free web hit counter Skocz do zawartości
jkbbbn

20 lat, nw 3 vertex, rozpoczęcie kuracji, dht

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam 20 lat i na ta chwile nw 3 vertex przy czym włosy cały czas wypadają. Zaczęły wypadać około 17 roku życia, dodatkowo szybko się przetluszczaly.. Prawie wszyscy mężczyźni w rodzinie są łysi. Trafiłem na to forum bo jednak jest to trochę wczesny wiek i chciałbym utrzymać te włosy. Czytałem dużo o finasterydzie, ru, minoxidilu, ht i innych wszystkich wynalazkach. :P

Mam do was kilka pytań:

1) jaką kuracje polecalibyscie rozpocząć? Sam nie wiem za co się złapać i boje się wjeżdżać w zabawe z hormonami. Jakie ewentualne badania przed tym wykonać?

2) czy znacie jakieś przypadki gdzie po kuracji finem efekty były nieodwracalne? Starałem się szukać info na forum ale za dużo się nie dowiedziałem, co z post-finasteride-syndrome foundation?

3) dodatkowo mam duże owłosienie ciała: łopatki, barki, szyja, wysoki zarost na policzkach, dłonie, nogi itd. do tego wydaje mi się że trochę za wysokie libido jak na ten wiek. Czy to wszystko może być spowodowane podwyższonym poziomem DHT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czytaj za dużo o Ubokach bo wpadniesz w Placebo i na tym się skończy że sam będziesz sobie wmawiał uboki. Możesz zbadać Poziom Testosteronu, DHT, Żelazo, I Przeciwciała tarczycy dla pewnosci, przetłuszczanie się włosów to nadprodukcja łoju lub ŁZS, o tym masz wiele tematów. Nigdy nie słyszałem o tym aby Efekty po Finie były nieodwracalne, podobnie też stwierdził mój Urolog. Owłosienie to głównie cecha genetyczna ale może też mieć związek z podwyższonym DHT, co do "wysokiego libido jak na ten wiek" Stary, w tym wieku hormony szaleją i ciesz się tym wysokim libido bo jest to całkowicie normalne. Daj zdjęcia to ocenimy co się dzieje z twoją głową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna niby fundacja ktora sponsoruja prawnicy ktorzy licza na zarobienie kasy z pozwow. Nie ma zdanych dowodow ani abadac na to ze cos takiego jak ,,post finasteride sydrome'' istanieje , racze trzymac sei faktow a nie czytac komentarze inceli ktorzy twierdza ze po jednej tabletce fina stracili czucie czlonka

 

zacznij od finasterydu i poczekaj minimum 6 miesiecy a jak bedzie ponizej oczekiwan to dodaj do kuracji minoxidil. W twoim wieku kazdy ma wsokie libido , jak za 10 lat bedziesz mial tylko o polowe mniejsze to bedziesz mial farta. Biologi nie oszukasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie czytaj za dużo o Ubokach bo wpadniesz w Placebo

 

W Nocebo. Placebo to coś zupełnie odwrotnego od Nocebo, czyli jak ktoś sobie wmawia że coś co mu gówno pomaga, że mu pomaga.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...