free web hit counter Skocz do zawartości
Marcellosss

Przeszczep włosów

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Mam pytanie odnośnie przeszczepu włosów w Polsce (Turcji również jestem ciekawy). Jakie są kliniki, które polecacie? Osobiście byłem w Haitmitage, Dr Turowski oraz OT.CO. Jakie macie odczucia związane z tymi klinikami lub jaką klinikę najbardziej polecacie w Polsce (również w Turcji). Z góry dziękuje za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Polski w ogóle nie brałem pod uwagę że względu na mniejsze doświadczenie i słabe wyniki niektórych klinik. Z Turcji jak wybierzesz coś z tych flymedica, meditravel, jackstrong  czy aestepool na pewno będziesz zadowolony i zapłacisz 3 razy mniej. Nie musisz znać języka wszystko załatwia za Ciebie na miejscu polski opiekun. Twoim zadaniem będzie tylko dojechać na lotnisko w Warszawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad 6 tyg temu robiłem zabieg w aestepool w Turcji jestem zadowolony czekam na odrost 😃

Polski nie wybieraj... drogo i słabe wyniki w porównaniu do chociażby Turcji


Kuracja : Proscar 1/4 tabletki dziennie

Zabieg : Aestepool 4500 graftów 3.10.2023

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w lutym wybieram się do Aestepool - oczywiście nie jestem w stanie ocenić na wyrost na ten moment, ale postaram się na bierząco wrzucać w osobnym wątku progress.

Tak jak pisał Fast83 rozważ aestepool, flymedica, meditravel, jackstrong. To kliniki które reprezentują podobny przedział cenowy i poziom prac.

Ja odrzuciłem skrajnie drogie i skrajnie tanie kliniki. Skupiłem się tylko na Turcji (indie, węgry, czechy, niemcy sorry ale nie). Po półrocznym researchu prac różnych klinik, też wyłoniła się ta czwórka. Minimalnie wygrało Aestepool
- ma oddział w Wawie, bardzo ułatwia to kontakt i poczucie bezpieczeństwa / zaopiekowania.
- dr Ahmed Altan bierze udział części w zabiegu (czytałem na angielsko-języcznych forach że w niektórych klinikach kontakt z doktorem ogranicza się do narysowania lini włosów i nara typa już nie widzisz)
- w niektórych klinikach troche odpychał mnie agresywny marketing / PR, dużo celebryto-naganiaczy
- z plusów dodałbym też to że dużo polaków tam się przeszczepia - a to ważne z perspektywy projektowania i doświadczenia pracy z włosem danej nacji
- brak masówki -  niektóre kliniki - troche jak fabryka

Oczywiście nie przekreślam innych kliniki - po prostu podsumowałem swój wybór.

Polskie kliniki - nie zdecydowałbym się nawet jakby przeszczep był w takich samych ramach finansowych. Jedyne co przemawia za polskimi klinikami to fakt, że w razie problemów, wiesz kogo sądzić na miejscu. (Swoją drogą powodzenia przy ewentualnym procesie sądowym który będze trwał X lat, bo klinika nigdy nie przyzna się do błędu)

Poza tym polskie kliniki:
- doświadczenie nieporównywalnie mniejsze doświadczenie w porównaniu do tureckich klinik
- cena x2 x3 
- sama znajoma chirurżka plastyczna z trojmiasta mówi że albo dr. Szczyt albo Turcja ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...