free web hit counter Skocz do zawartości
bpeak

3700gr FUE MEMORIAL Hospital Antalya getfue.com - 02/05/2013

Rekomendowane odpowiedzi

migdał super robota, jestem pod wrażeniem, ja mam NW 7 i jeżeli u mnie skończy się tak jak u ciebie to będę zachwycony. Ja czekam na pierwszy w moim życiu odrost (2 miesiące po HT) i nie mogę sie już doczekać jak na tym jajku coś wyrośnie . pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
migdał super robota, jestem pod wrażeniem, ja mam NW 7 i jeżeli u mnie skończy się tak jak u ciebie to będę zachwycony. Ja czekam na pierwszy w moim życiu odrost (2 miesiące po HT) i nie mogę sie już doczekać jak na tym jajku coś wyrośnie . pozdrawiam

 

Ale to nie jest przeszczep migdala


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj nie ogarnąłem (nawet nie zauważyłem, że to dwie różne osoby) w każdym razie wygląda miodzio, na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że dzisiaj i jutro mam wolne w związku z czym ja, zimne piwko, kobieta i oczywiście codzienny rytuał odwiedzin na portalu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nic Tomek czekamy poki co : ) ..lekkie tam nawet przyczerwienienie nie ma raczej wplywu

..chyba ze naprawde spiekles jak wariat w co wátpie

 

tak czy inaczej ...w jakimkolwiek rozrachunku....za to samo zaplacilbys ....wiadomo ile ....a efekty bylyby dokladnie takie same

a zauwaz ze Dr Birgul dzien w dzien non stop robi tym narzedziem zabiegi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a zauwaz ze Dr Birgul dzien w dzien non stop robi tym narzedziem zabiegi

Ponoć tyle ma roboty, że nawet go nie myje

 

Oczywiście żartowałem. Powodzenia chłopaki. Od efektów na Waszych głowach bpeak i alexy zależy kierunek podróży na zabiegi sporej grupy Polaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie trzeba splunac na skalpel pierw

 

u mnie cos powoli odrasta, stosuje szapon ducray i emulsje emolium na skore glowy raz dziennie, zdjecia beda po ogoleniu glowy, choc wiem ze nie oddaja tego co "widac"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no 3 miesiące dziś od HT minęły

 

padł mi obiektyw w aparacie, ale jak znajdę czas to włączę komórkę z aparatem 8mpix, na szybko: odrost powoli staje się widoczny, tak z bliska to widać jeszcze, że nie jest to czego się spodziewam ale z daleka jest zarys linii i na głowie jest "meszek" oczywiście te włosy nie są tak gęste jak reszta, bo nie wszystkie wyrosły - ale widać z bliska że co jakiś czas małe włoski zaczynają wychodzić "spod" skóry

 

dla mnie to jest okres jak sobie myślę "kurde jeszcze to tak nie wygląda..." dla innych "super Ci odrastają włosy"

 

postaram się dziś wrzucić foto, ale nie obiecuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po malutku zaczyna sie cos dziac ... zaczerwienienie tez niewielkie ......

 

...teraz najlepsze co mozna zrobic to duzo snu ,zdrowa dietka witaminy, ruch ...do tego Tomek dodalbym Tribulusa (srodek ziolowy na podwyzszenie testosteronu) i lekkie masaze polaczone z natryskami to ciepla to zimna woda ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i po malutku zaczyna sie cos dziac ... zaczerwienienie tez niewielkie ......

 

...teraz najlepsze co mozna zrobic to duzo snu ,zdrowa dietka witaminy, ruch ...do tego Tomek dodalbym Tribulusa (srodek ziolowy na podwyzszenie testosteronu) i lekkie masaze polaczone z natryskami to ciepla to zimna woda ....

 

wlasnie ide biegac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linia wydaje się kiełkować także dobry znak. Jak będziesz mógł to wrzuć też jak wygląda donor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba wziac pod uwage moj stan poczatkowy (strona 1 chyba...) i wlasnie okres "przejsciowy" czyli cos sie pojawia ale nie jest to stan koncowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz pokazać donor?

 

Wszystko pięknie, tylko ten donor mnie martwi w przypadku tych tanich zabiegów, urządzeniem mechanicznym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No też jestem ciekaw tyłu bo masz dłuższe włosy i zobaczymy jak to wygląda w porównaniu do krótkich alexa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 tydzień po HT (~3 miesiące) - tył głowy, donor

13 wweks after HT (~3 months) - back of the head, donor area

 

www.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że, jest coraz lepiej i będzie dobrze na podstawie tego co z bliska widać na mojej głowie dowiaduję się od osób, które widzę mnie np raz na miesiąc, ale również od osób, które widzą mnie raz na tydzień

 

pewnie pod koniec roku będę mógł powiedzieć, że te 3000 Euro to był dobry strzał, jeżeli mi wszystko wypadnie albo wyrosną łuski to się zdenerwuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydałyby się fotki w różnym świetle. Narazie widoczny pasek jakbyś przejechał z tyłu maszynką. Zobaczymy jak w czasie to się to rozwinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, zamieszczone zdjęcia nie są "korzystne" ale jest 3 miesiące po HT i zabawa w odrost dopiero się zaczyna. Jak wspomniałem na pierwszej stronie będę wklejał zdjęcia z postępu, natomiast ocenianie wyników po 3 miesiącach nie jest miarodajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka

 

Wczoraj minęły 4 miesiące od HT w getfue. Ludzie, którzy mnie widzą zauważają postęp (szczzególnie Ci co mnie widzą co tydzień/dwa tygodnie). To chyba dopiero połowa drogi, ale wg mnie wczoraj po zgoleniu na 3mm, jest lepiej niż ostatnio po zgoleniu na 3mm. Poza tym pod ręką czuć dużo "meszku" Postaram się zrobić dziś zdjęcia. Mam nagrany film z tyłu głowy w dużym zbliżeniu. Co do zdjęć to jak zwykle pewnie pokażą nie to co by chcieli widzieć Ci co zastanawiają się nad HT w getfue. Moje zadowolenie zaczyna już wzrastać z dani na dzień.

 

Jak znajdę czas to wrzucę fotki i link do filmiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...