free web hit counter Skocz do zawartości
lukasb

Ceny zabiegów w przyszlośći?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Od pewnego czasu zastanawiam się jak w przyszłości będą kształtować się ceny transplantacji włosów. Osobiście przymierzam się do wykonania przeszczepu w ilości 2500 graftów, cena 3 euro za FUE u dr Bhoyrula. Łączna kwota wyniosła by więc ok 7500 euro. Z jednej strony zależy mi na transplantacji, z drugiej jednak wydawać ponad połowę swoich oszczędności które z założenia miały pójść na kupno mieszkania, trochę boli. Jak sądzicie, czy warto poczekać z 2-3 lata na ewentualny spadek cen (sam mam 27 lat), czy lepiej robić zabieg już teraz bo raczej nikła szansa że uda zrobić się to taniej. Pozdrawiam i dziękuję za każdą wypowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy od naprawdę wielu czynników.

- Znalezienie leku, jak Histogen, lub cokolwiek innego wypłynie i w sposób farmakologiczny doprowadzi do jakiegoś tam odrostu to możliwe ceny spadną, lub też wzrosną (mniejsza ilość graftów potrzebna a doktorzy muszą zarabiać)

- Jak multiplikacja zadziała to ciężko określić, możliwe że kliniki które tego nie potrafią będą tańsze, ale czy warto będzie do nich iść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny raczej się utrzymują i raczej jakiegoś przełomu w najbliższych latach nie będzie. Tym bardziej w topowych klinikach. Co to za dr u którego chcesz robić bo nie znam, troszkę więcej zapłacisz w BHR a u Feriduniego 4 euro, także bym się zastanowił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tadek, doktor o ktorym piszę pracuje właśnie w BHR, nie słyszałem wcześniej o nim ale zakładam że renoma kliniki wystarczy by zabieg był udany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to bardzo dobra cena jeżeli chodzi o BHR,bo z taką ceną u nich to jeszcze się nie spotkałem. a taniej to możesz tylko w Turcji (ale nie o wiele), a u dr A's Indie wyjdą drożej niż 3 euro jeżeli doliczysz loty, wizy itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to poznałem tego doktora rok temu w BHR po prostu nie skojarzyłem nazwiska Dr Bevin Bhoyrul.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na fakt, że są to ceny preferencyjne, związane z potrzebą nabrania przez dr. Bevina wprawy jako samodzielnego chirurga i wypracowanie odpowiedniego poziomu zaufania przez przyszłych pacjentów, w najbliższym czasie wzrosną one zamiast zmaleć. Jest to więc niewątpliwie dobry czas żeby przejść zabieg na korzystnych warunkach cenowych.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukasb,

W tych 3 euro to pewnie potem nie dostaniesz 20% zniżki ?

 

No bo tak dr Bevin 3 x 2500 = 7500 Euro

Bisanga 5 x 1000 + 3 x 1500 = 9500 Euro - 20% = 9500 - 1900 = 7600

 

Więc nie wiem akurat czego Bevin?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Realne ceny HT spadają i będą dalej spadać.

 

Na pewno za 10 lat będzie to dla przeciętnego Kowalskiego dużo tańsze niż dzisiaj. Choć nominalna cena może pozostać na tym samym poziomie, bądź minimalnie wzrosnąć.

 

Obecnie to wciąż bardzo niszowy zabieg wykonywany o wiele rzadziej niż na przykład powiększanie biustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...