free web hit counter Skocz do zawartości
lysol83

Całkowity odrost włosów po Loxonie?!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na youtube szukałem rezultatów Loxonu i natknąłem się na kanał

 

 

 

 

Ten pierwszy filmik nie mogę uwierzyć, facet był praktycznie łysy i potem takie coś... czy to jest w ogóle możliwe? Z tego co widzę jest polakiem, bo używa Loxonu, ciężko mi w to uwierzyć... sam stosuję kilka miesięcy i nie jest nawet w połowie tak dobrze. Czy to możliwe, że za późno zacząłem? Zacząłem łysieć w wieku 22 lat, teraz mam 30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie jest przypadkiem (w pierwszym filmie) nasz kolega z konkurencyjnego forum o nicku mmrmmr?

 

Tutaj jego zdjęcie dla porównania http://i.imgur.com/gyLgb.jpg. Zwróćcie uwagę na umiejscowienie pieprzyka. Z tego co pamiętam to używał właśnie loxonu i miał po nim efekty, ale czyżby aż takie? Być może, bo tu jest jego zdjęcie po 3,5 miesiąca na minoxie: http://i.imgur.com/Uv2iw.jpg (listopad 2012) a tu zdjęcie z tego miesiąca http://i.imgur.com/ctDz9m0.jpg (maj 2013).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim przypadku wiem, że minox dużo może. Tylko ja nie mogę tego rzetelnie potwierdzić, bo brałem też fina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po odtsawieniu fina dalej stosujesz minox ? Jeżeli tak to czy te włosy które dało to połączenie nadal się utrzymują ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie odrosty po minoxie to żadna nowość. Problem w tym, że minox u wielu ludzi przestaje błyskawicznie działać. Nieraz po kilku miesiącach zaczyna się sytuacja odwracać, tracąc to co zyskaliśmy. Według mnie najbardziej w aktualnym asortymencie jakim dysponujemy brakuje skutecznego blokera, takiego co by działał na większość, przy tym nie działając systemowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A po odtsawieniu fina dalej stosujesz minox ? Jeżeli tak to czy te włosy które dało to połączenie nadal się utrzymują ?

viewtopic.php?f=6&t=480 Tu w moim wątku jest wszystko pokazane jak mi kiedyś poszło. Co odrosło, wypadło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jek stosować loxon ? tylko na zakola ew. górę głowy czy na wszystko?

 

Na miejsca objęte łysieniem. Tzn nie tylko te wyłysiałe, ale także te na których łysienia się spodziewasz (np wystąpiły pierwsze, choćby niewielkie przerzedzenia).

 

Jeśli np. łysiejesz równomiernie na całej górze (są takie osoby), to powinieneś stosować na całą górę, bo inaczej wogóle nie ma to za bardzo sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku gniazda nie wystarczy mocny antyandrogen typu fin/flut/RU itp + środek przeciwzapalny-Saba Żel z betha?

Był przypadek u kolegi Fightera,że RU+Saba z Betha zagęściły czubek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu zacząłem stosować loxon 5 %od kwietnia w miarę regularnie...Piszę w miarę bo dostosowałem się do zaleceń dermatologa i wcieram go raz dziennie w zakola i czubek głowy - gdzie włosy mam również przerzedzone.. Do tego od 2007 roku jem regularnie propecię. - przez pierwszych kilka lat jadłem codziennie a przez ostatnie dwa jem miesiąc no i miesiąc off... - tak zaleciła mi dermatolog, która ten lek regularnie mi przepisuje. Do tego w maju zafundowałem sobie dwa zabiego mezoterapii witaminowej na miejsca przerzedzone na głowie po 400 pln każdy zabieg. - Piszę w sumie ten post dlatego, że liczyłem, że wobec powyższych zabiegów powinienem co najmniej zahamować to cholerne łysienie a cały czas mam wrażenie, że włosów coraz mniej a zakola coraz większe, czółko wyższe itd... Ma ktoś jakiś pomysł? Może Loxon działa z jakimś opóźnieniem bo mam wrażenie, że podobny efekt uzyskałbym gdybym pryskał głowę wodą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zaczniesz stosować Loxon to musisz przynajmniej przez 3 miesiące, 2 razy dziennie (rano i wieczorem). Tylko jak juz zaczniesz to musisz cały czas, bo jak odstawisz to najprawdopodobniej sytuacja powróci. Na początku mogą wypadać bardziej, dlatego minimum to 3 miesiące.

Ja się nie zdecydowałam, choć jestem łysa z tyłu głowy i NIC mi nie pomaga, bo część dziewczyn na forach pisze, że po tym włosy rosą im gęstsze, albo więcej na nogach, rękach, a nawet na twarzy!!! (stosując tylko na głowie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...