free web hit counter Skocz do zawartości
bpeak

3700gr FUE MEMORIAL Hospital Antalya getfue.com - 02/05/2013

Rekomendowane odpowiedzi

Stary nawet jak masz kosmetyczne zmianę vs przed zabiegiem to i tak lepiej wygląda. Ja chyba też się tam wybiorę bo ta cena jednak zachęca. A i dzieki za szczera relacje. Na włosach świat się nie kończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasyka. Na początku euforia, codzienne zdjęcia, elaboraty, tryskający zewsząd optymizm, wychwalanie kliniki pod niebiosa. Po czym mija te 6-8 miesięcy, efektów nie ma albo są mierne i delikwent znika. Bardzo przypomina to historie z zabiegami w polskich klinikach.

 

Jak za te 8 miesięcy będzie kiszka to pokażę zdjęcia, żebyście kasy na darmo nie wydawali.

 

napisalem ze dam znac jak nic sie nie przyjmie czy wyrosna mi rogi

 

12 mcy? 8-10 napisali w MEMORIAL będzie jak będzie, miałem duży obszar do pokrycia. Sami ocenicie. Może połowa się przyjmie z tych 3700, kształt i tak będzie 100x lepszy niż przed. A może 98% się przyjmie i zachęceni moją recenzją olejecie inne kliniki, no i za rok może 4000graftów będzie za 2000 Euro

 

Jak wspomniałem na pierwszej stronie będę wklejał zdjęcia z postępu, natomiast ocenianie wyników po 3 miesiącach nie jest miarodajne.

 

wiem, wiem mam wrzucić, wrzucę, wrzucę też po zgoleniu na 3mm, cierpliwości, relację z tego co wyjdzie, będę prowadził "do końca"

 

moje relacja będzie prowadzona do końca (10 m-cy po HT) i jej celem nie jest zbieranie ochów i achów tylko realne przedstawienie postępu i EFEKTU KOŃCOWEGO, być może lepiej jest wydać 13,5 tys euro niż 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych grupowiczów,

 

mam pytanie do Was,

 

Jak sądzicie czy ta klinika jest warta zaryzykowania tam przeszczepu?

 

Pozdrawiam

Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam szanownych grupowiczów,

 

mam pytanie do Was,

 

Jak sądzicie czy ta klinika jest warta zaryzykowania tam przeszczepu?

 

Pozdrawiam

Jacek

 

Moim zdaniem nie jest warta. Pomimo tego że było tam kilka osób z polski, to i tak nie ma dobrej dokumentacji zabiegów. Wszyscy zamilkli, chyba ze wstydu niestety. Jak już serio chciał byś zaryzykować to lepszą alternatywą jest ta klinika viewtopic.php?f=23&t=1167

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie zastanawiam nad Demirsoy ale sie trochę boje

 

A czego się boisz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boje sie ze popsuje zabieg , zostana zaczerwienienia i wyrośnie bardzo mało po zabiegu.

Czekam na relacje kogoś z Polski ale nikt sie jak na razie nie zapisuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego miałyby zostać zaczerwienia, skóra przecież się goi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również mocno sie zastanawiam nad zabiegiem u tego doktorka..tylko podobnie jak u Ciebie Kacper, sraczke mam bo nikt sie od nas jeszcze nie chwalil jego robota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegladam fora zagraniczne i jest bardzo dużo zabiegów i to sprzed paru lat więc chyba zrobił już bardzo dużo operacji.

W porównaniu do naszych doktorów oraz get fue to bardzo duża przewaga a na badane czy lupanzule i tak mnie nie stać więc chyba nie mam za dużo wyboru.Ja sie kontaktowalem z klinika ale odpowiedział mi podobno jego asystent.

 

Czy wam tez odpowiadał asystent bo moze to jakaś inna osoba , wyśle zaliczkę i będzie wtopa.

Zaproponował rownież pomoc w znalezieniu hotelu ale jak mnie gdzieś wywioza z pieniedzmi.

 

Pewnie przesadzać ale w moim wieku to wyobraźnia dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kacper,

 

z moich informacji jakie dostalem to oni nie pobieraja zadnych zaliczek..tu masz informacje jaka dostalem od nich w emailu"There are no booking fees or deposits. We only need your flight information to confirm your booking. Flight tickets are the only extra cost you will have, we will take care for everything else for you. Total duration of your stay in Antalya should be 3 nights. "

Cena jest bardzo atrakcyjna brakuje mi tulko przykladow pooperacyjnych jak to wyglada.

 

 

 

Przegladam fora zagraniczne i jest bardzo dużo zabiegów i to sprzed paru lat więc chyba zrobił już bardzo dużo operacji.

W porównaniu do naszych doktorów oraz get fue to bardzo duża przewaga a na badane czy lupanzule i tak mnie nie stać więc chyba nie mam za dużo wyboru.Ja sie kontaktowalem z klinika ale odpowiedział mi podobno jego asystent.

 

Czy wam tez odpowiadał asystent bo moze to jakaś inna osoba , wyśle zaliczkę i będzie wtopa.

Zaproponował rownież pomoc w znalezieniu hotelu ale jak mnie gdzieś wywioza z pieniedzmi.

 

Pewnie przesadzać ale w moim wieku to wyobraźnia dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NORWEGIA 2000

Przesyłąm to co dostałem oraz nazwisko tego asystenta:

 

Wish to explain you also our reservation system.İf our patients choose a day for the surgery we reserve this day for 7 days.We don't offer this day to an other patient.İn 7 days there must be a down payment to make certain reservation.After we receive 500 euro this operation date will be certainly reserved.This 500 euro we will reduce from the final price.

 

 

The next day after the surgery will be the first hair wash where we show how to make the hair wash and care the planted areas.After it it's possible to fly back.But the departure must be after 15:00 o'clock that we can make the hair wash.

 

 

 

 

Best Regards

 

Muzaffer Kukey

 

-- 01 cze 2014, 23:06 --

 

norwegia 2000

 

ty pewnie myslisz o get fue ponieważ Demirsoy to Istambuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 eur i od 9 lat robi metoda FUE .Bardzo dużo jest w necie ale chyba z Polski jeszcze nikogo nie było.

 

Na dzisiaj pierwszy wolny twrmin to 29 sierpień więc chyba mają duzo chetnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...