free web hit counter Skocz do zawartości
Guru837

Tanie polecane kliki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, obserwując od lat temat przeszczepu włosów można zauważyć, że w zasadzie w każdej klinice czasem coś spieprzą, a czasem wykonają jakieś cuda i dużo zależy tak naprawdę po prostu od indywidualnej jednostki. Przedziały cenowe są zazwyczaj różne 1400-3500 euro. Czy cena oznacza zawsze jakość? Ja myślę, że cena w głównej mierze zależy od pośrednika i promocji jaka idzie na to. Od jakiegoś czasu zacząłem szukać klinik na własną rękę, w końcu dogadać się po angielsku, nawet przez translatora to nie jest większy problem, czy mógłby ktoś dać jakieś zestawienie klinik, które być może są mniej znane, ale robią identyczną robotę, jak te najbardziej wypromowane, a są od nich sporo tańsze?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pacjent0 napisał:

No takie za 1400 euro bym sobie na pewno odpuścił.

Dlaczego? Ma to sens wydaje mi się, skoro za 2000-2500 są z pośrednikami, którzy ludzi załatwiają, lecą z nimi itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie musisz to sobie przemyśleć, żebyś nie trafił do mordowni gdzie jeden lekarz obsługuje 6 zabiegów. Skądś się ta cena bierze, oczywiście ci bardziej popularni pośrednicy trochę biorą bo marketing za darmo się nie zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...