free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem wiele o swojej urynoterapii na poprzednim forum,mam taką rozkmine, ostatnio był artykuł o białkach występujących w miejscach łysienia ,odpowiadające za wypadanie włosów i występujące przy stanach zapalnych , z tego co doczytałem mocz działa przeciw zapalnie, ostatnio przechodziłem wiosenne linienie, i przy 10 pociagnięciach ręką po głowie na kartce pod głową, zostawało około 18-23 włosów,od tygodnie wróciłem do urynoterapii i liczba ta spadła do 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawa rzeka z tym moczem

ja osobiście nie wyobrażam sobie żebym miał wcierać w głowę mocz, na sama myśl mnie trochę odrzuca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pisałem wiele o swojej urynoterapii na poprzednim forum,mam taką rozkmine, ostatnio był artykuł o białkach występujących w miejscach łysienia ,odpowiadające za wypadanie włosów i występujące przy stanach zapalnych , z tego co doczytałem mocz działa przeciw zapalnie, ostatnio przechodziłem wiosenne linienie, i przy 10 pociagnięciach ręką po głowie na kartce pod głową, zostawało około 18-23 włosów,od tygodnie wróciłem do urynoterapii i liczba ta spadła do 5.

 

AHK-Cu, ekstrakt z gotu koli i podobne też działają przeciwzapalnie, jeżeli już idziesz tym tropem, to może spróbować tego zamiast moczu?


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Albo hodrokortyzon, SOD (dysmutaza ponadtlenkowa) lub spin trap PBN (zawarte w Proxiphen'ie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Albo hodrokortyzon, SOD (dysmutaza ponadtlenkowa) lub spin trap PBN (zawarte w Proxiphen'ie).

 

Tak hydrokortyzon ma świetne właściwości przeciwzapalne, jedne z najlepszych obecnie dostępnych środków i jest go stosunkowo łatwo dostać poruszę oddzielnie jego wątek za jakiś czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym moczem nie jest strasznie, mocz,reklamówka,czapka na to i tyle;d nic nie czuc nawet , moja siostra zaczela tez to stosowac, miala problemy z włosami, ale to bardziej związane z łamliwością, to bardzo chwaliła to że skończyły jej sie problemy z włosami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój , mocz można było stosować 200 lat temu, obecnie mamy o wiele bardziej skuteczniejsze preparaty. Zresztą czy istnieje jakiekolwiek badanie potwierdzające pozytywne działanie moczu na włosy? Ja takiego nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też nie znam:) ,ale jak używałem tego w wakacje, przez około 2 miesiące, i poszedłem do fryzjera, to fryzjerka zdziwiona stwierdziła że gatunkowo mam bardzo dobre włosy... a wczesniej były całkiem wysuszone słabe i do dupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urynoterapia jest metodą stosowaną od dawna. Nie tylko na włosy ale także do picia. Dużo przypadków jest udokumentowanych że osoby piły przez ponad 40 dni tylko mocz, bez jedzenia i wciąż żyją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega z pracy opowiadał ,że kolegi żona umierała na raka, i po prostu zaczęła pić swój mocz każdego dnia poranny, i wyzdrowiała, nie wiem ile wtym prawdy ,ale może być coś na rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facepalm.jpg

Druga dekada XXI wieku, na księżycu wylądowaliśmy 50 lat temu, a ludzie spożywają własne odchody bo 'kuzynce szwagra żony kolegi z wojska obcięta ręka po tym odrosła.'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urynoterapię stosowali również w mojej rodzinie i poskutkowało. Sam tej metody nie stosowałem bo nie miałem potrzeby i sam nie wyobrażam sobie nic nie jeść i pić własny mocz przez ponad 40 dni i wciąż żyć. Zobacz co my na tym forum robimy żeby tylko nie być łysym. Jak człowiek chce dalej żyć i medycyna nie działa to zrobi wszystko żeby przeżyć. A czy to siła woli leczy i chęć życia ,czy urynoterapia, nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po piątym dniu urynoterapii. Poranny mocz nakładam na głowę rano i po godzinie to zmywam dwu,trzykrotnie szamponem. Po zmyciu nie śmierdzi, tylko, że nie nakładam reklamówki ani czapki na głowę. Jakie efekty? Stopniowa likwidacja łupieżu, ZNACZNA redukcja wytwarzania sebum i mniej czerep swędzi, włosy też jakby przestały wypadać no i generalnie same plusy. Wcześniej robiłem badanie moczu, wyszło OK. Jak ktoś pali dużo i pije i dużo smażonego tłustego je to nie polecam wtedy, bo takie siuśki chyba nie były zbyt odżywcze dla włosów. Zastanawiam się jeszcze, czy minoxidil jest wydalany z moczem, bo jeśli tak to będę miał swoiste perpetum mobile, wieczorem łykam wewnętrznie a rano na głowę "w innej formie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gemanapaza jak efekty z ta metoda ?


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gemanapaza jak efekty z ta metoda ?

efekty były dobre, ale przestałem stosować, bo jednak śmierdziało, tylko trzeba było się zgrzać i spocić. Wystarczy, że do dziś nie mogę zmyć smrodu cebuli, z której sok kiedyś zostawiłem na całą noc, mocz przy tym to aromaterapia. Poza tym czytałem w necie, że to ma być rzekomo poranny mocz, czyli ten najbardziej cuchnący, zmetabolizowany i żółty, co wydaje mi się być bzdurą. W ogóle fajny kosmetyk ten mocz, różne zeczy z kategorii natura wcierałem w czerep i poprawę zauważyłem faktycznie tylko po moczu i olejku rycynowym (poprawę czyli ograniczenie łojotoku/redukcja łupieżu/mniejsze swędzenie albo jakiś efekt kosmetyczno-estetyczny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
efekty były dobre,

Tzn ? Włosy przestawały wypadać ? Wydaje mi sie, ze mocz działa lepiej antygrzybicznie niz antyandrogennie. Sam byłem kiedys swiadkiem jak moj znajomy po poparzeniu moczył głowe w moczu i to faktycznie na niego działalo. Ale na włosy...Hm.. Jakby miało zadziałac to warto spróbowac ale jakos nie jestem przekonany.


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...