free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

rok temu mając 23 lata i stwierdzoną androgenówke, po wizycie w Projekt Skóra w Warszawie, został przepisany mi Minoxidil w tabletkach 2,5mg 1 x 1 i Finapil 1mg 1 x 1.

Po roku zwlekania, chyba stwierdzam, że na jesień rozpocznę kurację tymi dwoma środkami, ale mam lekkie obawy. Co do skutków ubocznych wiem, że jak takowe wystąpią, to można przerwać kuracje i wszystko wróci do normy. Obawiam się wypadania włosów, stąd pytanie czy robił ktoś zdjęcia włosów przed rozpoczęciem brania minoxa, a następnie w trakcie występowania "lnienia". Chciałbym zobaczyć jak mocno przerzedziły się włosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shredding to normalnie zjawisko i zależy od tego na jakim etapie cyklu włosa rozpoczniesz kuracje. Nie należy się tym zrażać, ani tym bardziej z tego powodu przerywać kuracji. 

Fina wystarczy 0.5mg codziennie na początku. 

Z innej beczki - w jaki sposób uzyskałeś dostęp do minoxa w tabletkach? Jest jakaś apteczna forma, czy to receptura na zamówienie w aptece?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.02.2023 o 12:09, krucyfiks napisał:

Shredding to normalnie zjawisko i zależy od tego na jakim etapie cyklu włosa rozpoczniesz kuracje. Nie należy się tym zrażać, ani tym bardziej z tego powodu przerywać kuracji. 

Fina wystarczy 0.5mg codziennie na początku. 

Z innej beczki - w jaki sposób uzyskałeś dostęp do minoxa w tabletkach? Jest jakaś apteczna forma, czy to receptura na zamówienie w aptece?

Wiem, że normalne zjawisko aczkolwiek chciałbym zobaczyć w jakim stopniu włosy mogą się przerzedzić...

Co do minoxa w tabletkach, pewnie będzie powodował wzmocnienie włosów na całym ciele ?

Powiedziałem doktor w tej placówce, że wcześniej miałem minoxa przepisanego jako wcierkę, ale nie chce mi się w to bawić- ciągle włosy mokre, nie można by było tego ułożyć, po prostu nie lubie wcierek. Powiedziała, że przepisze mi w tabletkach i trzeba iśc do aptek które stworzą taki lek i podała mi 3 nazwy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...