free web hit counter Skocz do zawartości
bpeak

3700gr FUE MEMORIAL Hospital Antalya getfue.com - 02/05/2013

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Hej

 

Jutro 02/05/2013 mam tutaj FUE - ile grafów to się okaże, mam przerzedzoną koronę i środek. Przyleciałem o 18, trochę się musiałem ogarnąć. Zjeść, wykąpać. Przyleciałem tutaj po relacji Alexego34. Konsultowałem się z Nickiem z getfue.com mailowo, dzowniłem pod polski numer w zakładce Contact strony getfue.com. Zarezerwowałem lot do Berlina TEGEL z Warszawy w airberlin, z Berlina do Antalyi przez Izmir SUNEXPRESS. Szpital wygląda jak na stronie i zdjęciach Alexego34. Pokoje jak w tym polskim serialu na dobre i na złe chyba, czyściutka łazienka, wifi w pokoju, załapałem się jeszcze na kolację (oczywiście w cenie). Miła obsługa, choć nie każdy mówi dobrze po angielsku. Wypełniłem papiery, pobrano mi krew. Jutro jak będę miał siłę zamieszczę jakieś foty.

 

Bpeak

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Z góry dziękujemy za relację. Powodzenia kolego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jestem po. Rano od 9 miałem pobieranie graftów. Trochę bolały zastrzyki w obszar donora było ich ze 40. Potem pobieranie graftów już bezbolesne. Po pobraniu graftów zacząłem dostawać zastrzyki w obszar biorczy i zrobiło mi się słabo. Ale opieka jest tutaj świetna. Co chwile pytają się "OK?"badali mi ciśnienie, dali kroplówkę i wszystko wróciło do normy. Ok 12 poszedłem na obiad. 30 minut przerwy i dalsza część. Implantowanie graftów robiły dwie panie doktor, czasem jedna, czasem na przemian. Bezbolesne. Jedynie czasem szyja bolała i siedzenie bo trwało to 5,5h. Teraz czuję się jakbym miał koronę cierniową. Dostałem 1 tabletkę przeciwbólową. Fotek dziś chyba nie dam rady zamieścić. Idę na kebaba obok szpitala Szpital jest super, wygląda jak z relacje Alexego34 i ze strony getfue.com. Svetlana dzwoniła po operacji i pytała jak się czuję. Jutro (piątek) umyją mi głowę, w sobotę (04/05/2013) wylatuję do Niemiec tam nocuję 1 dzień i w niedzielę w Warszawy. Jakby coś to pytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile cię wszystko kosztowało wraz z przelotem? I czy trzeba długo czekać na wolny termin? Ile graftow przeszczepili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiepskie fotki przed i po. Muszę poszperać bo miałem lepsze z lustrzanki przed i poprosić tutaj ludzi bo mi robili tabletem samunga po.

 

Przed

12836491.jpg

 

Po

12836580.jpg

 

Lot WW-Berlin TEGEL 1210, lot Berlin TEGEL - Antalya przez Izmir 1500, ceny takie bo majówka, zabieg 3000E. W tym 3 noclegi, jedzenie, miła obsługa. Ile graftów spytam jutro. Ale sam wszczepianie trwało ok 5,5h. Ja dzowniłem 20 kwietnia i był wolny termin na 30 kwietnia ale brałem 2 maja ze względu na wolny czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tu jeszcze dobrej jakości fotki przed:

 

2 tygodnie przed HT:

 

111.jpg

 

112.jpg

 

Zdjęcia szpitala:

 

12837345.jpg

 

12837351.jpg

 

12837353.jpg

 

12837355.jpg

 

Tym białym Fiatem Doblo przyjechał kierowca po mnie na lotnisko, czekał z kartką z moim nazwiskiem przed lotniskiem.

 

12837364.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia pokoju:

 

12837371.jpg

 

Widok na łazienkę:

 

12837379.jpg

 

Łazienka:

 

12837389.jpg

 

W oczekiwaniu na pokój, kawa i jakieśtam bułeczki:

 

12837398.jpg

 

Kolacja po przylocie w szpitalnym pokoju:

 

12837395.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kolejny przypadek, robi sie coraz ciekawiej:) Wszystko wyglada bardzo fajnie, mam nadzieje, ze z efektami bedzie rownie dobrze i tego z calego serca nam i wam zycze Panowie:) Powodzenia z efektami.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo spałem bo martwiłem się, żeby nie dotkać głową poduszki tam gdzie miałem przeszczepione włosy. Śpię na tzw rogalu, śpi się na nim 10dni. Trochę mi się zakrwawił od donora przez noc. Ale to normalne powiedzieli. W nocy o 3 wziąłem proszek przeciwbólowy bo trochę bolało, tzn czułem naprężenie skóry. Rano przyszły do mnie 2 osoby, które widziały mnie tu pierwsze. Spytali jak się czuję, powiedzieli że mogę wyjść na miasto. Rano wziąłem antybiotyk. Operację przeprowadzały Dr Birgul i Dr Serindere, graftów ok 3700, szczegóły dostanę mailem.

 

No ból powoli schodzi i mam nadzieję, że za kilka m-cy będzie to jakoś wyglądało. Jutro w sobotę rano (04/05/2013) o 7:30 myją mi głowę i po 8 odwożą na lotnisko. O 9:35 (8:35 naszego czasu) lecę z Antalyi do Izmiru w Izmirze przesiadka do Berlina (Tegel) i Berlinie jestem o 13:55 (naszego czasu). Od 14 hotel i w niedzielę (05/05/2013) o 21:35 samolot do WW - niestety tak mi się samoloty ułożyły.

 

Lepsza fotka (komórka Sony Ericsson 8mpix):

 

12838431.jpg

 

P.S. w 2010r w lutym byłem na konsultacjach w Mariocie u dr Bisagni z BHR Clinic i zbadał mi gęstość donora w kilku miejscach na 60 70 graftów per cm2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwi mnie tylko ze wysyłasz zdjęcia z dwóch różnych nicków (i to całkowicie nowych). Nie chce być niegrzeczny ale czyżby to osobiście reklama "getfue" zajęła się tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mnie szczerze mowiac nie interesuje czy to jest reklama czy nie jest reklama, pod warunkiem,ze beda dokladne zdjecia przed i pozniej relacja z calego procesu az do osiagniecia koncowego efektu po 10-12 miesiacach.Wnioski sobie wtedy kazdy sam wyciagnie na podstawie zdjec i nawet jesli,powtarzam JESLI bylaby to reklama to przy slabych efektach bedzie to raczej strzal w kolano.

 

Abstrahujac juz od tego,zycze autorowi tematu powodzenia,udanego odrostu i czekam na kolejne regularne wrzucanie zdjec

 

P.S. Troche mnie zmartwila ilosc zastrzykow i tego,ze zrobilo sie slabo bo ja niestety tez mam awersje do igiel i zastrzykow,strasznie tego nie lubie i mam podobne objawy jak autor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziwi mnie tylko ze wysyłasz zdjęcia z dwóch różnych nicków (i to całkowicie nowych). Nie chce być niegrzeczny ale czyżby to osobiście reklama "getfue" zajęła się tym?

 

hej miałem tu konto pc131, ale mam złe skojarzenia z tym głupim nickiem pc131 i bpeak to ta sama osoba - ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie szczerze mowiac nie interesuje czy to jest reklama czy nie jest reklama, pod warunkiem,ze beda dokladne zdjecia przed i pozniej relacja z calego procesu az do osiagniecia koncowego efektu po 10-12 miesiacach.Wnioski sobie wtedy kazdy sam wyciagnie na podstawie zdjec i nawet jesli,powtarzam JESLI bylaby to reklama to przy slabych efektach bedzie to raczej strzal w kolano.

 

Abstrahujac juz od tego,zycze autorowi tematu powodzenia,udanego odrostu i czekam na kolejne regularne wrzucanie zdjec

 

P.S. Troche mnie zmartwila ilosc zastrzykow i tego,ze zrobilo sie slabo bo ja niestety tez mam awersje do igiel i zastrzykow,strasznie tego nie lubie i mam podobne objawy jak autor.

 

Wczoraj pamiętam, że założyłem konto bpeak zalogowałem się na nie poprawnie ale przy opcji wyloguj było napisane: Wyloguj (pc131).

 

Do Alexego34 napisałem prywatną wiadomość jeszcze 30 kwietnia jako pc131, ale chyba nie odpisał. Więc można go podpytać.

 

Nie jest to żadna reklama choć wiem, że wygląda podejrzanie, login pc131 mam na lysienie.info tutaj też taki miałem ale ostatecznie zrobiłem sobie bpeak co jest skrótem od broad peak, tego szczytu na którym zginęło dwóch polskich himalaistów Maciej Berbeka i Tomasz Kowalski, osobiście nie chodzę po górach - czy choć trochę się uwiarygodniłem? zaraz wstawię fotki z Antalyi, stare miasto, port, 30'C.

 

Sorry za zamieszanie, ja to ciągle ja. Tomek. no ale na forum bpeak.

 

No zastrzyków było dużo w obszar dawczy te pod koniec już bolały, pani doktor mówiła tylko "sori" no ale inaczej się nie da. A że po takiej ilości zastrzyków dostałem na koniec jeszcze zastrzyki w obszar biorczy, które również bolały poczułem się słabo, czułem mrowienie w rękach i nogach, spadło mi tętno. Opuszczono mi głowę niżej tułowia. Podłączono do kroplówki, tam się raczeje nie da umrzeć, to jest szpital

 

Rano był u mnie pani doktor (nie znam nazwiska Alexy wspomniał), która rysowała linie na czole w środę i pan, który zainkasował 3tys euro. Mili ludzie. Pytali się mnie czy mnie coś boli itd. Czy czegoś potrzebuję. Czy brałem antybiotyk.

 

Byłem potem na starówce w Antalyi i w porcie, gorąco jak diabli. W jedną stronę taxi 15 lir. Pan chciał 20. W sumie mogłem dać i 10. W drugą stronę na nogach, bo to chyba 3,5km i miałem mapy google w telefonie.

 

Tak wygląda moja głowa 2gi dzień po przeszczepie:

 

12840485.jpg

 

Jak się ktoś dobrze przyjrzy to moja koszulka jest sklejona wzdłuż plastrem opatrunkowym, bo nie chciałem przez głowę jej przeciągać i poprosiłem panią o nożyczki więc dla kogoś kto będzie robił przeszczep: rozpinane koszule i rozpinane bluzki. Tutaj się dostaje taki rozpinany kaftan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
dziwi mnie tylko ze wysyłasz zdjęcia z dwóch różnych nicków (i to całkowicie nowych). Nie chce być niegrzeczny ale czyżby to osobiście reklama "getfue" zajęła się tym?

 

Login pc131 jest zarejestrowany w maju 2012, bpeak już teraz na świeżo. Jasne nikt mi nie musi wierzyć, bo głupio wyszło. Mówię tam ja to ja Forum coś na chwilę się przykaszaniło.

 

Ostatno raz, pc131 i bpeak to ta sama osoba. Bez spinania się, zalogowany byłem jako bpeak, ale przy wyloguj było pc131. Jak jeszcze mam udowodnić, że żaden z tych loginów nie należy do pracownika MEMEORIAL ja nim na pewno nie jestem i nie będę

 

Mój bilet na lot z WW do Berlina:

12840631.jpg

 

Mój voucher na lot z Berlina do Antalyi przez Izmir:

12840595.jpg

 

Odcinek biletu z Berlina do Izmiru:

12840648.jpg

 

Odcinek biletu z Izmiru do Antalyi:

12840677.jpg

Tutaj macie pasek zadań mojego laptopa, Nick z MEMORIAL raczej nie słucha Formacji Nieżywych Schabuff (zaraz obok przycisku Start)

 

Czy jeszcze coś potrzeba? Mogę to samo zamieścić z loginu pc131, mogę to konto pc131 usunąć jeśli można usuwać konta Wiem, że to sporo kasy i pod razu budzi się podejrzenie. Post Alexego34 też wydał mi się podejrzany. Pisał tak chaotycznie, tyle kropek itd. Ale uwiarygodniły go zdjęcia. Gdyby się na miejscu okazało, że to jakaś stajnia i czeka rzeźnik z piłą motorową to bym się przynajmniej przeleciał na majówkę do Turcji. Rozmawiałem pod polskim nr telefonu (po angielsku oczywiście), i miałem potwierdzenie, że operację robi dr Birgul, swoją drogą młoda dziewczyna. Ale zawsze jestem otwarty na pytania.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
dziwi mnie tylko ze wysyłasz zdjęcia z dwóch różnych nicków (i to całkowicie nowych). Nie chce być niegrzeczny ale czyżby to osobiście reklama "getfue" zajęła się tym?

 

ręce opadają. No comments

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tomek, życzę Ci cierpliwości oraz bardzo dobrego finalnego efektu . Jak wszystko będzie w porządku, ta klinika będzie przystępna dla wielu osób. Oby wszystko było dobrze Dzięki za fajne opisy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No robię fajne opisy, bo fajny ze mnie człowiek, hahaha. Za 14500 z przelotem to gdyby się 50% przyjęło to będę zadowolony. Zawsze można u dr Szczyta (miał odcinek w TVN) zrobić 1000 "przeszczepów" za 10000zł FUT'em. Mieć włosy lub nie to nie życie i śmierć. Ale jestem dobrej myśli Jutro rano w sobotę (05/05/2013) pokażą jak myć włosy, najpierw tzw lotion potem szapmon. Potem odwożą na lotnisko. Bilety wam wkleiłem, więc możecie mnie śledzić np na flightradar24.com fajna stronka widać ruch samolotów online. W 2010 myślałem o BHR, ale kasy by poszło tyle, że szkoda mówić i byłoby to FUT. Jakoś nie czuć cięcia skóry i nie widać potem blizny ale na samą myśl bym chyba zemdlał. Tam mi wyliczyli chyba 4500 graftów i to w 2 sesjach. Pewnie mógłbym zostać modelem w Paryżu, ale szkoda kasy, gitary też kosztują W najgorszym wypadku nic mi się nie przyjmie i będę miał przerzedzenia jak miałem i do tego przerzedzony donor Ale chociaż zobaczyłem jak wyglądam na "łyso".

 

Tutaj ja z tzw bandaną na głowie (ta czarna chustka) i z białym czepkiem pod spodem (widać kawałek nad uchem). Siedzę na murku w porcie. Gorąco jak cholera ale koszulke miałem rozciętą (zdjęcie wyżej) i nie chciałem budzić podejrzeń

12840919.jpg

 

Zdjęcie szpitala Memorial z ulicy Sakaraya Blv (Boulevard po hamarykańsku się czyta):

12840954.jpg

 

Zdjęcie tego szpitala na mapach satelitarnych google maps, strzałka wskazuje tam gdzie stałem robiąc zdjęcie:

12840969.jpg

 

Podjechałem taksówką na stare miasto, kierowca nie za bardzo po angielsku, dobrze że miałem kartkę i długopis to się jakoś dogadaliśmy, zdjęcie portu:

12840974.jpg

 

Z powrotem wracałem na nogach 3,5km miałem mapy google i GPS zresztą trafiłbym bez tego mam fotograficzną pamięć. Wszędzie handlują wszystkim:

12840983.jpg

 

Nawet na malucha się natknąłem:

12840990.jpg

 

==================================================================================================================================

 

Jestem po myciu głowy, trochę bolało mycie obszaru donora, choć pani pielęgniarka starała się być delikatna. Obszar, na który przetransplantowano cebulki należy bardzo delikatnie myć, dosłownie dotykać.

 

Zdjęcia dzień drugi po przeszczepie, po pierwszym myciu głowy.

 

Przód:

12841746.jpg

 

Tył:

12841756.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

: ))))) powodzenia

 

kurcze , zem nie sprawdzil wiadomosci (sorka)

 

dorzucilem wlasnie fotki , bedzie niecale 3 miesiace po ... no a "efekt" to juz spece musze sie wypowiedziec .... jest jak jest i inaczej nie bedzie : )

 

uhm bpeak , pozdrow serdecznie Dr Birgul , Dr Svetlane i Dr'a Teo, no i oczywiscie Marie : ) ,thx

 

pozatym bardzo ladnie robiona relacja ... ;

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alexy34, jak u Ciebie sytuacja wygląda Pisz, zjem bo obiad mi przynieśli tzn obiad dawno wystygł, bo musiałem przekonywać forum, że ja to ja, i getfue nie robi tu reklamy

 

12841864.jpg

 

Ta drewniana zabawka z napisem Turkey, to nie od getfue, kupiłem ją na targu dla synka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha na lotnisku ....jak bedziesz przechodzil przez bramki , przed tym jak zacznie Cie sprawdzac powiedz mu ,zes mial operacje . Do mnie z lapami skoczyl chcial macac co mam pod chusta na glowie : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

No zastrzyków było dużo w obszar dawczy te pod koniec już bolały, pani doktor mówiła tylko "sori" no ale inaczej się nie da. A że po takiej ilości zastrzyków dostałem na koniec jeszcze zastrzyki w obszar biorczy, które również bolały poczułem się słabo, czułem mrowienie w rękach i nogach, spadło mi tętno. Opuszczono mi głowę niżej tułowia. Podłączono do kroplówki, tam się raczeje nie da umrzeć, to jest szpital

 

Ech i to wlasnie mnie mocno blokuje przed HT,ja dostaje szalu juz jak wchodze do szpitala a dopiero co jak mi cos wbijaja

 

Mialem nadzieje,ze te ze znieczuleniem to sa dwa czy trzy a nie 40...dla mnie masakra.

 

Spoko,ja tam Ci wierze,ze Ty to Ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie 2 3 zastrzyki, w miarę równomiernie w cały obszar donora małe zastrzyki no może 30, ale trwało to długo... inaczej by trzeba było wlać 3x po 200ml ale da się znieść. Mam nadzieję, że warto.

 

Natomiast w obszar biorczy to już było max 10, ale pod koniec nie dałem rady Nie wiem jak jest w BHR czy sam doktor Bisagna trzyma za rękę jakby co, czy Jan, tutaj były 2 panie doktor i asystentka odejść nie dadzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia bpeak i czekamy na tej samej jakości relacje w przyszłości. Pozdrawiam i trzymam kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, jak nawet nic się nie przyjmie i wyrosną mi rogi wstawię foty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...