free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie chce zamówić 1g duta od kane'a. Mam zamiar dawkować 0,5 mg dziennie, no ale niestety nie mam tak dokładnej wagi żeby to dobrze odmierzyć. Najlepiej byłoby rozpuśćić duta np. w alko i odmierzoną mieszankę wypijać. No ale nie wiem czy dut jest rozpuszczalny w alko i czy przypadkiem nie straci on swoich "cudownych" właściwości leczniczych.

BTW chętnie podzieliłbym się dutem z innymi osobami bo 1gram starczy mi na ponad 5 lat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym się dołączył do zamówienia ale właśnie jak wygląda sprawa rozpuszczania duta w alkoholu czy po pewnym czasie nie traci swoich właściwości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak rzeczywiście tania, ale jednak prościej byłoby rozpuścić duta. Mimo wszystko codzienne odmierzanie dawki jest dość uciążliwe. No ale jest to nawet niezła alternatywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze możesz iść do apteki i się spytać o ew. reakcję duta z alkoholem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się bardzo nie spieszy, tzn. jesteś w stanie poczekać na $$ do poniedziałku-wtorku, to też bym wziął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w porzadku poczekam, zamowienia od kane'a zawsze troche trwaja wiec kilka dni mnie nie zbawi. A moze ktos jeszcze chetny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale ja rezygnuję bo niestety nie wiadomo jak z trwałością dutasterydu w alkoholu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie moze ktos z bardziej zaawansowanych bedzie wiedziec. Ja licze, ze jest tak samo jak z finem, ktory co poniektorzy stosowali zewnetrznie dodajac do loxonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ale ja rezygnuję bo niestety nie wiadomo jak z trwałością dutasterydu w alkoholu.

Ja się też chyba jednak wstrzymam z tego powodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może do samego Kane należy zgłosić się z tym pytaniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na zagranicznych forach są osoby, które dodawały duta do kirklandu (raz na miesiąc) i stosowały zewnętrznie wiec taki roztwór na pewno wytrzyma co najmniej miesiąc. Dutasteryd w płynie : http://www.purity-solutions.net/dutasteride.html (roztwór etanolu i gliceryny)

BTW. duta należy przechowywać w pokojowej temperaturze do 2 lat.(według kane'a).

Tak więc dut w alko na pewno jest stabilny, zamierzam robić nowe mieszanki raz na miesiąć

Nicholas i luksok może jednak zmienicie zdanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Stosował ktoś z Was duta lub fina zewnętrznie? Jak efekty? Znalazłem właśnie na amerykańskim forum info że ludzie takie rzeczy stosują z fajnym skutkiem tylko lepiej aby to było w postaci kremu bo dut i fin na alkoholu przenika do krwiobiegu i efekt jest taki sam jakbyśmy stosowali go w tabletkach. Pytanie tylko teraz do Was. Czy to musi być dutasteryd czysty? Czy można np sproszkować taki kupiony w aptece i przygotować z tego roztwór (krem)? Próbował ktoś tego purity solutions? Nie mogę nigdzie nic znaleźć na jego temat a cena całkiem spoko. Nie wiem ile się tego stosuje ale jakby np dawkował 1ml dziennie to na miesiąc starczy a cena nieco ponad 100zł. Da się przeżyć. Byle by skutkowało. Chyba że dawka 2,5mg bo tyle jest w 1ml to za mało.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy można np sproszkować taki kupiony w aptece i przygotować z tego roztwór (krem)?

Specjalnie dla Ciebie rozciąłem kapsułkę avodart (0.5 mg duta) - wypłynął z niej bezbarwny olej. Czyli nie musisz niczego proszkować.

 

Chyba że dawka 2,5mg bo tyle jest w 1ml to za mało.

Z tego co pamiętam, 2.5mg duta dziennie (wewnętrznie), to już bardzo ciężka artyleria, bo blokuje przeszło 90% 5AR we krwi i skórze głowy. Ale sprawdź tę informację, bo pamięć bywa zawodna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ale ja rezygnuję bo niestety nie wiadomo jak z trwałością dutasterydu w alkoholu.

 

Usunięty przeze mnie bo być może źle mowiłem bo wg. niektórych nie mam wiedzy w tym temacie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...