free web hit counter Skocz do zawartości
eryk

Zamówienie grupowe minoxidil sulfate

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co zaobserwowałem to po 72 godzinach zaczyn się degradacja, dlatego ja swoje wcierki robię co 3-4 dni

 

Ziom, czy degradacja dotyczy jedynie siarczanu? Ja przygotowuję roztwory co 50 dni, z tym że nie jest to sulphate.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak czy owak, dopiszcie mnie do listy, jeśli jeszcze nie jest zamknięta. Wezmę: 25g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lion widze żę ryzykujesz i też chcesz sprawdzić czy bedziesz mial uboki po minoxidil sulfate takie jak miales po zwyklym ( a wiem ,że tez dlugo stosowales min loxon 5 ale po latach organizm przestal go tolerowac).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wzrost ciśnienia w przypadku stosowania minoxa jest powodowany samym minoxem czy pojazdem na bazie alkoholu który jest stosowany w środkach komercyjnych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Lion widze żę ryzykujesz i też chcesz sprawdzić czy bedziesz mial uboki po minoxidil sulfate takie jak miales po zwyklym ( a wiem ,że tez dlugo stosowales min loxon 5 ale po latach organizm przestal go tolerowac).

 

Jak dam trochę na przód (nawet nie na cały, tylko przedni pasek), to się raczej nic nie stanie. Trzeba tylko dobrać jakieś optimum. Poza tym sulfate będzie rozpadał się szybciej niż zwykły minox.

Zakola mam i tak odtworzone chirurgicznie (bo od młodzieńczych lat miałem spore zakola), więc nie ma sensu na nie stosować czegokolwiek. Pozostaje tylko środek przodu.

 

A chcę wzmocnić przód, bo potem będę szykował się do zabiegu transplantacji w ten obszar, żeby go trochę jeszcze ogólnie "doprawić".

Teraz przód mi się pogorszył przez eksperymenty i niestety muszę go wzmocnić. Chciałem zrobić tanią i lajtową kurację i niestety wyszło z tego g....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pojazd to czy żel mógłby być alternatywą dla pojazdu alkoholowego który jak wiadomo nie jest przyjazny dla skóry.

Eryk organi\ujesz jeszcze te zamówienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie organizuje marekl91. Zostało już złożone u Kane. Co do pojazdu to chyba KB jest najodpowiedniejszym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje jakie maksymalnie stężenie ahk może być stosowane po minoxie ? Ja stosuje dość wysokie stężenie 10% i pytanie czy to nie za dużo jako dodatek do minoxidilu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedize jakies nowe zamowienie grupowe?


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...