free web hit counter Skocz do zawartości
milek892

Aestepool 4300 graftow

Rekomendowane odpowiedzi

Coś wyskubią na pewno. Mysle ze jakkolwiek tą koronę pokryjesz a potem zetniesz tył i boki bardzo krótko to po prostu będzie ok. Zresztą wiem co mowie bo wyszedłem z podobnego stanu jak Twój i mam praktycznie takie same włosy jak Ty w sensie jakości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli bedziesz golil tyl i boki na zero to da sie wyciagnac wiecej, 2000 gr na tyl raczej bedzie srednio ale wsumie to tyl wiec nie ma sie co tak bardzo przejmowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt ci nie odpowie czy wystarczy bo kazy ma inne wymagania , jeden zadowolony bedzie z 2000 graftow na taki obszar a drugi bez 4000 graftow nawet by o tym nie myslal , pytanie co bedzie jak dalej korona zacznie ci dookola przeszczepu leciec za dwa czy trzy lata - to sie bedzie po prostu rzucalo w oczy i bedzie nienaturalnie wygladalo ,a donoru juz nie bedziesz mial . Co wtedy zrobisz ? musisz miec jakis plan na taki wypadek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie pitolić z tym "nienaturalnie" tak mnie wkurza to słowo jeśli chodzi o włosy że masakra.

Greg Collins też ma ładnie zrobiony przód a z tyłu łyso i czy ktoś się zastanawia czy to wygląda nienaturalnie??

Najwazniejszy jest przód a właściwie linia bo ona nadaje kształtu naszej twarzy, lepiej mieć tak jak właśnie Greg Collins dobry przód z ładna linia i gorszym tyłem niż gesty tył z czołem na pół głowy albo zakolakami jak Jack Nicholson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... przeczytaj jeszcze raz co napisalem. Zrobia mu korone a dookola korony za dwa lata przykladowo zacznie sie robic taki ,,pierscien'' bo osoba dalej bedzie lysiala na koronie i teraz jeszcze raz powiedz ze to jest natutalny look ? korona z wiekiem robi sie rcoraz wieksza i wieksza a u niego widac na 6 godzinie na koronie przeswity ktore sa u osob ktore maja w genach nw7 czyli tam mu za jakis czas korona dojdzie , to kwestia czasu - zobacz jego zdjecia wczesneijsze ... co innego jak ktos ma przod zrobiony i slaba korona i tutaj nie ma niczego nienaturalnego, a tutaj mowimy o lysieniu ktore dalej bedzie postepowalo na koronie mimo ze sie ja niby zalatalo a donor calkiem wyczerpany . Tak po prostu NIKT nie lysieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci cały czas tłumacze że najważniejszy jest przód, więc niech sobie łysieje tam z tyłu po drugim zabiegu, z przodu ma włosy wiec twarz ma atrakcyjny kształt a nie jak jajo(choć są faceci którzy łyso też wyglądają atrakcyjnie i mają powodzenie u kobiet.

A biorąc pod uwagę Twoja tezę to zawsze może golic donor na 0 i zrobić sobie mikropigmentacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nawet o przodzie nic nie pisalem ani to nie to bylo zamiarem mojego postu nie wszyscy ci z przodu ogladaja i ja na tym sie tutaj skupiam. Na czerwono oznaczony obszar ktore bedzie powoli lysial biorac pod uwage jak wczesnie gosc doszedl do nw6 , tak juz po prostu jest i taki look nigdy nie bedzie naturalnie wygladal- z przeszczepem na koronie + dalszym lysieniem na KORONIE dookola obszaru przeszczepu (na KORONIE) . A z tego co pisal to lekow nawet nie chce brac bo nie a potem za kilka lat bedzie ze kliniki to zlo wcielone bo powinny dbac o pacjetow a nie ich oszpecac

 

f012875f04a0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jest. Wraca taki po 2 latach i mówi. Jestem niezadowolony, było gęsto ale te włosy, które mi przeszczepiliscie wypadły. Leków oczywiście nie bierze a jakiejkolwiek tłumaczenie nic nie daje. Dociera do nich, że wyglądają głupio ale winna jest zawsze klinika. Jest coraz gorzej bo te wszystkie fejsy, insta i YouTube tak ogłupily młodych ludzi, że nie sposób im coś wytłumaczyć. Nawet u fryzjera nie z każdych włosów można ułożyć wymarzoną fryzurę a niektórzy przychodzą ze zdjęciami i mówią : o tak chcę, tylko tak ma być po HT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten dalszy obszar , który zaznaczyłeś to jeśli będzie faktycznie dalej łysiał to nie można zrobić dodatkowego zabiegu uzupełniającego ? Według mnie odnośnie przeszczepów to raczej naturalne , że jeśli osoba się na to decyduję to rozważa wszystkie za i przeciw oraz taka osoba powinna doinformować się na temat tego czy łysienie nie będzie postępować i co w takim wypadku. Dla mnie to raczej normalna sprawa , a jak ktoś decyduję się tak jak wy mówicie bez większej analizy i wchodzi all in to potem płaci za błędy i dalej będzie musiał kombinować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie , nie ma wystarczajaco duzo donoru zeby pokryc tzw duza korone ktora jest na czerwono , on nie ma tyle zeby pokryc dobrze tzw mala korone (na czarno ) wiec wiesz ..... przeszczep ma swoje ograniczenia , plusy i minusy i problemem jest ze kliniki nabijaja w butelke pacjetow ktorzy sa tego neiswiadomi i kupuja tylko sny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak jest. Wraca taki po 2 latach i mówi. Jestem niezadowolony, było gęsto ale te włosy, które mi przeszczepiliscie wypadły. Leków oczywiście nie bierze a jakiejkolwiek tłumaczenie nic nie daje. Dociera do nich, że wyglądają głupio ale winna jest zawsze klinika. Jest coraz gorzej bo te wszystkie fejsy, insta i YouTube tak ogłupily młodych ludzi, że nie sposób im coś wytłumaczyć. Nawet u fryzjera nie z każdych włosów można ułożyć wymarzoną fryzurę a niektórzy przychodzą ze zdjęciami i mówią : o tak chcę, tylko tak ma być po HT.

 

Tak się wtrącę. Tak czasy sprzed ery mediów społecznościowych były o wiele lepszymi pod względem relacji międzyludzkich i oczekiwań młodych ludzi co do ich własnego wyglądu. Nie mówiąc o podrywie. O ile dawniej było łatwiej o atrakcyjną/względnie atrakcyjną kobietę niż teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie (choć już nie podrywam do dawna), że jeszcze trudniej od ładnej dziewczyny znaleźć nawet przeciętną z urody ale za to mądrą, pracowitą co zresztą nigdy nie było łatwe. Ale podobnie jest z facetami. Kiedyś uczono jakichś tam podstaw na ZPT a dziś wielu nie umie i nawet nie chce czegokolwiek naprawić w domu. Lepiej wyrzucić albo zapłacić Mieciowi po 60tce. Kasa i wygląd to się liczy coraz bardziej a ludzie stają się coraz bardziej roszczeniowi. A im bardziej ktoś dziś kłamie tym o dziwo ma więcej lajków. To się sprzedaje ponieważ ludzie nie chcą słyszeć prawdy bo nie jest tak kolorowa jak kłamstwo. Dlatego w necie każde HT jest cudowne a chemii brać nie trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kumam donor jak nietknięty zagęszczenie po 5 miesiącach wyśmienite. Dlaczego tak polskie papraki nie umieją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...