free web hit counter Skocz do zawartości
mik

Połprodukty do wykonania wcierki domowej

Rekomendowane odpowiedzi

No to stosuj takie stężenia Optymalnie 1% się stosuje

 

Masz napisane w ogłoszeniu globalnym że sprzedaję o połowę taniej. Z tym że będę miał to dostępne dopiero w połowie czerwca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, jak powiązać objętość i wagę w stężeniach ? Zakładamy że w przybliżeniu 1g=1ml ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najłatwiej jest wszystko w jednym robić (np. w gramach na wadze wszystko odmierzać), zamiast przeliczać ml -> g i w drugą stronę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z rozpuszczeniem palmy salabowej.wszystkie ekstrakty mi sie ladnie rozpuszczaja procz niej (zostaje bardzo duzy osad).w ziwazku z tym,chyba lepiej nie dodawac jej do wcierki.jak sadzicie?

druga sprawa,niewiem czy o to pytalem.Czy mozna w jednej wcierce stosowac GTE oraz Adenozyne?Pytam,bo jak wiadomo GTE zawiera kofeine a nie wolno jej laczyc w jednym produkcie z adenozyna.Czy to moze chodzi o czysta kofeine?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie powinno się łączyć GTE i andenozyny, z powodu jaki właśnie wymieniłeś

 

W jakiej formie masz SP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SP mam w formie proszku,notabene na opakowaniu jest napisane,ze jest to produkt spozywczy,ale to chyba nie ma zwiazku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma na stornie napisanego stężenia fitosteroli. Ale zakładam że nie więcej jak 40%. Nie wiem czy jest sens to stosować we wcierce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie,pozatym jest to dosc meczace,bo przez to,ze nie chce sie rozpuscic,to pozniej na skorze glowy pozostaja dosc mocno widoczne ,brazowe plamy,co nie wyglada zbyt estetycznie...dzieki za opinie,chyba to wywale do kosza i tak na nic mi sie nie przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuje dodać do obecnej kuracji coś na odrost tzn. rozpatruje 4 składniki: l-arginina, adenozyna, piperyna, ekstrakt z winogron lub jabłek.

Adenozynę chcę dodać do kremu Emu razem z AHK, a z reszty zrobić w standardowym pojeździe typową mieszankę na odrost (arginina, GSE + GTE, piperyna, ew. kapsaicyna).

Zamiast tradycyjnego pojazdu zastanawiam się czy równie dobrze można wykorzystać bazę kremową z ZSK http://www.zrobsobiekrem.pl/pl/p/Baza-kremowa-1-1-3/53, dodać do tego jakiś olej i wodę w proporcjach 1-1-3.

 

Mam pytanie odnośnie stężenia L-argininy bo jest szeroki zakres 0,5-20%, jaki może być optymalny do odrostu, żeby nie przesadzić bo im więcej tym większe właściwości złuszczające.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Planuje dodać do obecnej kuracji coś na odrost tzn. rozpatruje 4 składniki: l-arginina, adenozyna, piperyna, ekstrakt z winogron lub jabłek.

Adenozynę chcę dodać do kremu Emu razem z AHK, a z reszty zrobić w standardowym pojeździe typową mieszankę na odrost (arginina, GSE + GTE, piperyna, ew. kapsaicyna).

Zamiast tradycyjnego pojazdu zastanawiam się czy równie dobrze można wykorzystać bazę kremową z ZSK http://www.zrobsobiekrem.pl/pl/p/Baza-kremowa-1-1-3/53, dodać do tego jakiś olej i wodę w proporcjach 1-1-3.

 

Mam pytanie odnośnie stężenia L-argininy bo jest szeroki zakres 0,5-20%, jaki może być optymalny do odrostu, żeby nie przesadzić bo im więcej tym większe właściwości złuszczające.

 

Bazy kremowej z ZSK nie polecam, jak chcesz to wyślę Ci jedną tubkę ~125ml bo mam dwie i leżą nieużywane bo kompletnie nie przypadła mi do gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się gdzie mogę kupić GTE z EGCG na poziomie 90%, czystą biotynę i capsaicynę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Orientujecie się gdzie mogę kupić GTE z EGCG na poziomie 90%, czystą biotynę i capsaicynę ?

 

EGCG mogę Ci odsprzedać bo mam. A kupowałem w bulkacvites. Co do reszty to nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ziom jaka cena? też bym kupił

 

mam niewielką ilość, jeszcze jakies 8mies temu zamawiałem, więc niewiele mi zostało, chyba 10g. Płaciłem z wysyłką coś ok. 50zł/10g ale nie jestem pewny co do ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten ekstrakt z soi mozna stosowac na skore glowy??;

http://www.naturalne-piekno.pl/index.ph ... mid=100061

Moje wattpliwosci sa spowodowane fragmentem mowiacym o tym,ze soja powoduje wydluzenie fazy telogenowej wlosa:

"...stosowane są w produktach opóźniających odrost włosów, wydłużają fazę telogenu, czyli fazę spoczynku we wzroście włosów (dotyczy to zwłaszcza owłosienia regulowanego przez hormony płciowe czyli zarost u mężczyzn, zarost na twarzy u kobiet na górnej wardze i podbródku, który może nasilać się w okresie menopauzy, owłosienie pod pachami, na nogach i łonowe; izoflawony sojowe nie mają żadnego niekorzystnego wpływu na rzęsy, brwi i owłosienie głowy)."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie co myślicie o takiej wcierce:

-żel aloesowy

-emu oil

-adenozyna

-spirolakton(nie stać mnie na kurację RU)

-olej rycynowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak rozumiem, za pojazd chcesz użyć emu oil, nie wiem jednak czy uda się w nim rozpuścić/rozprowadzić pozostałe składniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad podgrzaniem emu oil w mikrofalówce i dodaniem do niego składików

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...