free web hit counter Skocz do zawartości
striker93

Odstawienie minoxa w przypadku braku efektów

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie przyjmuję finasteryd w tabletkach i ru58841. Zamierzam zacząć stosować minoxidil, ale mam obawy dotyczące ewentualnego pogorszenia sytuacji. Co w przypadku, gdy nie zobaczę żadnych efektów przez 6 miesięcy i przestanę to stosować? Czy wtedy mogę utracić włosy które miałem zanim zacząłem stosować minoxa?

Mam zamiar w niedalekiej przyszłości zrobić przeszczep w rejon zakoli - czy stosowanie minoxa teraz ma w ogóle sens? szczerze mówiąc chcę to zrobić trochę z ciekawości, ale gdybym się mile zaskoczył jego efektami to być może zrezygnowałbym z przeszczepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym mógł cofnąć czas to nie zaczynałbym przygody z minoxidilem - ja odstawiłem bo po kilku miesiącach mocno podrażniał i wysuszał skórę głowy. Wszyscy mówią, że niby włosy lecą i odrastają mocniejsze - ja tego nie zobaczyłem, generalnie włosy wypadły i nigdy nie odrosły, teraz sytuacja jest tragiczna a jeszcze na początku roku była dużo lepsza. Pewnie nie wszyscy się z tym zgodzą co napisałem, bo jest to lek zatwierdzony i ma pomagać, ale ja u siebie widziałem wręcz odwrotny skutek...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...