free web hit counter Skocz do zawartości
konrado

Przeszczep włosów AESTEPOOL CLINIC 4400 graftów 23.09.22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym się podzielić wynikami przeszczepu włosów który robiłem w klinice Aestepool u dr. Altana pod koniec września zeszłego roku. Zanim zdecydowałem się na zabieg przejrzałem mnóstwo stron, wysłałem wiele zapytań - byłem również na konsultacji w Polskiej klinice. O wyjeździe do Turcji przekonał mnie znajomy który miał wykonywany zabieg w tej właśnie klinice i u którego efekt był niesamowity. Przed zabiegiem skontaktowałem się z Damianem który jest przedstawicielem kliniki w Polsce - umówiliśmy się na konsultację w Warszawie. Damian udzielił mi szczegółowych informacji, powiedział na co mogę liczyć po zabiegu i rozwiał moje wszystkie wątpliwości. Podczas zabiegu czułem się bardzo komfortowo pod okiem Dr Altana I jego zespołu. Mój ograniczony angielski nie był problemem, ponieważ przez cały zabieg czuwała Dominika która była tłumaczem. Sam zabieg do przyjemnych nie należy natomiast jak zajdzie potrzeba to zrobię drugi raz bo było warto :) Poniżej zdjęcia miesiąc po miesiącu. W tej chwili jestem 9 miesięcy po zabiegu.

0.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

20230625_185126.jpg

20230625_185140.jpg

20230625_185148.jpg

20230625_185242.jpg

20230625_185444~2.jpg

20230625_185643.jpg

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosujesz jakąś farmakologię? Efekt mega. Gratulacje.

 

Edytowane przez Abakan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Nie stosowałem nic po zabiegu z wyjątkiem witamin, cynku i biotyny. Kilka lat przed zabiegiem stosowałem loxon 5% - na początku robiło robotę, natomiast po kilku latach stosowania włosy znów zaczęły lecieć garściami więc odpuściłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu pomyślał bym o jakimś blokerze żeby sobie nie pluc w brodę za kilka lat. Masz może jakieś zdjęcie przed zabiegiem nie z zaczesanymi włosami?

Edytowane przez Abakan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...