free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was panowie, lato to dla mnie problem z rozjaśnionymi włosami, nie dość że od litrów spirytusu robi się że mnie albinos to jeszcze słońca dokłada trzy grosze. Macie jakieś sposoby by przyciemnić kłaczki na łbie, bym pozostal seksownym brunetem z nw2 do którego wasze córki i kochanki będą wzdychać?

 

Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TYLKO farba i to jeszcze chemiczna trwała najmocniejsza z najmocniejszych, do tego ew. MTII w hiper giga dawkach (czasami - bardzo rzadko, u niektórych powoduje lekkie przyciemnienie włosów ''z natury'' czyli że rosną minimalnie ciemniejsze niż bez korzystania z tego tego specyfiku).

Wierz mi wiem co mówię. Tylko to co powyżej, cała reszta to gówno i może być stosowana tylko jako dodatki - tak samo jak w przypadku łysienia andro - tylko antyandrogeny (ew. estrogeny i antagoniści DHT) i minoxidil (lub inne mniej znane i drogie ''stymulatory''), cała reszta to gówno i scam lub ew. bardzo skromne dodatki pomocnicze.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest MTII?

 

Melanotan II - peptyd "udający" hormon melanotropowy - MSH w naszym organizmie, hormon odpowiada za wzrost produkcji melaniny. Głównie widoczne na skórze po tym jak się opalasz niesamowicie łatwo. Na włosy faktycznie może tylko w dużych dawkach, ale siwienia nie odwraca, raczej ewentualnie wzmacnia/przyciemnia trochę barwę włosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MTII w hiper giga dawkach

 

Co to jest MTII?

 

A tak to wygląda w praktyce hardcore.

 

500x1000px-LL-55626d72_melanotan20overdone2.png?41d9ba


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...