free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Johnyy pisze: lub co najmniej na czekanie na odrost przeszczepionych graftów To jest absolutnie wykluczone.

No wlasnie, dlaczego ? Peruka moze uszkodzić grafty ?

 

Mechanicznie uszkodzić nie, natomiast ograniczony dostęp powietrza może wpłynąć negatywnie na odrost.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Johnyy pisze: lub co najmniej na czekanie na odrost przeszczepionych graftów To jest absolutnie wykluczone.

No wlasnie, dlaczego ? Peruka moze uszkodzić grafty ?

 

Mechanicznie uszkodzić nie, natomiast ograniczony dostęp powietrza może wpłynąć negatywnie na odrost.

 

 

To w takim razie chodzenie z nakryciem głowy po zabiegu też może wpłynąć na odrost ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzenie w czapce czy chuście też ogranicza dopływa powietrza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Vrdoljak na 100% ma peruke,widzialem go w grudniu i byl z taka lysina jak zawsze.Nie ma takiej mozliwosci zeby przez 3 miesiace tak mu urosly wlosy.

Tez mnie zastanawia co to za peruka,ze wytrzymuje codzienne treningi,pot,glowkowanie,walke fizyczna podczas gry i jeszcze w dodatku snieg i deszcz.Ciekawe czy nosi ja stale,takze podczas treningow czy sciaga ale pewnie znajac sportowe szatnie polewka bylaby nieziemska gdyby to robil Tak samo jakby mu spadla podczas meczu przy tylu ludziach

 

No i co by nie mowic-z wlosami wyglada 10 lat mlodziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy z wlosami wyglada mlodziej niz bez nich:)

 

Jesli chodzi o wiekszosc tzw celebrities,to wydaje mi sie,ze jesli nie sa po przeszczepie,to nosza tzw hair systemy.Steve Carrel,Enrigue,Travolta,elton John,sean penn,nicolas cage,charlie sheen...moznaby wymieniac i wymieniac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzis widze w tv Rutkowskiego, wlos mu sie sypie

Rutkowski od zawsze miał przerzedzone włosy zaczesane w gustowny kwadrat i od zawsze wyglądał groteskowo.

Co do celebrytów, to niektórzy faktycznie mają takie geny z kosmosu np. brad pitt http://informasitips.com/wp-content/upl ... zz-cut.jpg

natomiast wielu zaczyna tracić swoje słynne czupryny np. tom cruise i george clooney z tym, że u nich ten proces jest bardzo powolny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rutkowski pewno popiół(mikrowłókna) na łeb sobie sypie widać na zdjęciach nawet jak toś wie jak to wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Polaków Rutkowski, Majdan, Karolak, Wojewódzki, Żmijewski. Oni mi przychodzą do głowy w pierwszej kolejności. U niektórych to lepiej wygląda, u innych gorzej, czasem trudno się zorientować, nawet ludziom ogarniętym w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak wracajac do Wojewodzkiego to jest to bardzo ciekawy i interesujacy przypadek:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś słyszałem, że Wojewódzki przyznał się do przeszczepu. Przyglądając się jego dokładnym fotkom widać tę nienaturalną mega gęstość, która bierze się z nasypania nanogenu. Kiedyś, gdzieś był artykuł sugerujący, że nosi system, bo poza telewizją często chodzi w kaszkiecie, co jest wygodne w takim przypadku. Jak już przy tym jesteśmy to Enrique Iglesias też uwielbia kaszkiety, nawet w tv i teledyskach, a ma przecież takie piękne i gęste włosy. O tym, że to system spekuluje się od dawna zresztą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spójrzcie na fryzure Arkadiusz Jakubika, miał znaczną łysine a w filmie ,,Wołyn" ma dobrą linie, widocznie przeszczep


finasteryd (androstatin) 1x 1mg od czerwiec 2016

minoxidil 5% od styczeń 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to nie przeszczep tylko system (jakaś peruka) na potrzebę właśnie tego filmu. Bo jak widziałem relację między scenami to już nie miał prawie wcale linii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że to nie przeszczep tylko system (jakaś peruka) na potrzebę właśnie tego filmu. Bo jak widziałem relację między scenami to już nie miał prawie wcale linii

 

W wiekszosci przypadkow tak wlasnie jest robione tylko na rzecz filmu/serialu. Oni sie tak nie przejmuja wlosami jak my. Patrzac np na takiego Jude Law to uswiadamia mnie nawet to, ze majac wywalone na wyglad i kupe forsy to jednak i tak zalezalo by mi,zeby wygladac "normalnie". Z wlosami i bez to roznica ogromna w jego przypadku.

No coz sa tacy ktorzy maja to gdzies majac sporo siana a inni nie, to jak miedzy nami normalnymi lysiejacymi, jedni sie przejmuja bardziej, drudzy mniej a trzeci w ogole i przyjmuja to na klate.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...