free web hit counter Skocz do zawartości
dxd017

Dr Marwan Saifi

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Co sądzicie o tej klinice i doktorze? Rozważam tam zabieg, na zagranicznych forach ma dużo dobrych opinii, większość jeździ do niego na poprawki. Jeszcze nie widzialem żeby miał jakis case overharvestingu lub złych rezultatów. Lecz widzialem ze bardzo rzadko sadzi grafty i wykorzystuje ich mniej. 

Edytowane przez dxd017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy miał zabieg u niego lata temu i musiał poprawiać za granicą bo był słaby odrost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
13 godzin temu, dxd017 napisał:

Co sądzicie o tej klinice i doktorze? Rozważam tam zabieg, na zagranicznych forach ma dużo dobrych opinii, większość jeździ do niego na poprawki. Jeszcze nie widzialem żeby miał jakis case overharvestingu lub złych rezultatów. Lecz widzialem ze bardzo rzadko sadzi grafty i wykorzystuje ich mniej. 

Jak dla mnie szału nie ma, ale na pewno lepiej niż u Turdkowskiego z Botch.co clinic. 

Tutaj jakiś z ostatnich tematów, gdzie pacjent narzeka na pewien brak gęstości : https://www.hairrestorationnetwork.com/topic/68057-want-your-honest-evaluation-of-my-results/

 

spacer.png

 

 

Na prawym zakolu ewidentnie brakuje gęstości. To jest rezultat po ponad roku, więc finalny. 

 

Edytowane przez looksmatters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.03.2023 o 12:42, looksmatters napisał:

Jak dla mnie szału nie ma, ale na pewno lepiej niż u Turdkowskiego z Botch.co clinic. 

Tutaj jakiś z ostatnich tematów, gdzie pacjent narzeka na pewien brak gęstości : https://www.hairrestorationnetwork.com/topic/68057-want-your-honest-evaluation-of-my-results/

 

spacer.png

 

 

Na prawym zakolu ewidentnie brakuje gęstości. To jest rezultat po ponad roku, więc finalny. 

 

No wlasnie mi zaproponowal 2000 graftow, a lysienie mam na poziomie Nw3-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, dxd017 napisał:

No wlasnie mi zaproponowal 2000 graftow, a lysienie mam na poziomie Nw3-4

No to zapewne nie byłbyś zadowolony z efektu końcowego i poprawka byłaby niezbędna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@looksmatters 1900 graftów, opinia z reddita

Post image

image.png

 

Edytowane przez dxd017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.03.2023 o 23:16, dxd017 napisał:

Co sądzicie o tej klinice i doktorze? Rozważam tam zabieg, na zagranicznych forach ma dużo dobrych opinii, większość jeździ do niego na poprawki. Jeszcze nie widzialem żeby miał jakis case overharvestingu lub złych rezultatów. Lecz widzialem ze bardzo rzadko sadzi grafty i wykorzystuje ich mniej. 

Zdecydowałeś się w końcu na zabieg u tego doktora? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...