free web hit counter Skocz do zawartości
eryk

Zamówienie grupowe minoxidil sulfate

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym, aby w tym wątku wpisali się Ci, co chcą przyłączyć się do zamówienia minoxidilu sulfate od Kane. Cena to 35$ za 50g, a przesyłka 50$.

Myślę, że nie więcej niż 4-6 osób wystarczy, żeby znacząco zmniejszyć koszty przesyłki do Polski.

Ja osobiście wezmę 25g

 

I od razu chciałbym spytać, czy jest ktoś kto podejmie się zamówienia? Ja niechętnie ze względu na słabą znajomość angielskiego, ale ostatecznie jak nie będzie chętnych mogę to zrobić.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50g wystarczy na jakieś 1000ml gotowego preparatu o stężeniu 5%, czyli tyle ile kirkland. Nie wiem ile będziesz musiał stosować. Ja zamierzam stosować jakieś 0,6ml dwa razy dziennie na zakola, czyli 1,2 ml dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kirkland = minoxidil.

 

Żeby minoxidil działał musi być metabolizowany do minoxidilu sulfate

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj go zaczne, mam nadzieje, ze podziala na mnie tak jak na zioma:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym się pisał na to zamówienie, tylko się jeszcze zastanowię nad ilością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziom mógłbyś napisać jak na Ciebie działa minoxidil sulfate. Jak często przygotowujesz wcierki i jakich proporcji używasz w przygotowaniu tej wcierski. Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fighter robi zamówienie na ru i cb od kanea to może by się podłączyć pod to zamówienie z minoxem sulphate. Zawsze to taniej z przesyłką będzie:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie sa skutki uboczne tego specyfiku? Czy minoks jest wchłaniany do krwi?

Jest wchłaniany w małych ilosciach,nie polecam wiekszych stezen niz 10% minoxidil sulphate- boli głowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie boli od 7.5% juz , ale stosuje w jednej mieszance minox sul+ ahk + adenozyna. Co jeszcze to mozecie sie spodziewac niezlego liniena, mam nadzieje, ze z czasem przejdzie, albo za bardzo nie wplynie na pogorszenie stanu...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linienie dotyczy max ok 20% włosów i przejdzie na 100%,nie dziwie ci sie ze głowa boli ,mam podobnie.Optimum to chyba +/- 5%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja1922 raczej miał na myśli, że linienie Ci przejdzie na pewno (na 100%). ;p


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś możę odpowiedzieć mi na pytanie jak sie maja skutki uboczne minoxidilu sulfate do zwykłego minoxidilu.Dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie ,chodziło mi o to ze na pewno przejdzie linienie skoro je masz.Co do ubocznych to wszystko zalezy maciek jak reagujesz na minox,siarczan jest poprostu silniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie zostanie zrealizowane do końca miesiąca, tzn. do końca miesiąca wpłacamy kase. Zamówieniem zajmie się marekl91 i do niego proszę się zgłaszać kto ile zamawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosowałem minoxidil przez 6 lat i moj organizm go nie toleruje , po 1 psiknieciu czuje skutki uboczne tzn bóle glowy spuchniete i podkrazone oczy sennośc itp , a jesli siarczan jest silniejszy to tym gorzej z tego wynika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
a jesli siarczan jest silniejszy to tym gorzej z tego wynika

 

Minoxidil i tak jest przecież do siarczanu metabolizowany, więc teoretycznie nie powinno być różnicy.

Wprost przeciwnie, rozpad i neutralizacja siarczanu powinna być szybsza.

 

Moje obawy są inne. Jak stabilny jest siarczan minoxidilu w bazie hydro-alkoholowej ?

Bo jeśli nie będzie zbyt stabilny, to może się okazać, że to co stosujemy na głowę, utraciło już cześć swoich właściwości z uwagi na postępującą degradacje we wcierce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co zaobserwowałem to po 72 godzinach zaczyn się degradacja, dlatego ja swoje wcierki robię co 3-4 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...