free web hit counter Skocz do zawartości
Alion

Implanty włosów - czy to dobre rozwiązanie?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Moje łysienie zaczęło się w wieku 16 lat. Aktualnie mam 21 i być może niewielkie, aczkolwiek widoczne gołym okiem zakola, które bardzo szpecą według mnie. Mój brat ma 25, gdzie u niego zakola są już większe i zaczął mu się przerzedzać czubek głowy. U mojego ojca na przodzie nie zostały żadne włosy - jedynie boki i tył głowy nietknięty. Być może da to jakiś obraz tego jak być może będzie to wyglądać u mnie.

 

Za wcześnie na HT, za późno na próbę ratowania zakoli. Obawiam się też brania finasterydu w tak młodym wieku, być może niesłusznie, ale naczytałem się o skutkach ubocznych. Ponieważ nikt o zdrowych zmysłach nie robi przeszczepu włosów na zakolach, a donor nie jest nieskończony, to czy implanty włosów nie byłyby jakąś alternatywą? Ktoś miał jakieś doświadczenia i może pochwalić się czy można tym uzyskać jakieś fajne wyniki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ nikt o zdrowych zmysłach nie robi przeszczepu włosów na zakolach,

 

Nie wypisuj takich bredni proszę. Nie chcesz to nie robisz sobie zakoli i tyle, ale nie wypisuj takich bredni, że nikt o zdrowych zmysłach tego nie robi. Bo jest cała masa ludzi, którzy nawet kosztem łysiny na środku chcą mieć i tak dobry mocny gęsty przód i z normalną linią.

 

to czy implanty włosów nie byłyby jakąś alternatywą? Ktoś miał jakieś doświadczenia i może pochwalić się czy można tym uzyskać jakieś fajne wyniki?

 

Jest to jakaś alternatywa a właściwie dopełnienie i dodatek do HT w razie potrzeby, jednak nikt na forum prawdopodobnie nie robił, a na pewno nikt nigdy się tym tu nie chwalił.

 

-- 21 sie 2020, 19:48 --

 

A to jest dla wszystkich , którzy twierdzą, że nie można zrobić zakoli.

 

To jest uzyskane z NW 5

 

https://i.ytimg.com/vi/nTC03RZcsbw/maxresdefault.jpg

 

Link do relacji: https://www.impactofhairloss.be/viewtopic.php?t=316

 

Tylko to trzeba latać do top klinik i wybitnych lekarzy, a nie do polskich czy tureckich graftojebców, pyprków i przy tym terrorystów z tych oklepanych tu od lat masówek!

 

-- 22 sie 2020, 12:20 --

 

I zgłaszajcie sobie moje posty, jak prawdę się wam mówi kuhwa, i jeżdżajcie do tych pyproków, terrorystów i graftojebców w dalszym ciągu - i powodzenia z efektami HT. Ja mam to w dupie gdzie robicie i to ja jestem tu tym złym.

 

Myślicie, że to nie widać kto post zgłosił, moje oko widzi wszystko.

 

-- 22 sie 2020, 13:01 --

 

I co sobie myślicie, że naszemu aniołkowi moderatorowi serduszko się teraz nie kroi, może i myślał, że ja mu źle doradzam aby zrobił poprawkę gdzieś w dobrej klinice a nie za darmo u Erdogan'a, nie, źle mu nie doradzałem ani po złości, tylko wiem że jak ktoś jest graftojebcą to nim będzie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet na filmie wydaje się mieć dosyć grube te włosy. Aż ciężko uwierzyć że z NW5 można tak wyjść. Naprawdę donor jest wystarczający aby to pokryć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy ma swój własny donor wiec to ma duże znaczenie,każdy możliwe , że inaczej reaguje na przeszczep i więcej % bądź mniej się przyjmuje,jakość+kolor włosa ma duże znaczenia w zabiegach,odpowiednio dobrana klinika i koszt w takiej zapewne 100tyś+ również ma ogromne znaczenie. Też trzeba brać pod uwagę , że dużo osób pokazujących jakieś zdjęcia przed i po , czy to filmiki nieraz odpowiednio układa włosy tak , aby był najlepszy efekt , tak samo jakieś mikrowłókna też mogą iść w grę.Najlepiej wejść sobie jeszcze raz w ten dział i zobaczyć efekty przed i po na tym forum i możesz sobie wizualizować jak będziesz wyglądać po ht bo jest sporo zabiegów pokazanych , większość z tych tańszych klinik , ale jak się decydujesz na coś lepszego to też kilka się znajdzie i masz porównanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...