free web hit counter Skocz do zawartości
insanitarium

Prośba o opinię

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Chciałbym was prosić o radę.

Kilka lat temu przeszedłem chemioterapię . Aktualnie jestem całkowicie zdrowy jednak... po leczeniu moje włosy nigdy nie wróciły do stanu sprzed choroby. Przed leczeniem miałem zakola. Niestety teraz wygladam jak na zdjęciach.

Proszę o opinię bez ściemy co można z tym zrobić, od czego zacząć i czy w ogóle jest sens.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chemia chyba dokonała żywota Twoich włosów. Widać nawet to nie jest w stanie zniszczyć cholernego łysienia.

Poczekaj na wypowiedź kogoś bardziej oczytanego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym se dał spokój. Dośc organizm się namęczył przyjmując chemie, a teraz byś musiał szprycować sie finem/dutem/minoxem a to wszystko obciąża organizm.


moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem że to raczej skórka za wyprawkę.

Zastanawia mnie jednak kwestia tego, że gdy nie golę głowy, pojawia się na niej oprócz pojedynczych włosów bardzo dużo jakby to określić takiego dziecięcego meszku (delikatnych malutkich blond włosów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...