free web hit counter Skocz do zawartości
lysoll

Bliźniaki syjamskie i tak różny stan włosów?

Rekomendowane odpowiedzi

Castro to ciekawy przypadek, bo miał dość wysokie czoło, a faceci z wysokim czołem moim zdaniem rzadko nie łysieją lub łysieją w znikomym stopniu. Znane mi osoby, które pomimo swoich lat utrzymują grzywę lwa mają niskie czoło. Mówię oczywiście o facetach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo miał dość wysokie czoło,

 

Miał raczej normalne czoło, nie było jakieś specjalnie niskie ani wysokie, nawet można by się pokusić o stwierdzenie, że trójpodział twarzy był u niego idealny.

 

001a_castro1-137d79077c713b707ec3b00acb9277958756f55a-s800-c85.jpg

 

I tak jak mówiłem, miał NW 0 w młodości, choć była już widoczna niewielka recesja na tzw. wierzchołkach skroni, która to u niego zaś postępowała.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej fotce wygląda, jakby dobił gdzieś do NW3A/NW4 (nie wiem, w jakim stanie ma vertex):

https://www.wprost.pl/_thumb/67/df/15c7 ... 42f55.jpeg

 

Zgadzam się więc z tym, że mimo wszystko było to bardzo powolne łysienie. A Johnny Cash? Też bardzo długo miał maks. NW1-NW2.

 

Co do NW0 w młodości, to chyba nie każdy miał je w ogóle

Nawet nie każda kobieta jest U-shape lub NW0, bo wiele kobiet ma NW1 lub NW2. Wiele kobiet ma też z natury naprawdę wysokie czoło i to takie, które u facetów raczej nie jest spotykane bez łysienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, nie każdy i nie każda kobieta nawet, ale niech mi nie piehdoli co drugi na forum o łysieniu, że nawet jako dzieciak miał typowego dzioba czy NW 3 z zakolami sięgającymi za połowę czachy, a tak tu często gadają. Co ja głupi jestem...

 

To prawda, że nie każdy miał U-shape'a, czy NW 0 albo choćby idealnie prostą linię z lekkimi wżerami, ale to nie znaczy, że nie można tego osiągnąć nawet jeśli się ma spore łysienie. Tylko trzeba chcieć i nie słuchać złośliwych łysielców na takich forach jak to i podobnych im lekarzy od HT. Skoro można często zrobić nawet z NW 5 czasami 6 bardzo przyzwoity efekt z w miarę jakąś linią, to żadnym problemem jest zrobić nawet mega juszejpa przy NW 3, a co dopiero skorygować niełysiejącą linię...

A to tylko same możliwości HT w wielu przypadkach, a jeszcze jest możliwość redukcji czoła, a o farmakologi nie wspomnę.

 

A wracając tak trochę do tematu, to np. Telly Savalas znany z tv głównie jako ''kojak'' miał braci takich, że nie powinien łysieć...

 

Savalas_Brothers_1980.png


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sam za czasów gimnazjum kiedy zacząłem łysieć i zauważać takie rzeczy jak łysienie itp. to wtedy zauważyłem na swoim zdjęciu kiedy miałem kilka lat , nwm ile mogło to być , ale na tym zdjęciu bardzo dobrze widać zarys zakoli , każdy przypadek jest inny i różne są linie włosów... W szkole średniej nawet miałem gościa , który miał już jakieś nw3 i sam byłem zdziwiony i się bałem , że za rok sam będę w takim stanie...Nie wspomnę o koledze , który w rok wyłysiał również do podobnego stanu , ale miał łysego ojca i trenował na siłowni więc może coś łykał...Przypadki są różne , a co do twojej dalszej wypowiedzi to nie wiem do czego piejesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy chcą się chyba lepiej poczuć i sobie wmawiają, że NW3 mieli zawsze. To raczej nie jest realne. Jeden woli NW0, drugi NW1 z dziobem lub wżerami, kwestia gustu. Natomiast nikt nie wmówi, że np. NW3A z cofniętym do tyłu językiem to bujne włosy. Zresztą nawet zwykle NW3 to jawnie widoczne łysienie, które ciężko zamaskować fryzurą. Jak jakiś "gargamel" z NW7, nieuznający farmakologii robi sobie HT by uzyskać NW4A, to po prostu dla mnie to komedia. Umówmy się, że to żadne włosy i już lepiej mieć ogoloną całkowicie na gładko głowę, niż w połowie łysy łeb NW4A. Dla mnie robienie taniego HT by cofnąć się do NW3/NW3A mija się z celem. Rozumiem jeszcze jak ktoś ma NW6 i chce uzyskać chociaż NW2 (jakbym miał ograniczony zasób graftów i miał wybierać między prostym, ale wysokim czołem i NW2 z niskim językiem, to bym wybrał NW2).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieję bo odkąd jestem na tym forum, to bredzili mi tu swoje i wkurwiali mnie, ktoś mi tu nawet kiedyś bredził, że nie widział bardziej krągłej linii jak u tego po HT...

 

https://www.hairtransplantmentor.com/wp ... splant.png

 

Za krótko jesteś na tym forum, aby o tym wiedzieć...

 

A pluli do mnie tak tu, że hej, gadali też ci z działu leczenie chirurgiczne, że nikt na świecie nie zrobi mi linii jak chcę (a wystarczyło tylko skontaktować się z klinika AA aby znać odpowiedź), albo że dadzą 100 miliardów każdemu lekarzowi aby mi tej linii nie zrobił - tak było na HLT, albo, że to niemożliwe aby linia odrosła na kuracji.... i wiele innych podobnych rzeczy, które spamiętać jest trudno...

 

A za 30 lat zrobię up-date


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie musisz teraz wspominać o tym za każdym tematem... było minęło. Ty swoje uzyskałeś i powinieneś być zadowolony , a to kto co gadał to raczej tylko powinno Cie motywować bo ty swoje zrobiłeś , a oni tylko gadali...To kwestia gustu jak kogoś zadowala nw3 czy tam jakaś już spora zaczeska to to robi i nic nam do tego... Każdy jest indywidualistą i dąży do tego co sobie założy , jeden chce mieć prostą nieskazitelna linie aby sobie normalnie włosy do góry zaczesać , a zaś inny jest zadowolony z miernej lini po ht.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczenie tego przypadku może być ciekawe. A mianowicie nie są wcale tacy identyczni genetycznie. Np. jeden mógł na jakiś etapie wchłonąć komórki bratniego embrionu i mogły one akurat trafić na skórę głowy. Poza tym jednak występują różnice w metylacji DNA u bliźniąt jednojajowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...