free web hit counter Skocz do zawartości
eryk

sposób na vellus hair.

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ciezko ale jest mozliwe : ahk-cu działa w tym kierunku oraz aminexil sam mysle sprowadzic z indi ale mam jeszcze lekture do poczytania,podobno dobrym sposobem byłaby melanina naturalna (jest obecna w wełnie czarnych owiec oraz w jakis tam rodzajach bodaj krabów)niestety jest wielko cząsteczkowa i tu jest problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba działać przeciw apoptozie to jedyny sposób żeby przerodzić vellus hair w normalne wartościowe włosy, czyli musimy cofać proces samodzielnej śmierci komórek włosowych i tak jak pisał ja1922 AHK-Cu działa mocno na tej płaszczyźnie, aminexil, GSE również ale nieporównywalnie słabiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eryk aminexil to jest bardzo komercyjny środek, wprawdzie były badania i jakiś tam wpływ miał, ale tak jak wspomniałem porównywałbym jego działanie na tej płaszczyźnie z GSE, które jest dużo tańsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy długotrwałe stosowanie minoksa w dużym stężeniu nie przekształci z czasem vellus hair w pełnowartościowe włosy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
....podobno dobrym sposobem byłaby melanina naturalna

 

Jakby melanina faktycznie uleczała łysienie (albo vellusy przekształcała w pełnowartościowe włosy), to czarni by nie łysieli, bo mają naturalnej melaniny najwięcej.

 

Ale odkopuję ten wątek aby zapytać czy komuś w jakimś stopniu (w jakimkolwiek) pomogła melanina (a raczej MTII - albo MTI... ) ?

 

I przy tym pozdrawiam użytkowników MTII, turbo giga solara, oraz miłośników przesiadywania i leżenia na dachu w słoneczne dni. BLACKER THAN THE DARKEST NIGHT! I NIECH MOC MELANINY BĘDZIE Z WAMI!

 

A jeśli chodzi tylko o zmianę koloru vellusów, to zwyczajnie nie ma nic lepszego jak farba.

 

A nawet pozyskanie właściwej barwy przez vellusy w jakiś naturalny sposób, nie jest równoznaczne z tym, że są one przekształcone w pełnowartościowe włosy - bo pełnowartościowe włosy to nie tylko właściwy ich kolor, ale i faza wzrostu, średnica włosa, jakość itd.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

antydhtor mam wrazenie ze wlosy troche ciemnieja, dodam ze zarost tam gdzie wloski mialem jasne/biale na MT2 mam czarne, oczywiscie po odstawieniu wszystko wraca do stanu wyjsciowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nieraz faktycznie trochę ciemnieją (i ludzie na MTII często to zauważają i o tym mówią), ale nie znam i nigdy nie widziałem żadnego przypadku (ani na żywo ani w sieci), że ktoś na MTII z jasnego blondyna stał się kruczoczarny - bo na to można zaradzić tylko farbą, i to tylko chemiczną (nie żadną ziołową), i tylko najmocniejszymi farbami. Ale oczywiście pożądane jest też przyciemnienie włosów choćby w najmniejszym stopniu przez MTII - przynajmniej jak dla mnie.

 

Skóra, pieprzyki, nawet wargi, potrafią się mocno przyciemnić na MTII, ale włosy i oczy, raczej bardzo słabo.

 

A jeśli Tobie tak mocno przyciemniło włosy (w tym vellusy), to chyba nic aby tylko się cieszyć.

 

-- 05 lip 2019, 19:52 --

 

....ale włosy i oczy, raczej bardzo słabo.

 

Chociaż, - chyba troszkę mi przyciemniło oczy i oprawę w okół oczu. Nie mam żadnej soczewki na zdjęciu, to fragment wycięty z fotki, która była już kiedyś ostatnio wstawiana na forum w innym wątku. Co mówita będzie ok ? Bo ja bym chciał mieć całe ciało właśnie przynajmniej takie ciemne, jak obszar w okół oczu. Blacker than the darkest night.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...