free web hit counter Skocz do zawartości
valery

Loxon (Minoxidil) - Raz i na zawsze?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Czy to prawda że jak zacznie się używać loxonu, bądź innego specyfiku z minoxidilem i po jakimś czasie przestanie, to włosy zaczną jeszcze bardziej intensywnie wypadać, i w ogólnym rozrachunku linia włosów będzie wyglądała na jeszcze bardziej wyłysiałą niż jakby w ogóle się nie brało tego środka?

 

Czy jest możliwość stosowania go swojego rodzaju okresami czasowymi, czy jednak trzeba go użytkować w sposób ciągły? Jak to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co uroslo na loxonie i co loxon troche przytrzymal pojdzie z wlosow wraz z loxonem.

Przechodzilem to dwa razy i wrocilem do loxonu i w sumie to troche zaluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na loxon wsiadlem jakos w wieku 20 lat jak zrobily mi sie troche zakola. Na loxonie mi sie cofnely PIEKNIE, wiele osob zauwazylo, mialem spowrotem piekna linie.

Potem po jakims czasie odstawilem i cierpialem, teraz ile razy bym nie wracal do loxonu juz boom nie widze.

Odpowiem na pytanie w tytule: albo na zawsze albo na wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda kwestia Minoxidilu na brodę?

Daje efekty, można odstawić i się utrzyma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, czy jak minoxidil będę stosował 2 razy dziennie do końca życia to się utrzyma to co jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak wygląda kwestia Minoxidilu na brodę?

Daje efekty, można odstawić i się utrzyma?

U mnie nic nie dal ,stosowalem z rok. W wielu przypadkach pomaga wiec warto sprobowac. Bodajze po roku jak sa efekty mozna odstawic i nie wypadna nowo odrosniete wlosy.

 

Siemka, czy jak minoxidil będę stosował 2 razy dziennie do końca życia to się utrzyma to co jest?

Bez blokera nie ma szans


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak wygląda kwestia Minoxidilu na brodę?

Daje efekty, można odstawić i się utrzyma?

U mnie nic nie dal ,stosowalem z rok. W wielu przypadkach pomaga wiec warto sprobowac. Bodajze po roku jak sa efekty mozna odstawic i nie wypadna nowo odrosniete wlosy.

 

Siemka, czy jak minoxidil będę stosował 2 razy dziennie do końca życia to się utrzyma to co jest?

Bez blokera nie ma szans

 

Czym jest bloker? Bo zacząłem stosowac Loxon Max 8 msc temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czym jest bloker?

 

Czymś co blokuje selektywnie aby DHT lub wszystkie androgeny lub/i receptory androgenowe. Są to najczęściej głównie leki farmakologiczne lub substancje chemiczne eksperymentalne w fazie testów bądź takie, które nigdy nie zostały zatwierdzone jako leki i nie zostały dopuszczone do stosowania jako leki.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby loxon działał trzeba nieprzerwanie go stosować. Nie wiem czy mogą być dwa boomy sam miałem jeden ale byłem wtedy systematyczny nawet bardzo. Później wypadło i do teraz nie wróciło ale też takiej systematyki i zaparcia do wcierania brakowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, stosuję nieco ponad rok, dwa razy dziennie, regularnie i ostatnio zauważyłem, że znów zaczynają wypadać. Jestem załamany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...