free web hit counter Skocz do zawartości
rafi1988

Topical finasteryd wlasnej roboty - małe efekty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z łysieniem. Przez rok używałem alopexy ale bez żadnych rezultatów. Spróbowałem zrobić finasteryd we wcierce rozpuscilem tabletki w minoxidilu. Stężenie 0.025%. Stosuje raz dziennie na wieczór od 2 tygodni wypadanie dalej takie samo jak wcześniej. Mam pytanie czy moze lepiej przejść na polaris  czy jeszcze za mało czasu aby cokolwiek były efekty? Doustnego finasterydu boje się brać dlatego chcę coś we wcierce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie to zdecydowanie za mało, żeby stwierdzić, czy ten fin z minoxem na Ciebie działają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No być może masz rację ale wydaje mi się że teraz więcej włosów wypada jak wcześniej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.01.2024 o 12:31, rafi1988 napisał:

No być może masz rację ale wydaje mi się że teraz więcej włosów wypada jak wcześniej 

Cytując ulotkę " Zahamowanie wypadania włosów obserwuje się po ok. 2 miesiącach stosowania produktu z minoksydylem, natomiast zwiększony wzrost włosów widoczny jest po ok. 4 miesiącach od rozpoczęcia kuracji. "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki polecacie kupić gotowy topical najlepiej minox 15 % żeby był też finasteryd w tym topicalu i gdzie kupić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może ktoś robi Sam w domu topical finasteryd na mocniejszym minoxie mam kilka pytań 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odrost jeśli będzie to po kilku miesiącach a na wypadanie to nie patrz bo ciężko z niego coś wywnioskować. Bardzo rzadko się zdarza ale podobno bywa, że nawet po finie jest tzw "zrzucanie" i włosy leca, ale to nic złego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...