free web hit counter Skocz do zawartości
Sado

Blizny po pobieraniu graftów z brody

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Czy ktoś z pacjentów, którzy mieli podczas HT pobierane grafty z brody, podzieliłby się zdjęciami, jak wygląda obecny stan ich skóry na brodzie, czy są widoczne blizny, etc.? Zastanawiam się nad dogęszczeniem brody, ale nie chciałbym, by używano graftów z tyłu głowy, lecz by przenieść po prostu część włosów z podbródka, gdzie i tak golę sporą część na 0, na policzki. PRzy czym martwią mnie potencjalne blizny z donoru (który byłby golony brzytwą).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym chętnie zobaczył, bo też zastanawiam się nad tym. Bo tak jak pełne owłosienie na głowie, tak samo interesuje mnie też pełne owłosienie na gębie, a, że będę potrzebował czasami golić brodę to to jest ważna kwestia. Dodatkowo jeszcze ważniejsza w moim przypadku, bo zastanawiam się czy takie blizny nie pozostawały by białe przy stosowaniu solarium oraz dodatkowo solarium na twarz w połączeniu ze stosowaniem MTII gdzie efekt solarium jest spotęgowany. A niestety już lepszego efektu raczej nie uzyskam żadnymi minoxami, bo próbowałem już chyba większość technik odnośnie tego, i jednocześnie biorąc leki stosowane powszechnie przy zmianie płci..., oraz mając genetycznie słaby zarost.

 

Wiem, że jeden forumowicz miał sporo pobierane z brody, i pisał też że korzysta z solarium, ale teraz coś długo nie odzywa się już.

 

Zrobić HT na brodę to najlepsze włosy są z brody (tak samo jak na głowę tylko te z głowy), ew. z okolic z nad fiuta. O czym już było na forum.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...