free web hit counter Skocz do zawartości
Mesjasz

Kuracja eksperymentalna nieograniczana finansowo.

Rekomendowane odpowiedzi

Pod koniec roku będę - prawdopodobnie - miał pojedynczy, spory zastrzyk gotówki. Skłoniło mnie to do myślenia o tym czy nie sprezentować sobie za część tych pieniędzy rocznej, bardzo konkretnej kuracji opartej na środkach eksperymentalnych.

 

Nie jestem przekonany że to zrobię, ale jestem ciekaw jakby reszta forumowiczów rozpisała sobie takie leczenie w sytuacji kiedy nie musieli by się przejmować kosztami. Oczywiście można by wykupić wszystko co ma kane, plus paru amerykanów i spedzać cały dzień na wcieraniu, ale chodzi mi też o coś co by z sobą się nie gryzło i nie zmuszało do aplikacji osiem razy dziennie

 

Myślałem o RU (które i tak już biorę), latanoproście, cb, ahk cu i minox sulfate tylko jak to wszystko połączyć?

 

P.S. Nie wierzę w przeszczepy, przynajmniej dopóki polegają na przemieszczaniu włosów. Jak się coś ożywi w temacie klonowania to pewnie zmienie zdanie.

P.P.S. Przynajmniej jeśli chodzi o mnie, doustne inhibitory dht odpadają, rzuciłem fina po jedenastu latach i nie mam zamiaru odświeżać ani tego związku ani wiązać się z kimś podobnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz chęć i kasę to możesz rozwinąć temat latanoprostu. Tylko chodzi o to żeby był odpowiedniej czystości, a taki można dostać chyba tylko w aptece w oryginalnych kroplach na jaskrę, które ponoć są strasznie drogie. Bo tak naprawdę całą resztę nasze forum zna, no może oprócz OC.

Myślę, że mógłbyś spróbować z Ru, lub Rum w KB, oczywiście duże stężenie, latanoprost i żel SABA, albo coś innego na stan zapalny. Bo za dużo specyfików tez nie ma co stosować, bo po pierwsze nie wiesz co na Ciebie działa (można powiedzieć że połączenie wszystkiego ) po drugie uciążliwe staję się utrzymanie kuracji, po trzecie skóra też musi "odetchnąć". Ja się właśnie ostatnio zastanawiałem, czy takie trzymanie non stop chemii na skórze głowy na dłuższą metę, powiedzmy kilka lat, nie spowoduję jakiś nieodwracalnych zmian, a nie daj boże raka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz miał kasę i będziesz chciał dalej nieograniczoną finansowo kurację to dopiero napisz, bo do końca roku jeszcze trochę. Może pojawi się coś nowego jak np. histogen. Może jakiś z obecnych środków zastosowany w odpowiednim pojeździe okaże się zbawienny. Takie gdybanie jaką kurację zastosować za pół roku nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie ma? Połowa forum to czyste teoretyzowanie. Poza tym chyba źle zrozumiałeś mój post, jakie środki są dostępne to akurat wiem, leczę się już równo 11 lat, ciekaw jestem za to jak bardziej doświadczeni w klimacie nieaptekowych specyfików rozegrali by swoją kurację gdyby mogli wyciąć ograniczenie finansowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko wybrać kuracje, bo tak naprawdę jakby jakaś była bardzo skuteczna to stosowałoby ją sporo osób, cena nie jest niestety w tym wypadku jakimś wielkim "nie do przeskoczenia" czynnikiem. Większość środków jest dostępna w cenie w miarę przystępnej.

 

Jakby wyciąć ograniczenia finansowe, to Ziom pisał o sposobie w jaki aplikowali CB w badaniach, urządzenie kosztuje sporo, mniej więcej tyle co przeszczep, nie pamiętam jak się nazywa, coś z jono...

 

Ja mimo wszystko wybrałbym przeszczep, bo daje Ci od razu efekty, przynajmniej do przeczekania na lek-cud.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez sensu stosować tyle rzeczy- sam przez parę miesięcy miałem taką kuracje. Tak naprawdę lepsze efekty osiągniesz na mniejszej i porządnej kuracji.

Ja na Twoim miejscu zastosowałbym: RU 5% w KB + SABA żel (z beta przez 2 miesiące potem hydro) + minoxidil sulphate (tylko tutaj trzeba uważać nad odstępami czasowymi) + emu oil. Druga kombinacja- lepsza w teorii i może w praktyce to: CB 2.5% w EOD + minoxidil sulphate z adenozyną + emu oil. Resztę pieniędzy zachowaj na koncie i wydawaj na przedłużenie kuracji, bo na pierwszym, czy drugim zestawie trzeba pobyć z rok, żeby coś zauważyć.

Pozdro


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fighter napisal wszystko tak jak powinno wygladac i zgadzam sie z nim w 101%:) Te 2 kombinacje kuracji moim zdaniem na dzien dzisiejszy wydaja sie najciekawesz w efekty jak rowniez nie wychodza w ogole az tak drogo jakby sie moglo wydawac:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MEsjasz miałeś pogorszenie jak przechodziłeś z fina na Ru ?

Ja stosuje 4 miesiące i po pierwszych 2-3 miesiącach miałem wrażenie żę Ru nie działa na mnie dopiero teraz widze ze sytuacja sie poprawia i jest taka jak na finie.Ps również 11 lat walcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w podobnej sytuacji do Twojej - to znaczy:

 

1. Wiele lat na finie, ktorego rzucilem i nie zamierzam wznawiac,

2. Brak jakichs specjalnych ograniczen finansowych,

3. Przeszczepy w obecnej formie mnie rowniez nie interesuja.

 

Bardzo duzo czasu spedzilem ostatnio, gdy rzucalem fina, na szukaniu jakichs nowych srodkow. I nic specjalnego nie znalazlem na zamiane. Moglbym sporo zaplacic za pewny, skuteczny i bezpieczny srodek, ale nic takiego nie ma. Moje zdanie jest takie - jesli te wewnetrzne inhibitory Ci z jakichs wzgledow nie podchodza, to szkoda zdrowia i czasu na niepewne proby.

 

Rozne metody przyjalem przyjalem do szukania skutecznego srodka, ale zasadniczo sprawdzila sie jedna - wyszukac wieloletnie historie sukcesu. Takowe wystepuja tylko w przypadkach z fina (ewentualnie duta - analogia), ewentualnie wspomaganym minoxidilem.

 

Mialem dlugie i geste wlosy, ktore bardzo lubilem. Ogolilem leb na lyso, ksztalt czaszki mam dobry. Kobieta mnie nie rzucila, przyjaciele tez nie, zycie toczy sie dalej i sa w nim wazniejsze sprawy. My, mezczyzni jestesmy w tej komfortowej sytuacji, ze akurat wlosy nie maja duzego znaczenia. Jesli facet jest pizda, to wlosy nie pomoga, a jesli ma charakter, to kobiety beda sie nim interesowac mimo braku wlosow.

 

Zagladam teraz na to forum, ale bardziej z ciekawosci niz w poszukiwaniu sposobu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem w podobnej sytuacji do Twojej - to znaczy:

 

1. Wiele lat na finie, ktorego rzucilem i nie zamierzam wznawiac,

2. Brak jakichs specjalnych ograniczen finansowych,

3. Przeszczepy w obecnej formie mnie rowniez nie interesuja.

 

Bardzo duzo czasu spedzilem ostatnio, gdy rzucalem fina, na szukaniu jakichs nowych srodkow. I nic specjalnego nie znalazlem na zamiane. Moglbym sporo zaplacic za pewny, skuteczny i bezpieczny srodek, ale nic takiego nie ma. Moje zdanie jest takie - jesli te wewnetrzne inhibitory Ci z jakichs wzgledow nie podchodza, to szkoda zdrowia i czasu na niepewne proby.

 

Rozne metody przyjalem przyjalem do szukania skutecznego srodka, ale zasadniczo sprawdzila sie jedna - wyszukac wieloletnie historie sukcesu. Takowe wystepuja tylko w przypadkach z fina (ewentualnie duta - analogia), ewentualnie wspomaganym minoxidilem.

 

Mialem dlugie i geste wlosy, ktore bardzo lubilem. Ogolilem leb na lyso, ksztalt czaszki mam dobry. Kobieta mnie nie rzucila, przyjaciele tez nie, zycie toczy sie dalej i sa w nim wazniejsze sprawy. My, mezczyzni jestesmy w tej komfortowej sytuacji, ze akurat wlosy nie maja duzego znaczenia. Jesli facet jest pizda, to wlosy nie pomoga, a jesli ma charakter, to kobiety beda sie nim interesowac mimo braku wlosow.

 

Zagladam teraz na to forum, ale bardziej z ciekawosci niz w poszukiwaniu sposobu.

 

Nie wiem dlaczego ludzie wciaz sa przekonani , ze nic oprocz fina i duta nie ma i nic nie dziala, skoro wlasnie jest sporo przypadkow, ze i bez nich ludzie utrzymuja a co malo za tym idzie to odzyskuja sporo. Napisze tak od siebie na temat- Ci co sie interesuja i siedza grubo w temacie dojda do takich historii i ludzi, ktorzy wiele bez fina i duta osiagneli, druga sprawa jest taka jak i sama nazwa mowi to sa srodki EKSPERYMENTALNE wiec nie kazdy ma latwy do nich i pewny dostep, a po drugie bez wiedzy setek doswiadczonych ludzi na calym swiecie dupa by byla z ich stosowania, bo nie byla by wiadoma- dawek,pojazdow, czestosci uzywania itd, oni to testowali i wciaz to robia , zeby znalazc pewny punkt zaczepiania. Jezeli wciaz bedziemy tkwic w przekonaniu, ze fin i nic wiecej to bedziemy wciaz 50 lat za murzynami. Tylko sobie mozna wyobrazic co by bylo na polskim forum gdyby nie ZIOM, i tak podkreslam ZIOM, bo wlasnie jemu zawdzieczamy ten niesamowity rozwoj, ze budzi podziw nasze forum i stosowanie srodkow nawet na zagranicznych zamknietych forach:) Gdyby nie on i kilku forumowiczow, ktorzy postanowili to forum zalozyc i rozbudowac , wszyscy wciaz by zyli w przekonaniu, ze istnieje jedynie fin i dut i na starym forum byly by walki i sprzeczki prowadzace do niczego sensownego.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro kuracja nieograniczona finansowo to tutaj jest z kilkanaście tys. do wydania (w ciągu paru lat):

 

viewtopic.php?f=5&t=719

 

Szansa, że będzie działać co prawda mała (zawsze jednak jest), ale skoro ktoś ma nieograniczone środki to wręcz jego obowiązkiem jest spróbować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...