free web hit counter Skocz do zawartości
bpeak

3700gr FUE MEMORIAL Hospital Antalya getfue.com - 02/05/2013

Rekomendowane odpowiedzi

Duży obszar mu pokryli i użyli 3700 graftów. W BHR pewnie by zrobili połowę z tego z lepszą gęstością, ale moim zdaniem lepiej pokryć więcej mniejszą gęstością i mieć spokój na parę lat.łysienie może się jeszcze posunąć i lepiej trzymać mały zapas na przyszłość. Też jestem ciekaw ile jeszcze mogą mu pobrać i jaką ma gęstość donora.

 

Gęstosć 60~70 gr/cm2 zmierzył dr Bisagna z BHR w 2010r i to się chyba nie zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obawam sie ze jak bedzie postepowac koledze łysienie to pozostanie mu już tylko BHT.

 

Albo golenie na łyso Ja się nie spinam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Duży obszar mu pokryli i użyli 3700 graftów. W BHR pewnie by zrobili połowę z tego z lepszą gęstością (...).

 

No tak, tylko zostałby z łysym plackiem na koronie i gęstym przodem. Chyba nie o to mu chodziło. Max gęstość BHR na tym obszarze bez FUT, BHT jest raczej niemożliwa. Przeszczep zawsze będzie sztuką kompromisu i iluzji. DP z FUE to można robić na pokrycie średnich zakoli koło 40-tki, bez korony objętej miniaturyzacją (jest sporo takich osób).

 

Będzie dobrze No nie chodziło mi o max gęstosć z przodu i łysy placek. Do tej pory wyglądało to kiepsko nierównomiernie, a jak tutaj się coś przyjmie to będę zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bpeak jesli Ci Bisanga wyliczył ze wyciągnie z twojego donoru max 4500 i to w 2 sesjach , to wsumie dużo wiecej by Ci w tym BHR nie posadzili na tej głowie wyszłoby prawie na to samo 3700 a 4500 różnica 800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 sesje FUT to rzeźnia jakaś no i 4500 FUT w BHR kosztuje 10000 ojro. zobaczymy jak będzie, jak nie będę miał szczoty jak 15 latek to przeżyję, u Alexego widać ładny postęp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na upartego pewnie mógłbyś dorzucić w przyszłości z 1500 FUE + BHT. FUT w twoim przypadku już możesz raczej odpuścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
liczysz na 7000-8000 gr? chyba żartujesz. Mało osób ma takie donor żeby tyle wyciągnąć z samego FUE z głowy.

 

Ja mam Bisanga powiedzial mi,że tyle mozna u mnie wyciagnac i zrobic NW5 tak zeby wygladalo dobrze przy linii jaka by mi odpowiadala.Oczywiscie nie bedzie to Cristiano Ronaldo ale satysfakcjonujacy mnie wyglad.

 

 

Co do okreslenia gestosci donora to w getfue tego nie robia,bo pytalem o to w watku Aleksego i Nick odpisal w sposob jednoznaczny. Wydaje mi sie tez,ze oni generalnie raczej nie dziela zabiegow i nie "przewiduja" przyszlosci.Czyli jedziesz do nich i robia od razu te 4000 graftow na przod i tyl jesli potrzeba.Natomiast pewnie mozna sie z nimi umowic zeby wsadzili grafty tylko na przod a tyl (o ile sa juz lub beda przerzedzania) zrobili w pozniejszym terminie w drugim zabiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabieg miałem w czwartek, dziś jest poniedziałek, to jest 4ty czy 5ty dzień po przeszczepie? Czwartek, jako dzień przeszczepu się liczy?

 

Czwartek 1, Piątek 2, Sobota 3, Niedziela 4, Poniedziałek 5?

 

czy

 

Piątek 1, Sobota 2, Niedziela 3, Poniedziałek 4?

 

glowa_002.jpg

 

glowa_003.jpg

 

glowa_005.jpg

 

glowa_006.jpg

 

glowa_014.jpg

 

glowa_010.jpg

 

Pozdrawiam

Bpeak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień przeszczepu jest dniem zerowym.

Dzis (środa) jest 6ty dzień po Twoim przeszczepie.

Miałeś opuchlizne?


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w dniu pisania tego postu myślałem, że jest poniedziałek a był wtorek. Miałem opuchliznę w sobotę i niedzielę. Na dole czoła między łukami brziowymi miałem nabrzmiałe lekko i chyba lewe oko w okolicy górnej powieki. Ale to już zeszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieznam sie az tak dobrze ale wydaje mi sie Tomek ,ze u Ciebie zostal wykonany naprawde kawaaaaal dobrej roboty wszystko co do linijeczki,perfekcyjnie rozmieszczone ..... ,czysciutko juz niemal i widac jak wszystko jest idealnie poukladane

 

wydaje mi sie ,ze majstersztyk... i bedzie totalna roznica (zobaczymy , bardzo jestem ciekaw koncowych efektow ,ale w przypadku hazardowym obstawilbym tu na 3x tak: )

 

Zastanawiala mnie tez kwestia dlaczego jedne przeszczepy sie przyjmuja inne nie . To czy przypadkiem nie jest tak ze najbardziej kluczowym momentem operacji jest .pobranie cebulki.

 

To byc moze powodem przez ktory niektorzy partacza operacje . -Uszkodzenie jej przy pobieraniu(metodami rzezniczymi) i pozniej pewnie nic nie mowia tylko wkladaja takie wlasnie ......

 

a jesli to jest prawda to w przypadku getfue mozna spac spokojnie .Cebulki sa dokladnie przegladane ,jedna z osob sprawdza przed ich zakotwiczeniem . Stad byc moze gwarancja odrostu na poziomie 98 %

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Alexy za słowa pokrzepienia No upakowane to jest ładnie, w dobrym kierunku, tylko mam wrażenie jakby na koronie było rzadziej, no ale zobaczy się za te kilka m-cy. Co do pobierania graftów mikromotorem to nie widziałem tego ale słyszałem, jak pani doktor co jakiś czas pobierając grafty, jakby ostrzyła to wiertło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6ty dzień po operacji po myciu głowy odżywką i szamponem SEBA-MED:

 

glowa_001.jpg

 

glowa_002.jpg

 

glowa_003.jpg

 

glowa_004.jpg

 

glowa_005.jpg

 

Bpeak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nowa "promocja" ja się załapałem na "do" 4000 graftów za 3000euro. Od maja miało być 3500euro. Teraz jest jeśli w ciągu kolejnych 30 dni będzie decyzja to do 4000 graftów kosztuje 3100euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... co do tego ,ze miales rzadziej gdzies tam na koronie ...no to stary ......zobacz Tomek u Ciebie zostalo przeszczepionych niemal na calusienka powierzchnie 3700 powiedzmy grafow ,dlatego jestem bardzo ciekaw efektu .Mowi sie ,ze na taka powierzchnie to minimum 6000 .

 

Jesli wiec tu z tych 3700 set grafow daloby sie wyciagnac dobry efekt to naprawde bylby maxymalnie pelen szacun ....(a wierze ,ze chyba raczej wiedzieli czego sie podejmuja: )

 

Oczywiscie nie traktujcie ,ze to pewnik (to sa poprostu moje przemyslenia)

 

a na samej gorze jak pewnie dluzsze wyrosna wloski to sie zleja i lepiej miec z przodu gesciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to są te jasno żółte punkty na poszczególnych graftach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybko zabrales sie za mycie. W BHR na mycie głowy pozwalają dopiero po ok 8 dniach...


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myję bo takie są zalecenia, pierwsze mycie przez kogoś z getfue.com nie szybciej niż 24, nie później niż 72 godziny po przeszczepie. Nie wiem co to za żółte punkty. Myję bardzo delikatnie obszar biorczy, nakładanie odżywki to takie ciapanie i lekkie spłukiwanie wodą. Szamponem też bardo delikatnie. Osuszanie to przykładanie ręcznika od góry, nie ma mowy o szorowaniu.

 

Może BHR zaleca inaczej. Przeszczep włosów to nie leczenie grypy na którą choruje cały świat i na którą są leki od 100 lat. Każdy robi jak uważa, że jest dobrze chyba. Gdyby getfue mi zaleciło chodzenie na solarium codziennie na 3 godziny z tą głową to bym zdroworozsądkowo nie poszedł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

korone to sobie najwyzej dogęscisz kiedys jak będzie przeswitywała zbyt mocno i będzie to ci przeszkadzac ale chyba wiele ci juz donoru tam nie zostało ,w kazdym razie i tak będzie lepiej niż przed zabiegiem , najwyzej sobie te przeswity nanogenem posypiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiala mnie tez kwestia dlaczego jedne przeszczepy sie przyjmuja inne nie . To czy przypadkiem nie jest tak ze najbardziej kluczowym momentem operacji jest .pobranie cebulki.

 

To byc moze powodem przez ktory niektorzy partacza operacje . -Uszkodzenie jej przy pobieraniu(metodami rzezniczymi) i pozniej pewnie nic nie mowia tylko wkladaja takie wlasnie ......

 

a jesli to jest prawda to w przypadku getfue mozna spac spokojnie .Cebulki sa dokladnie przegladane ,jedna z osob sprawdza przed ich zakotwiczeniem . Stad byc moze gwarancja odrostu na poziomie 98 %

 

tez mnie to zastanawia dleczego tak jest , to napewno zależy od indywidualnych predyspozycji , jesli chodzi o przypadki słabych przeszczepów ( poza tymi robionymi w polsce oczywiscie ) to widziałem tylko jeden na drugim forum jest przypadek gdzie z 4000 tys grafów wyrosło chyba tylko 1/3 tego co wszczepione i to w bardzo dobrej klinice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiala mnie tez kwestia dlaczego jedne przeszczepy sie przyjmuja inne nie . To czy przypadkiem nie jest tak ze najbardziej kluczowym momentem operacji jest .pobranie cebulki.

 

To byc moze powodem przez ktory niektorzy partacza operacje . -Uszkodzenie jej przy pobieraniu(metodami rzezniczymi) i pozniej pewnie nic nie mowia tylko wkladaja takie wlasnie ......

 

a jesli to jest prawda to w przypadku getfue mozna spac spokojnie .Cebulki sa dokladnie przegladane ,jedna z osob sprawdza przed ich zakotwiczeniem . Stad byc moze gwarancja odrostu na poziomie 98 %

 

tez mnie to zastanawia dleczego tak jest , to napewno zależy od indywidualnych predyspozycji , jesli chodzi o przypadki słabych przeszczepów ( poza tymi robionymi w polsce oczywiscie ) to widziałem tylko jeden na drugim forum jest przypadek gdzie z 4000 tys grafów wyrosło chyba tylko 1/3 tego co wszczepione i to w bardzo dobrej klinice

 

Przykładów zabiegów lepszych i gorszych jest mnóstwo, wystarczy przejrzeć chociażby hairtransplantnetwork czy hairsite, gdzie w dodatku pokazywane są co do zasady (poza nielicznymi wyjątkami) zabiegi tylko rekomendowanych klinik.

 

Co do powodów - niewystarczająca staranność; brak umiejętności (nawet nie tyle chirurga, co zespołu jako całości); złe procedury, co w skrócie powoduje gorszą jakość rutynowych zabiegów (zawsze możne zrobić kilka dobrze na "pokaz", ale dla szeregowego klienta nie mają one większego znaczenia przecież); brak wystarczającego doświadczenia. To są ogólne powody. Do szczególnych należy zaliczyć przede wszystkim błędy przy ekstrakcji (którą to trzeba wykonywać b.starannie) i niewłaściwie zajmowanie się graftami w czasie pomiędzy ekstrakcją, a wszczepieniem. O ile drugie można łatwo wyeliminować, to pierwsze jest już wynikiem doświadczenia i umiejętności chirurga/zespołu (jeżeli miałbym wymienić dwa najistotniejsze pkt. zabiegu to wskazałbym właśnie ekstrakcję i tworzenie otworków, w które wkładane będą grafty, co jest ważne o tyle, że ta część pracy odpowiada późniejszym kątom wzrostu włosa).

 

Indywidualne predyspozycje są gdzieś na szarym końcu. Trzeba przecież zauważyć, że słaby wzrost renomowanym klinikom zdarza się niesamowicie rzadko i wtedy można mówić o indywidualnych predyspozycjach, co ma się nijak do klinik, gdzie średnie lub wręcz słabe efekty są standardem (tutaj w każdym przypadku zasłanianie się indywidualnymi predyspozycjami jest nieco śmieszne...).


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ósmy dzień po przeszczepie - DZIEŃ 8 - po myciu głowy.

 

fot_001.jpg

 

fot_002.jpg

 

fot_002.jpg

 

fot_004.jpg

 

Hahahahahaah nie macie dość? Co dzień coś wysyłam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Obyście tylko z Aleksem wysłali dokładną relację po roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisalem ze dam znac jak nic sie nie przyjmie czy wyrosna mi rogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...