free web hit counter Skocz do zawartości
malpiszon1212

Kreatyna a zażywanie dutasterydu/minoxidilu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym prosić o wyrażenie zdania o braniu kreatyny podczas zażywania dutasterydu 3 razy w tygodniu i minoxidilu codziennie po razie.

Na tą chwilę stan oceniam na w miarę stabilny, ani nie leci sporo włosów ale tez zbytnio nie odrasta.

Zacząłem epizod z siłownią gdzieś od pół roku, i chciałbym spróbować cykl kreatynowy ale obawiam sie ze mogę popsuć mój stan na głowie.

Bardzo proszę o wypowiedzi osób które zażywają kreatyne i leki hormonalne bądź mają rozległą wiedzę na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cykl kreatynowy to górnolotne określenie, możesz brać 5g/dzień do końca życia.

Na głowie, szczególnie przy braniu duta sterydu nic nie powinno się dziać.

problemy mogłyby się zacząć jak zrobiłbyś cykl na nandrolonie bądź trenbolonie.

Powodzenia!


Mam dostępne RU58841/ FIN topical

t.me/haircarepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam post powyżej, cisne kreatyne od dłuższego czasu i niezaosberwowałem jakichś zmian na minus na głowie. Natomiast sterydy to inny temat i tutaj by się z ciebie posypało jak z choinki w lutym.

 

 

Edytowane przez komandos2137

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, komandos2137 napisał:

potwierdzam post powyżej, cisne kreatyne od dłuższego czasu i niezaosberwowałem jakichś zmian na minus na głowie. Natomiast sterydy to inny temat i tutaj by się z ciebie posypało jak z choinki w lutym.

 

 

z tym drugim też tak nie do końca, jakby stosował coś mniej androgenne niż testosteron w niedużych ilościach i blokował receptory androgenowe na głowie to mogłoby nic nie polecieć. bardzo indywidualna sprawa bo rozbija się o konkurencje o receptory androgenowe, środki które byłyby bardziej anaboliczne niż androgenne mogą oddziaływać na włosy słabiej niż DHT.

 

dodatkowo kreatyna poprawia mikrocyrkulacje co może mieć działanie ochronne przy łysieniu.


Mam dostępne RU58841/ FIN topical

t.me/haircarepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem , ze nie musze sie martwić o stan włosów, bo dutasteryd da rade obniżyć ilość dht które podwyższa kreatyna ?

I kreatyna nie da rady przyspieszyć łysienia ?

Dutasteryd przyjmuje juz od dwóch lat

Edytowane przez malpiszon1212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...