free web hit counter Skocz do zawartości
antydhtor

Linia adekwatna do wieku...? Zobaczcie jak się robi linię starym dziadom w Beverly Hills!

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, irk98 napisał:

Antydhtorem inspirują się na całym świecie
Gdyby nie anty (a właścieiw bridgeburn który był zainspirowany antym) pewnie byłbym łysy i walił konia smutny na chacie.
Można zarzucać antydhtorowi, że jest trochę porywczy, trochę narwany i bezpośredni, ale nie tego, że nikt nie zazdrości mu sukcesu.
Malo tego - sposoby które 7 lat temu stosował antydhtor i były uważane za wariactwo, powoli są wdrażane przez lekarzy. Przykład? Oral minox

 

Zawsze ludzie, którzy wyprzedzali swoje czasy i to w każdej dziedzinie, byli uznawani za wariatów i chorych psychicznie, często ich też zabijano, nękano, prześladowano, wykpiwano, skutecznie unieszkodliwiano.

Kopernik też wył wariatem przecież i chorym psycholem. Tak samo lekarz, który leczył ludzi trawką.... itd.

  • Like 1

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, antydhtor napisał:

 

To jest mój wątek i będę pisał i wstawiał co chciał. Wątek jest o linii a nie gęstości na galcy NW 7 uzyskanej przeszczepem włosów. Jeżeli tergo nie potrafisz zrozumieć to gratuluję.

I większość tych zdjęć jest od Armaniego albo innej kliniki z Beverly Hills tam gdzie robią sobie HT możni Ameryki, a nie żadnej no-name

To jest wątek na forum publicznym i też sobie będą w nim pisał co będę chciał. 

Robienie gęstej i niskiej linii włosów w oderwaniu od gęstości na glacy NW7, to jest jakieś kuriozum. Zatem trzeba te rzeczy rozpatrywać łącznie.

I zaraz znowu będziesz pisał, że można robić co się chce, nawet obniżyć linię do brwi i strzelić sobie potem w łeb XD

 

16 godzin temu, antydhtor napisał:

 

 

I większość tych zdjęć jest od Armaniego albo innej kliniki z Beverly Hills tam gdzie robią sobie HT możni Ameryki, a nie żadnej no-name

dr Antonio Armani nie żyje już od dobrych kilku lat, a to co po nim pozostało, to klinika o wątpliwej renomie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, looksmatters napisał:

To jest wątek na forum publicznym i też sobie będą w nim pisał co będę chciał. 

Robienie gęstej i niskiej linii włosów w oderwaniu od gęstości na glacy NW7, to jest jakieś kuriozum. Zatem trzeba te rzeczy rozpatrywać łącznie.

I zaraz znowu będziesz pisał, że można robić co się chce, nawet obniżyć linię do brwi i strzelić sobie potem w łeb XD

 

dr Antonio Armani nie żyje już od dobrych kilku lat, a to co po nim pozostało, to klinika o wątpliwej renomie. 

 

Pisz napiehdalaj cały czas miliardy stron. Mam to gdzieś.

A strzelić to sobie można jak jest dziób V-shape....


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tu i tak za 30 lat jak tylko będzie to możliwe, pokażu kuhwa jaką mam linię. Zobaczysz. Wtedy będę już stary, to będzie to adekwatne do tego tematu. 


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...