free web hit counter Skocz do zawartości
adrian79

gdzie wykonac przeszczep wlosow

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Chcialbym wykonac przeszczep wlosow metoda FUE. Mialem juz wykonany jeden zabieg, niestety efekt jest mizerny. Macie moze jakies sprawdzone kliniki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie miałeś robiony pierwszy zabieg ? Wstaw zdjęcia.

 

Co do najlepszych klinik to są nimi np m.in. Hasson and Wong, Armani, dr Lorenzo, dr Couto, dr Freitas, Feriduni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie miałeś robiony pierwszy zabieg ? Wstaw zdjęcia.

 

Witam,

 

zabieg mialem w MD Medix W Bielsko- Bialej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

 

Mialem 200 Graftow, zaczynalismy od tylu glowy, no i tak to wyglada, z tylu prawie nic sie nie przyjelo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, to dobre XD czasami warto się doinformować przed podjęciem takiej decyzji bo jakbyś miał jakąkolwiek wiedzę to byś od razu wyśmiał takich oszustów , którzy proponują 200 graftów na taki obszar i tym samym byś się nie stracił X pieniędzy.

 

Przyznaj się jeszcze ile zapłaciłeś za ten zabieg.

 

Nawet jakbyś dodał jeszcze jedno zero i by się z tego zrobiło 2000 to i tak było by za mało , szczególnie w takich klinikach gdzie pewnie się przyjmuje z 50% jak nie mniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
200 ? Dwieście graftów ?

 

Co tu jest takiego dziwnego? - W tym kraju takie właśnie są standardy w klinikach HT.

 

200 graftów na NW 5 to standard i norma w większości polskich klinik HT.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie cale szczescie, ze pobrali tylko 200, bo przynajmniej nie zjebali mu za dużo graftow i nie przeorali donoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, panowie. Macie racje. Dwieście graftów na NW7 i masz pan być zadowolony. Grzywa będzie jak u lwa. To się nazywa Dense Packing. 1-2 grafty na cm2. Hasson and Wong mogliby się uczyć.

 

A serio mówiąc to w sumie dobrze, że to było tylko 200, bo dzięki temu faktycznie dużo cennych graftów nie stracił.

 

Ciekawe ile z tych 200 się przyjęło .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeśli tak, to i tak tego nie widać choć to i tak mała ilość jak ktoś już tam wspomniał.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie i tak większość się nie przyjęło. Szkoda ,że nie masz żadnych zdjęć przed i po , bo tak to ciężko coś powiedzieć nt. tego zabiegu u nich. Tak czy siak 2000 na taki obszar to połowa tego co powinna być przeszczepiona , chociaż z tego jednego zdjęcia nie wiele wynika , jest słabej jakości i nie obejmuje całej glacy. Wracając do odpowiedzi na temat to powinieneś pierw się doinformować troche nt. owych zabiegów i później poszukać kliniki bo tak to wcisną Ci jakieś głupoty , pokażą rewelacyjne zdjęcia przed i po , a człowiek oczywiście uwierzy bo się na tym nie zna. Jest masa relacji przed i po na tym forum i na pewno znajdziesz takie zabiegi , ze stanu początkowego w jakim obecnie się znajdujesz i wtedy będziesz wiedział co możesz uzyskać i ile graftów na to pójdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie i tak większość się nie przyjęło.

 

Nie ma czegoś takiego, że się nie przyjęło, tylko uszkodzili/zniszczyli pewnie połowę graftów.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam ci radę. Zetnij te włosy na 0 bo wyglądają tragicznie i na bank lepiej będziesz wyglądał łysy.

Co do przeszczepów to idz do działu z przeszceapami i przeczytaj wszystkie tematy. Znajdz kogoś z podobnym ubytkiem i sprawdz jakie efekty miał po przeszczepie i czy Ciebie takie zadowalają.

W Polsce nie ma sensu robić bo jest słabo i drogo. Obecnie większość lata do Turcji bo mają niezłą jakość za dość małe pieniądze (jest sporo pośredników polskich którzy organizują tłumacza, lot, hotel i zabieg). Tańsze przeszczepy to koszt 10 tysięcy i przeszczepiają do 3500-5000 graftów (to zależy).

Lepsze kliniki to 30 albo 60 tysięcy ale jakość jest znacznie lepsza. Czyli większy % przyjętych graftów, lepiej zrobiona ilość włosów i lepsze rozmieszczenie oraz włosy wyglądają naturalniej. Przeszczep nie jest ciężko rozpoznać jeśli ktoś siedzi w temacie.

Sprawdz jeszcze tego gościa o nicku Szklisty, który używa bodajże finasterydu i polarisa. Gość był mocno łysy a na połowie góry nie miał w ogóle włosów. Od leków udało mu się uzyskać sporo lepszy efekt od twojego przeszczepu. To co odzyskał Szklisty jest świetną podstawą pod dobry jakościowo przeszczep. Zaznaczę tylko, że Szklisty miał sporo szczęścia, że tyle mu odrosło. A jeśli chodzi o leki to kwestia indywidualna czy będziesz miał skutki uboczne czy nie, ale jak ci zależy na włosach to warto spróbować bo samym przeszczepem ciężko uzyskać przyzwoity efekt przy tak dużych brakach.

Zacznij od ścięcia tych włosów i dopiero myśl do dalej. Do tego możesz zapuścić brodę a jeśli masz kiepski zarost to spróbuj smarować minoxidilem, bo niektórzy naprawdę konkretny zarost wyhodowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedzialbym ,ze u Szklistego to kwestia szczescia. Podszedl do tematu poważnie i konsekwentnie. Zdobytą wiedze wprowadzil w czyn stosując ok 80% dostępnego arsenału. Takich przypadków jest wiele.

 

-- 22 wrz 2020, 10:11 --

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię aby @szklisty użył 80% dostępnego arsenału. Ale swoją drogą zapytam na ile procent szacujesz arsenał użyty przeze mnie?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Więc Ty chyba 100% wykorzystałeś.

 

Jakiś tam As w rękawie pewnie by się jeszcze znalazł, i cztery króle, ale to już pewnie stawianie wszystkiego na jedną kartę.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...