free web hit counter Skocz do zawartości
ziom1990

Grupowe zamówienie "operacji FUE"

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tak powoli myślę o przeszczepie bo zakola coraz bardziej przerzedzone a chyba najlepiej zrobić jak się jeszcze ma włosy żeby mało kto się kapnął.

Tak się zastanawiam jakie jest prawdopodobieństwo że spierdzielą przeszczep i będą blizny zamiast włosów.

Czy jest w Polsce klinika z bardzo dobrymi opiniami bo za granicę to raczej nie opłaca się ruszać bo będzie po prostu drożej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grupowe zamówienie byłoby interesującą opcją i oszczędną inwestycją patrząc na inne sprawy z życia wzięte takie jak: wycieczki turystyczne, zbiorowe bilety do kina, grupowy tuning samochodów tej samej marki, czy też budowanie wielu garaży przez wspólnoty mieszkaniowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tak powoli myślę o przeszczepie bo zakola coraz bardziej przerzedzone a chyba najlepiej zrobić jak się jeszcze ma włosy żeby mało kto się kapnął.

Tak się zastanawiam jakie jest prawdopodobieństwo że spierdzielą przeszczep i będą blizny zamiast włosów.

Czy jest w Polsce klinika z bardzo dobrymi opiniami bo za granicę to raczej nie opłaca się ruszać bo będzie po prostu drożej.

 

W polsce nie ma żadnej kliniki, która oferowałaby nawet 40% tego co za granicą.

Lepiej dozbierać niż pchać się w ręce słabego chirurga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest luźna dyskusja, nie wiadomo nawet czy ktokolwiek się podejmie czegoś takiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...