free web hit counter Skocz do zawartości
kizo945

Gdzie zrobić przeszczep? Polecane kliniki

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam, mam 26 lat i niewielkie zakola, więc myśle że 1500-2500 graftów załatwiłoby sprawę. Jestem zdecydowany na przeszczep, ale nie wiem gdzie mógłbym go zrobić tak żeby nikt tego nie zepsuł i wyglądałoby to jak najbardziej naturalnie. Pieniądze nie grają aż tak dużej roli, mysle ze mógłym przeznaczyć na to jakieś 30k bez problemu. Raczej odrzucam Turcję bo nie przekonują mnie rezultaty, znowu w Polsce to zostaje tylko Przybylski. A z zachodnich klinik to znam tylko Couto i Bisange ale tam się raczej długo czeka i też raczej drogo

Jaką klinikę możecie  mi polecić tak żeby było jak najlepiej zrobione i żeby zmieścic się w 30k?
Najbardziej chyba mi pasuje Przybylski, ale też móglbym zrobić gdzieś na zachodzie.

Edytowane przez kizo945

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.03.2022 o 07:46, Hairnotic napisał:

Tu masz najlepsze kliniki na świecie, ceny mogą być nieaktualne. 

HT-kliniki.png

Dziękuje, ale z tego co wiem to u takich najlepszych są raczej długie terminy, a tez nie wiem czy do 30k sie wyrobie  przy dzisiejszych cenach. Co myślisz o Przybylskim? Warto byloby u niego zrobic przeszczep? Widziałem tu na forum dosc dobre rezultaty jego roboty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, kizo945 napisał:

Dziękuje, ale z tego co wiem to u takich najlepszych są raczej długie terminy, a tez nie wiem czy do 30k sie wyrobie  przy dzisiejszych cenach. Co myślisz o Przybylskim? Warto byloby u niego zrobic przeszczep? Widziałem tu na forum dosc dobre rezultaty jego roboty

Ja też szukam kogos. Interesuje mnie srednia cena i dobra jakosc. Pisalem z asmed z Turcji, ale 2 razy mnie olali, bo chyba zadawalem duzo pytan. Szczerze mowiac nie mam pojecia gdzie. Przybylski nie ma raczej dobrej opinii na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Nazwa użytkownika napisał:

 Przybylski nie ma raczej dobrej opinii na forum.

Jak byś dobrze prześledził forum to być może zauważyłbyś, że obecna jest tu tendencja ślepego wychwalania klinik tureckich wyłącznie z uwagi na ich cenę, a nie brak też opinii gdzie odnieść można wrażenie, że dla niektórych najistotniejsze w wyjeździe na zabieg jest śniadanie i nocleg w jakimś lepszym hotelu. Nie brakuje też tu tureckich naganiaczy, co łatwo wychwycić czytając forum systematycznie. Niestety mamy taką mentalność, że często krytykowane są rzeczy na które nas po prostu nie stać, dlatego najlepiej samemu wyrobić sobie opinię na podstawie zamieszczanych tu relacji i efektów niż skupiając się na opiniach ludzi, którzy często bywają jedynie forumowymi teoretykami bez odwagi podjęcia decyzji o własnym przeszczepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.03.2022 o 14:34, Nazwa użytkownika napisał:

srednia cena i dobra jakosc. Pisalem z asmed z Turcji

Jeśli dobra jakość to nie bardzo mi sie widzi Turcja, chociaz widzialem ładne efekty z Aestepool

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.03.2022 o 15:57, damnian84 napisał:

Jak byś dobrze prześledził forum to być może zauważyłbyś, że obecna jest tu tendencja ślepego wychwalania klinik tureckich wyłącznie z uwagi na ich cenę, a nie brak też opinii gdzie odnieść można wrażenie, że dla niektórych najistotniejsze w wyjeździe na zabieg jest śniadanie i nocleg w jakimś lepszym hotelu. Nie brakuje też tu tureckich naganiaczy, co łatwo wychwycić czytając forum systematycznie. Niestety mamy taką mentalność, że często krytykowane są rzeczy na które nas po prostu nie stać, dlatego najlepiej samemu wyrobić sobie opinię na podstawie zamieszczanych tu relacji i efektów niż skupiając się na opiniach ludzi, którzy często bywają jedynie forumowymi teoretykami bez odwagi podjęcia decyzji o własnym przeszczepie.

Nie widzi właśnie mi sie zbytnio Turcja, cena niska ale jak dla mnie to dość duże ryzyko. Ostatnio widzialem dosc duzo niezłych efektów u Przybylskiego, najbardziej mi zalezy na ładnej naturalnie wyglądającej linii wlosów.  Co myślisz o Przybylskim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kizo945 napisał:

Nie widzi właśnie mi sie zbytnio Turcja, cena niska ale jak dla mnie to dość duże ryzyko. Ostatnio widzialem dosc duzo niezłych efektów u Przybylskiego, najbardziej mi zalezy na ładnej naturalnie wyglądającej linii wlosów.  Co myślisz o Przybylskim?

Też stałem przed tym dylematem i ostatecznie zdecydowałem się właśnie na Przybylskiego. Przeszczep miałem na początku stycznia, sam zabieg w porządku, poszczególne etapy pozabiegowe na razie zgodnie z przewidywaniami doktora. Na docelowe efekty muszę jeszcze poczekać, więc za wcześnie żeby cokolwiek oceniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.03.2022 o 14:14, kizo945 napisał:

Jeśli dobra jakość to nie bardzo mi sie widzi Turcja, chociaz widzialem ładne efekty z Aestepool

 

ty mówisz o jakichś biedaklinikach w garażach, a mnie interesuje troche wyższa półka, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.03.2022 o 17:50, damnian84 napisał:

Też stałem przed tym dylematem i ostatecznie zdecydowałem się właśnie na Przybylskiego. Przeszczep miałem na początku stycznia, sam zabieg w porządku, poszczególne etapy pozabiegowe na razie zgodnie z przewidywaniami doktora. Na docelowe efekty muszę jeszcze poczekać, więc za wcześnie żeby cokolwiek oceniać.

Nad jakimi jeszcze klinikami sie zastanawiałes?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy na konsultacje z dr. Bisnagą które odbędą sie 23 września w Warszawie.  Spotkanie osobistez doktorem jest najrozsądniejszym rozwiązaniem przed operacją ponieważ  mamy mozliwość precyzyjnej oceny ilosci potrzebnych do przeszczepu graftów oraz mozliwosci obszaru dawczego.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...