free web hit counter Skocz do zawartości
bpeak

3700gr FUE MEMORIAL Hospital Antalya getfue.com - 02/05/2013

Rekomendowane odpowiedzi

Co do powodów - niewystarczająca staranność; brak umiejętności (nawet nie tyle chirurga, co zespołu jako całości); złe procedury, co w skrócie powoduje gorszą jakość rutynowych zabiegów (zawsze możne zrobić kilka dobrze na "pokaz", ale dla szeregowego klienta nie mają one większego znaczenia przecież); brak wystarczającego doświadczenia. To są ogólne powody. Do szczególnych należy zaliczyć przede wszystkim błędy przy ekstrakcji (którą to trzeba wykonywać b.starannie) i niewłaściwie zajmowanie się graftami w czasie pomiędzy ekstrakcją, a wszczepieniem. O ile drugie można łatwo wyeliminować, to pierwsze jest już wynikiem doświadczenia i umiejętności chirurga/zespołu (jeżeli miałbym wymienić dwa najistotniejsze pkt. zabiegu to wskazałbym właśnie ekstrakcję i tworzenie otworków, w które wkładane będą grafty, co jest ważne o tyle, że ta część pracy odpowiada późniejszym kątom wzrostu włosa).

 

Skald , czy wiesz może co na ten temat używania takiego mechanicznego FUE wogóle sądzi dr A. Poswal ? czy planują coś takiego może wprowadzic w przyszłosci ? czy możesz ewentualnie tam wysłac takie zapytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do powodów - niewystarczająca staranność; brak umiejętności (nawet nie tyle chirurga, co zespołu jako całości); złe procedury, co w skrócie powoduje gorszą jakość rutynowych zabiegów (zawsze możne zrobić kilka dobrze na "pokaz", ale dla szeregowego klienta nie mają one większego znaczenia przecież); brak wystarczającego doświadczenia. To są ogólne powody. Do szczególnych należy zaliczyć przede wszystkim błędy przy ekstrakcji (którą to trzeba wykonywać b.starannie) i niewłaściwie zajmowanie się graftami w czasie pomiędzy ekstrakcją, a wszczepieniem. O ile drugie można łatwo wyeliminować, to pierwsze jest już wynikiem doświadczenia i umiejętności chirurga/zespołu (jeżeli miałbym wymienić dwa najistotniejsze pkt. zabiegu to wskazałbym właśnie ekstrakcję i tworzenie otworków, w które wkładane będą grafty, co jest ważne o tyle, że ta część pracy odpowiada późniejszym kątom wzrostu włosa).

 

Skald , czy wiesz może co na ten temat używania takiego mechanicznego FUE wogóle sądzi dr A. Poswal ? czy planują coś takiego może wprowadzic w przyszłosci ? czy możesz ewentualnie tam wysłac takie zapytanie

 

Na pewno nie zostanie ona wprowadzona. FUSE to autorska metoda dr. Poswala i od FUE nie różni się tylko nazwą (jeżeli chcecie mogę na forum wrzucić artykuł ukazujący różnice), tak więc wszystkie standardowe narzędzia do FUE po prostu odpadają. Mechaniczne narzędzia do FUE to też nic nowego. Nie wiem jakie dokładnie używane są w Turcji, bo o tej klinice generalnie wiem niewiele, ale generalnie narzędzia tego typu są dostępne od dawna. Niektórzy chirurdzy ich używają, niektórzy uważają, że nie gwarantują odpowiedniej precyzji (m.in. po sąsiedzku dr. Feriduni).


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewiąty dzień po przeszczepie - DZIEŃ 9 - 1,5 godziny po myciu głowy.

 

fot_001.jpg

 

fot_003.jpg

 

fot_004.jpg

 

fot_008.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej nord, nie wiem co to jest, musze spytać Nick'a z getfue, on śledzi ten wątek:

 

Dziesiąty dzień po przeszczepie, DZIEŃ 10, po myciu głowy.

 

fot_001.jpg

 

fot_002.jpg

 

fot_003.jpg

 

fot_006.jpg

 

fot_008.jpg

 

fot_010.jpg

 

fot_012.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to wygląda na żywo, ale na zdjęciach wydaję mi się jakby tych graftów było wszczepionych strasznie mało, a zaczerwienie duże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu strasznie malo...wczesniej mial zupelnie puste a teraz na calosci sa wloski ..... spokojnie , mysle ze nie jeden taki przypadek mieli i wiedza co robia

 

a jesli wykielkuje 98 % to efekt bedzie na 100 : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba nie tak ze mało wszczepione , poprostu jest duża powiechrznia do pokrycia , inni robią 4000 na same zakola , w polsce pewnie znalezliby sie specjalisci którzy pokryliby to jednym tysiącem graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
inni robią 4000 na same zakola

 

Mógłbyś podać jakiś przykład 4000 FUE na same zakola?

 

W Polsce miałby na ten obszar 800 gr i powiedzieliby mu, że to jest "sztuka kompromisu możliwości do oczekiwań pacjenta"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick z getfue widział te zdjęcia i napisał, że tak wygląda głowa w tym czasie i nic mi nie pozostaje jak czekać. Po ok 3 miesiącach włosy zaczynają wyrastać z cebulek, poza tym te zdjęcia były lekko nieostre, zresztą dbałem o głowę, spałem na rogalu 10 dni Nic więcej nie mogę zrobić Za 3000 euro miałbym 800 graftów w BHR metodą FUE, FUT nie wchodził w grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
inni robią 4000 na same zakola

 

Mógłbyś podać jakiś przykład 4000 FUE na same zakola?

 

W Polsce miałby na ten obszar 800 gr i powiedzieliby mu, że to jest "sztuka kompromisu możliwości do oczekiwań pacjenta"

 

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAAH

 

"sztuka kompromisu możliwości do oczekiwań pacjenta"

 

prawie się oplułem coca colą hahahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj, jak dlugo czekałeś na wolny termin?orientujesz się może czy robią też tam mniejsze sesje np. 2000 graftow?

Teraz pytanie do osób bardziej zorientowanych w przeszczepach. Czy ta metoda która robią w tej klinice możliwe jesst zagęszczenie istniejących włosów?pytam bo słyszałem o jakimś tam szoku starych włosów. Czy one odrosna razem z nowymi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Termin "zacząłem" rezerwować bodajże 15 kwietnia, na 30 już był wolny ale wziąłem na drugiego maja bo majówka. Napisz do Nicka na adres mail@getfue.com, odpisuje bardzo szybko, dobrze jakbyś wysłał zdjęcie głowy to w sumie jest konieczne. Oni robią do 3000 graftów lub do 4000 graftów w dwóch cenach, obecnie jest to chyba 2700Euro za "do" 3000 graftów i 3100Euro za "do" 4000 graftów, nie liczą za jeden graft. Ja też nie byłem całkiem łysy miałem po prostu przerzedzenia, i jeśli nie uszkodzi się istniejących celubek na górze głowy to one będą nadal rodzić włosy, dopóki same nie zostaną uśpione przez dihydrotestosteron czy jak mu tam.

 

Zrobią Ci 2000 graftów ale zapłacisz jak za 3000 graftów. No chyba, że się z nimi ugadasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybka odpowiedz. Może to głupie pytanie ale w jakim języku mam napisać? Czy ten numer dla Polski jest po polsku ? Pytam bo słabo mowie po angielsku i w zasadzie tylko tego się obawiam kontaktu przed i na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem po angielsku, nie mam z tym problemu, spróbuj po polsku, napisz że piszesz po polsku, "I am writing in Polish language - witam itd." jeśli Nick nie zrozumie to można się martwić Pod numerem w Polsce rozmawiałem po angielsku również, mają zaznaczone że na infoliniach tylko po angielsku. Na miejscu trzeba podpisać papiery iść za pielęgniarkami do pobrania krwi, potem Ci rysują linię na czole, więc Svetlana może tłumaczyć czemu taka a nie taka linia. No i na operacji czasem wystarczy powiedzieć OK jak jest dobrze, albo PAIN jak boli, choć ja to z paniami wszedłem w konwersację jak zasłabłem, bo mnie pani pytała czy mi się tak zdarzyło już itd. Ostatecznie tam wystarczy skończona ilość zwrotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak to wygląda na żywo, ale na zdjęciach wydaję mi się jakby tych graftów było wszczepionych strasznie mało, a zaczerwienie duże.

 

Wg nicka obszar na którym są przetransplantowane cebulki wygląda jakby się już prawie zagoił. Jestem z nim w bieżącym kontakcie mailowym. Bo pytałem o kiedy mogę np zacząć biegać (a biegam intensywnie) albo pójść na siłownię. Alexy możesz napisać, kiedy poczułeś, że skalp nie jest sztuczny i dotykasz własnej skóry? Kiedy przestało swędzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mógłbyś podać jakiś przykład 4000 na same zakola

 

może nie same zakola ale zobacz sobie np pierwszy lepszy przykład - Skald ma wszczepione prawie tyle samo grafów co bpeak ale już na znacznie mniejszy obszar .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego wynika, że ja miałem dużo większy obszar i mam rzadziej hahahah będzie jak będzie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mógłbyś podać jakiś przykład 4000 na same zakola

 

może nie same zakola ale zobacz sobie np pierwszy lepszy przykład - Skald ma wszczepione prawie tyle samo grafów co bpeak ale już na znacznie mniejszy obszar .

 

No o tym właśnie mówiłem. Nie widziałem jeszcze 4000 gr na same zakola. Skald miał robiony cały przód. Obszar może i mniejszy niż bpeak, ale nie tak bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Nick mi odesłał moje fotki, które wysłałem mu na do oceny przed zabiegiem. Było kiepsko

 

2 tygodnie przed HT:

 

111.jpg

 

112.jpg

 

No i 12 dni po HT 3700gr FUE - DZIEŃ 12.

 

fot_004.jpg

 

fot_007.jpg

 

fot_009.jpg

 

No za taką kasę to jak za darmo No i było co pokryć w moim przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ano było 4000 gr na taki obszar to chyba minimum. Skald, przy zbliżonej liczbie gr, miał nienaruszoną koronę, więc efekt może nie być tak spektakularny jak u niego. Zobaczymy za rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ano było 4000 gr na taki obszar to chyba minimum. Skald, przy zbliżonej liczbie gr, miał nienaruszoną koronę, więc efekt może nie być tak spektakularny jak u niego. Zobaczymy za rok.

 

Nie spodziewam się lwiej czupryny, będzie co będzie na pewno nie dałbym za 4000gr FUE w BHR w Brukseli 13100Euro. Wolałbym golić głowę co dzień na zero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alexy34 pisał, że dr Teoman jest Niemcem z pochodzenia chyba, no mi się wydaje też że ktoś mądry założył taką klinikę w Niemczech, bo dobrych doktorów w Turcji nie brakuje, a nie płaci się tyle co w socjalistycznej Europie. Znalazłem film na Youtube, gdzie opowiadają o tej klinice:

w trzeciej minucie 3:00 widać właśnie doktor Birgul Seringere.

 

Dr Teoman:

teoman.jpg

 

Dr Birgul:

birgul.jpg

 

Kiedyś po niemiecku dobrze mówiłem i coś z tego rozumiem, generalnie widać o co chodzi. Niemcy przyjeżdżają odpocząć na weekend do Turcji, jak my jeździmy czasem na Bałtyk i przy okazji robią sobie przeszczep włosów. No i gdyby Niemcy byli niezadowoleni z tej kliniki, to by nie puszczali tego w swojej telewizji ZDF i Turcy by mieli ciężko w Niemczech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na filmie jest urywek na odcinku 0:56 gdzie jest podana jeszcze inna cena , jest fue do 3000 graft - 1799 euro , fue do 4000 graftów 1999 euro , to już wogóle wyskok z papci na dziendobry jak sie coś takiego widzi heheh czyli taki cennik mieli jeszcze niedawno chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...