free web hit counter Skocz do zawartości
Greg64

Finasteryd nezyr po pol roku skutki uboczne

Rekomendowane odpowiedzi

Poruszałem temat dutasterydu. Od razu powiedział, że nie ma żadnej wiedzy na temat tego leku, dawkowania i co najważniejsze skutków ubocznych i go nie przepisze, więc była krótka piłka. Zgłębiał wiedzę o duta, także konsultował duta z endokrynologiem, ale finalnie odmówił przepisania duta, bo praktycznie nie ma żadnych prac naukowych, dokumentacji na temat stosowania duta przy łysieniu androgenowym. On posługuje się bazą, pracami dla lekarzy. Żadne jakieś tam publiczne pisemka, wykresy "z internetu". W każdym razie tak mówił.

 

Partactwo konowołów nie zna granic

 

A co to ku*wa jest jak nie badanie?

 

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6388756/

 

Są też inne ale nie chcę teraz mi się tego szukać aby komuś coś udowadniać.

I jak ma być jakaś ku*wa dokumentacja stosowania tego leku na AGA/MPB, skoro lekarze zabraniają pacjentom korzystać z tego leku w przypadku łysienia i nie przepisują tego leku- no na chłopski rozum no...

 

-- 02 sie 2020, 16:05 --

 

Ciekawe czy w ogóle i kiedy będziesz miał przepisanego fina 5mg albo duta

Dla mnie od wielu lat dermo przepisuje proscar 5 mg. Nie ma z tym problemu a nawet sam kiedyś zaproponował fina 5mg i dzielić go niż kupować 1 mg.

 

A co do tego, to jakbyś nie zauważył, rozmawiamy o oficjalnie zdiagnozowanym przeroście prostaty a nie łysieniu.

 

A jeśli chodzi o mnie to żaden lekarz nie będzie mi zabraniał brać fina 5 mg na łysienie, ani innych mocniejszych leków.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nic nie musisz udowadniać. Nic nie da te Twoje wklejanie różnych artykułów z .gov. Jego interesuje tylko dokumentacja dostępna dla lekarzy. Gdzie i co on szukał nie wiem. Fakt, coś tam wspominał, że było jedno opracowanie naukowe, ale za mało szczegółów, czy czegoś innego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I zabroni mi się kastłować drażetkami... ?

 

-- 02 sie 2020, 16:15 --

 

Jego interesuje tylko dokumentacja dostępna dla lekarzy.

 

To skąd to niby lekarze od HT wiedzą, że kastracja lub/i HRT kompletnie zatrzymuje łysienie androgenowe ?

 

*ujograjstwo lekarzy jest tak perfidne, że aż nie sposób się nie skapnąć, że lecą w *uja.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci nic nie zabrania. Możesz łykać 10mg fina i 1mg duta dziennie. W sumie nikogo to nie obchodzi. Kwestia dostępu do tego we własnym zakresie. Jak po drodze jest lekarz to niestety nie uda nam się być mądrzejszemu od niego - to tak nie działa. Czasami dobrze, czasami źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak po drodze jest lekarz to niestety nie uda nam się być mądrzejszemu od niego - to tak nie działa.

 

Ano tak. I tu jest potrzebna mądrość jak omijać lekarzy, albo sprawić aby współpracowali, a nie robili na złość.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...