free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Badania które pokazywaly skutecznosc byly przeprowadzane z dlugoscia 1,5 raz w tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dermaroller 1.5 i mam pytanie czy ma ktoś jakiś sposób jak go używać przy w miarę długich wlosach? Strasznie się wkrecaja w wałek i poprostu wyrywają. Nie ma sensu tego używać skoro mam mechanicznie usuwać cenne włosy z głowy. Jest jakieś rozwiazanie? Dzieki.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez kiedys uzywalem dermarollera i mialem dokladnie ten sam problem. Z dermastempem nie ma takich problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten dermastamp też 1.5mm?


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile razy w tygodniu stosujecie dermastamp/dermaroller?(raz w tygodniu 1,5mm?)

i jak z zastosowaniem minoxidilu? 24h przerwy przed i po?

stosujecie na całą głowę czy tylko na przerzedzenia?

na mokrą/suchą głowę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja robię taki zabieg co półtora tygodnia i wykorzystuje 1,5mm , a na resztę twarzy tak przy okazji stosuje 0.5mm

głównie stosuje na brodę + na bliznę i tak dodatkowo na zakola najeżdżając na linie włosów , ale na zakolach to nie wiem czy liczę na jakieś odrosty skoro są już włoski obumarłe i bez minoxa , tylko na samym finie więc aktualnie 'raczej' stosuje profilaktycznie i się zastanawiam czy w przyszłości własnie nie dorzucę minoxa.

odkażam przed i po i zabieg robię na skórę oczyszczoną i suchą

A co do nakładania jakieś preparatu to sam nie wiem bo jest zróżnicowana opinia na ten temat , bo jedni piszą , że trzeba odczekać 24h po zabiegu , a zaś drudzy coś nakładają przed nakłuwaniem i jest jeszcze opcja bezpośrednio po nakłuwaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie częściej niż raz w tygodniu, na początku może daj sobie nawet 2 tygodnie bo po pierwszych sesjach skóra nie przyzwyczajona i będzie zaczerwieniona do kilku dni nawet(w moim przypadku 3-4 dni). Jeśli chcę ci się to umyj, większość osób chyba tego nie robi, ale ja na przykład tak, bo jak jest mi tak wygodniej, skóra jest chyba mniej napięta po letniej-ciepłej wodzie i łatwiej wchodzi dermaroller, ale to tak jak mi się wydaje. Sam spróbuj oba i oceń. Ja stosuję na przerzedzenia. Minoxidil większość osód nie zaleca choć faktycznie chyba są lepsze odrosty od użycia minoxa po dermarolerze, zależy też jak głęboko nim wchodzisz dermarollerzem, spróbuj i zobacz czy cię głowa nie będzie boleć, serce nie przyśpieszy itd co by świadczyło żę się dostał do krwioobiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinienem dawać jakiś krem/oliwke/"coś" na skalp przed i/lub po zabiegu?

Czy po prostu jechać na sucho?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda od niedawna zaczalem stosowac i po prysznicu, na mokra glowe mi fajnie igly wchodza. Ale moze jest jakas lepsza metoda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...