free web hit counter Skocz do zawartości
Łukasz

Skymed - dobry pośrednik w przeszczepie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Właśnie wróciłem z Turcji. Pojechałem za pośrednictwem firmy Skymed z Wrocławia. Porównując ich ofertę na przeczep w Turcji było troszkę takiej niż u innych oraz po analizie wlosow dostałem info, że można będzie przeszczepie 4000-4500 grafów. To mnie przekonało, bo inni proponowali mniej grafów. Ponadto czytałem inne pozytywne opinie o tym pośredniku.

Bardzo dobry kontakt z konsultantami, cały czas do dyspozycji.

Fajny hotel 5 gwiazdowy.

Pełny transfer hotel, lotnisko, klinika, o nic nie trzeba się martwić.

Na miejscu tłumacz przez cały dzień jest przy Tobie.

Personel kliniki fajny, Pani doktor mila i sympatyczna.

Wykonano mi aż 4600 graftow. Przed zabiegiem poprosiłem o jak najwieszy możliwy przeszczep, bo już nie chciałem powtarzać i udało się, jeszcze zrobili mi zakola. To co chciałem to udalo sie:-)

Widać, że klinika się bardzo stara. Zabieg miałem w sobotę, a w niedziela Pani doktor nawet przyjechała do mojego hotelu  żeby zmienić opatrunek. To było miłe. W poniedziałek miałem kontrolę w klinice I wyjazd do domu. Dostałem instrukcje, kosmetyki i leki. Leki dobrze dobrane, bo po zabiegu żadnego bólu i opuchlizny.

Polecam to miejsce do przeszczepu, bo jestem bardzo zadowolony. To co obiecali to zrobili, czekam teraz na efekty:)

Pozdrawiam

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz Wrzuć fotki przed i po i też poproszę o koszty. Dopytam jeszcze o jedno. Jak wyglądają konsultacje osobiste, które są co jakiś czas m.in we Wrocłąwiu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.02.2022 o 12:18, Hairnotic napisał:

@Łukasz Wrzuć fotki przed i po i też poproszę o koszty. Dopytam jeszcze o jedno. Jak wyglądają konsultacje osobiste, które są co jakiś czas m.in we Wrocłąwiu?

Witam. Wrzucam fotki, 4600 graftow. Jestem świeżo po zabiegu więc rezultaty za rok dopiero.

Na konsultacjach osobistych nie byłem, bo mieszkam we wschodniej Polsce.

Pozdrawiam.

Screenshot_20220301-182130_Gallery.jpg

Screenshot_20220301-182209_Gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się zdecydowałem lecieć do nich na zabieg czy możesz wrzucić aktualne zdjęcia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.05.2022 o 22:09, Champion napisał:

Też się zdecydowałem lecieć do nich na zabieg czy możesz wrzucić aktualne zdjęcia ?

Zdjęcia 3 miesiące po przeszczepie.

P_20220511_101457_1.jpg

P_20220511_101504.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obszar duży do pokrycia, potrzebne z 8000 graftów na fajną gęstość niemniej nie ma co się załamywać bo najprawdopodobniej akurat u ciebie po 3 miesiącach to co zostało wszczepione to wypadło. Nigdy nie ma tak, że zostaje przeszczepione 3000-5000 graftów a nie przyjęło się nic a tak to aktualnie wygląda albo nawet gorzej niż przed zabiegiem. Myślę, że do 2 miesięcy z przodu będą mniejsze prześwity a z tyłu w ogóle coś się pojawi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Efekt u mnie po nieco ponad 4 miesiącach. Z każdym miesiącem trochę lepiej. Włosy najlepiej odrastają z przodu, ale tak jest u wszystkich chyba.

IMG-20220628-WA0000.jpg

IMG-20220628-WA0001.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę masz dość grube włosy, zatem Turcja była dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Fajne efekty już teraz.

Dwóch youtuberów robiło sobie tam zabieg również i są zadowoleni, ładnie też u nich to wygląda.

Ile czasu oczekiwałeś na termin zabiegu?

Ile trwał i był w jednym czy dwóch dniach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Paf napisał:

Z tego co widzę masz dość grube włosy, zatem Turcja była dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Fajne efekty już teraz.

Dwóch youtuberów robiło sobie tam zabieg również i są zadowoleni, ładnie też u nich to wygląda.

Ile czasu oczekiwałeś na termin zabiegu?

Ile trwał i był w jednym czy dwóch dniach?

Hej. Na zabieg czekałem krótko. Wyjazd został zorganizowany może w ciągu 2..3 tygodni. Bardzo sprawnie w Skymed.

Pobyt w Turcji trwał od piątku do poniedziałku, bo niedziela była dniem wolnym, ale mimo to miałem w niedzielę wizytę Pani doktor w zmianę opatrunku, więc nie był to taki całkiem wolny dzień. Normalnie jest to 3 dni, jeśli nie wypada w weekend.

Edytowane przez Łukasz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...