free web hit counter Skocz do zawartości
mlodaszyszka

Topowe kliniki Turcja

Rekomendowane odpowiedzi

Zapoznałem się z postami dot. klinik na forum. 

Rozważam przeszczep w BHR lub gdzie w Turcji.

Pytanie jakie topowe kliniki w. Turcji poelcacie? Najlepiej z własnego doświadczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, mlodaszyszka napisał:

Zapoznałem się z postami dot. klinik na forum. 

Rozważam przeszczep w BHR lub gdzie w Turcji.

Pytanie jakie topowe kliniki w. Turcji poelcacie? Najlepiej z własnego doświadczenia.

Z BHR masz dużo niezależnych relacji na HRN i trochę tutaj. Z mojego doświadczenia polecam. Co prawda miałem trochę inny zabieg niż planujesz i dopiero będę miał pełny zabieg odtworzenia linii więc ciężko powiedzieć jak będzie wyglądał odrost ale doświadczenie na pewno na +. Już wyglądam dużo lepiej po zabiegu usunięcia graftów.

Co do Turcji to jeśli chodzi o top ludzie na HRN i reddicie polecają najczęściej Pekinera (minusy to długi czas oczekiwania i długi czas odpowiedzi, najczęściej robi tylko ubytki mniejsze niż NW4), Dr Bicer ( mi się akurat jej rezultaty średnio podobają, ale można przejrzeć bo jest ich sporo), Dr Gur i Turan jako bardziej budżetowe opcje. Dr Kesser (tutaj wg mnie nie ma za dużo relacji, ale podobno jest dobry, polecam zrobić własny research). Ostatecznie HLC, ale tam nie masz pojęcia kto cie operuje do dnia operacji - niezła klinika ale trzeba to rozważyć. Zaznaczam tylko, że nie są to moje personalne doświadczenia a opinia na podstawie relacji które widziałem.

Są jeszcze opcje budżetowe które oferują cenę za cały zabieg a nie za graft jak wymienieni powyżej. Są tam lepsze i gorsze wybory, ale unikał bym większości budżetowych klinik które przewijają się na grupach na fb i innych dziwnych miejscach.

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...