free web hit counter Skocz do zawartości
ziom1990

Grupowe zamówienie "operacji FUE"

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy jestem czy jest to w ogóle możliwe ;D

 

Np. gdyby zebrała się grupa 10-20 osób i każda z nich chciała zrobić 2-3tys graftów tylko pod warunkiem że będzie to podliczone grupowo, a nie indywidualnie.

 

Ciekawe czy któraś z klinik zgodziłaby się dać jakieś duże upusty na tak sporą liczbę graftów 20-60 tys. Może udałoby się zejść z cena nawet do 1-2USD/gr

 

Wtedy większość osób mogłaby się pozbyć problemu brakujących funduszy! Co sądzicie o tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za, choć problem jest taki że masa klinik tych znanych i tak ma obłożenie na normalne zabiegi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 2USD podejrzewam, że osób byłoby sporo, ale wątpi, że któraś ze znanych klinik zgodziłaby się na taką propozycję. Chociaż warto spróbować chociażby do Koraya, bo w Europie wątpię, a w Indiach chyba też na brak pracy dr'a nie narzeka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , jeżeli była by taka możliwość i uzbierała by sie większa grupa to jak najbardziej byłbym chetny dołączyć do grupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście to jest tylko gdybanie, ale też jestem zainteresowany jeśli będę 100%owo pewny zatrzymania łysienia za jakieś 2,3 lata


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa opcja, ale nie dla mnie. Mam niestabilną sytuację i do przeszczepu się nie kwalifikuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa opcja, ale nie dla mnie. Mam niestabilną sytuację i do przeszczepu się nie kwalifikuje

 

niestety to samo, ale jakby sie ustabilizowla jestem jak najbardziej za;d


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby podpasował mi termin i klinka to owszem.

 

Obawiam się jednak, że z tym może być największy problem. Znaleźć grupę ludzi, którym będzie pasował i termin i klinika, oraz klinikę na odpowiednim poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tylko coś takiego faktycznie by się udało, a ja miałbym sytuację na głowie ustaloną i sprecyzowane plany ht to chętnie wpisałbym się na listę. Fajnie byłoby również to jakoś logistycznie dopracować pod względem wylotu grupy z danego miasta - może i z liniami lotniczymi udałoby się pertraktować warunki dla tak licznej grupy osób

 

Nie wiem na ile ten temat został założony na poważnie ale osobiście byłbym jak najbardziej za. Nawet jeśli nie udałoby się wynegocjować jakiegoś upustu w klinice to było by przynajmniej raźniej jechać do Indii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się jednak, że z tym może być największy problem. Znaleźć grupę ludzi, którym będzie pasował i termin i klinika, oraz klinikę na odpowiednim poziomie.

 

Nikt przecież nie powiedział, że grupowe zamówienie musi się łączyć z zabiegiem w jednym (przez co rozumiem zbliżonym) terminie.

 

może i z liniami lotniczymi udałoby się pertraktować warunki dla tak licznej grupy osób

 

Nie ma na to najmniejszej szansy. Dla linii lotniczej nawet kilkadziesiąt osób ma znaczenie marginalne. Tendencja jest wręcz odwrotna - im więcej osób na dany lot tym droższe bilety. Wiąże się to z algorytmami obliczania cen biletów stosowane przez poszczególne linie lotnicze.

 

Pomysłem dla Was może być kontakt z BHR. Nie jest przecież tajemnicą, że chcą oni wyszkolić i wypromować dr. Bevina. Większa grupa pacjentów dla niego z pewnością pomogła by w osiągnięciu tego celu. Mają więc w tym pewien interes i tutaj jest pewna szansa na wywalczenie zniżki.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A taka polka co kiedys była na konsulatacjach też się szkoli do przeszczepów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja osobiście bym się na takie coś pisał tylko mam kilka niewiadomych które mnie narazie wstrzymują:

 

1. Czy żeby zrobić sobie przeszczep trzeba koniecznie przestać łysieć by uniknać po przeszczepie dalszych niespodzianek

2. Zauważyłem że po przeszczepie włosy są "sianowate", przykład Majdan, któremu dziwię się że z czymś takim na głowie może chodzić.

3. Mam zakola nw2, ile mniej więcej grafów potrzeba na pokrycie, nawet rzadkie bo nie wymagam żeby pokrywało się idealnie z resztą włosów http://imageshack.us/photo/my-images/40 ... kujcy.png/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurde ja osobiście bym się na takie coś pisał tylko mam kilka niewiadomych które mnie narazie wstrzymują:

 

1. Czy żeby zrobić sobie przeszczep trzeba koniecznie przestać łysieć by uniknać po przeszczepie dalszych niespodzianek

2. Zauważyłem że po przeszczepie włosy są "sianowate", przykład Majdan, któremu dziwię się że z czymś takim na głowie może chodzić.

3. Mam zakola nw2, ile mniej więcej grafów potrzeba na pokrycie, nawet rzadkie bo nie wymagam żeby pokrywało się idealnie z resztą włosów http://imageshack.us/photo/my-images/40 ... kujcy.png/

 

Ja odpowiem trochę jak laik

1. Przy FUE tak naprawdę lekarz decyduje indywidualnie, bo przecież jak sobie zrobisz FUE na przód głowy czy na tył, to nawet jak włosy wypadną to może zgolić się na zero i wyglądać normalnie, w niczym Ci ten zabieg nie przeszkadza (czasami pomaga bo nawet jak jesteś na zero to lepiej mieć trochę wsłosów z przodu )

2. To zależy od charakterystyki włosów (choć sam nie wiem czy nie od kliniki, z BHR zawsze te włosy wydawały mi się właśnie sianowate, u A's czy Feriduniego mieli jakby prostsze...)

3. Wejdź sobie na stronę kliniki i porównaj przypadki to chyba jest najprościej, porównaj jaki efekt chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

2. Zauważyłem że po przeszczepie włosy są "sianowate", przykład Majdan, któremu dziwię się że z czymś takim na głowie może chodzić.

 

Majdan ma peruke a nie przeszczep,dlatego te "wlosy" tak wygladaja.Tak samo jak Pawel Stasiak z Papa Dance.Majdan czesto chodzi w czapkach,takze welnianych jak jest cieplo-wtedy zapewne peruki nie ma zaloznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok.

A jesli chodzi o kwestię czerownych punkcików na skórze po przeszczepie to one później znikają czy jest prawdopodobieństwo że zostaną ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok.

A jesli chodzi o kwestię czerownych punkcików na skórze po przeszczepie to one później znikają czy jest prawdopodobieństwo że zostaną ?

 

Raczej znikają, to zaczerwienie związane z interwencją chirurga.

Generalnie po Fue możesz pojechać maszynką na zero i generalnie nikt nie zauważy (zaczerwienienie może być)

Najgorszy jest 2/3 miesiąc kiedy wszystko wypada i możesz się czuć łyso...

 

Ja mam plan przez 4 miesiące golić się na zero a potem zostawić odrost, w teorii nikt nie powinien zauważyć, no ale zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majdan ma peruke a nie przeszczep,dlatego te "wlosy" tak wygladaja.Tak samo jak Pawel Stasiak z Papa Dance.Majdan czesto chodzi w czapkach,takze welnianych jak jest cieplo-wtedy zapewne peruki nie ma zaloznej.

Chyba żartujesz. Peruka wyglądałaby 10 razy lepiej. Trzeba by być skrajnym idiotą, żeby zrobić sobie taką perukę, jak to co on nosi na głowie.

 

Fryzurę jaką ma uzyskuje kombinacją przeszczepów, zaczesek i kosmetyków maskujących. Widać, że ma na głowę coś dziwnego nałożone (tak jak Berlusconi). Jak zamoczy głowę (są gdzieś takie zdjęcia) widać prześwity. Ale na pewno robił przeszczepy bo prześwity są już zdecydowanie mniejsze niż kiedyś.

 

Czapkę nosi pewnie wtedy kiedy nie chce mu się nakładać kosmetyków maskujących i robić starannych zaczesek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat Majdana nie rozumiem, przecież jakiegoś strasznego stanu na głowie nie miał, powinny 3/4000 graftów wystarczyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem to zdjecie, mysle ze na przod 3000/4000 graftow by starczylo tylu dokladnie nie widzialem.

Ale to plus nanogen powinno dac idealny efekt (o ile lysienie sie zatrzymalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chyba żartujesz. Peruka wyglądałaby 10 razy lepiej. Trzeba by być skrajnym idiotą, żeby zrobić sobie taką perukę, jak to co on nosi na głowie.

 

Pokaz przyklady tych peruk wygladajacych 10 razy lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Widzialem to zdjecie, mysle ze na przod 3000/4000 graftow by starczylo tylu dokladnie nie widzialem.

Ale to plus nanogen powinno dac idealny efekt (o ile lysienie sie zatrzymalo.

 

No nie wiem,na tym przykladzie ktore wrzucil xattic to imho jemu tyl leci docelowo do NW5 a na to potrzeba dwa razy tyle graftow.

 

Jeszcze jedno foto Radka

94b7f_majdan_pogon_bliski_plan_470_280.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaz przyklady tych peruk wygladajacych 10 razy lepiej.

 

elton_john_hi.jpg

0192353755085.jpg

87d60427529f2e1c42d9aeb17c1fbac9,61,1.jpg

 

Proszę bardzo. Samo noszenie peruki to już spory dyskomfort. Jeśli mieliby do tego wyglądać jeszcze jak idioci, to nikomu by się nie chciało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

U Eltona wyglada ok,przod naturalny.Polomski to bym nie powiedzial,ze dobrze.To kwestia "fryzury" im dluzej tym gorzej a Radek ma dluga od zawsze to i taka peruke/system tez.

 

Srodkowe foto to jest Iglesias??On nosi peruke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego niby im dłużej tym gorzej? Ja bym powiedział, że nawet na odwrót.

 

51229.3.jpg

 

Tutaj jedna z zaczesek Radka. Czy mając perukę przeczesywałbyś włosy z jednej strony na drugą w ten sposób?

 

Jedni wyglądają w perukach lepiej, inni gorzej. Połomski na przykład nienaturalnie. Ale w każdym przypadku włosy wyglądają na gęste i zdrowe. U Majdana natomiast często widać, że mają nierówną gęstość, są dziwnie zaczesane, poprzyklejane do głowy i czymś posypane. Przynajmniej swego czasu tak było, ostatnio go nie widziałem, więc nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...