free web hit counter Skocz do zawartości
ziom1990

1-2 osoby chętne do eksperymentu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pod koniec czerwca (po sesji), mam zamiar wykonać 2 formulacje liposomowe. Jedna będzie stosowana w ciągu dnia, druga natomiast na noc.

Szukam 2 osób które są chętne zgłosić się do eksperymentu. Będą one musiały opłacić tylko składniki aktywne oraz co miesięczną wysyłkę. Wykonanie, przyrządy itp wykładam z własnej kieszeni

 

Liposomy:

1 formulacja (blokowanie receptorów androgenów oraz gruczołów łojowych)

RU 3%

+ możliwe że jakiś dodatek (jeszcze nie mam pewności jaki).

 

2 formulacja (stymulowanie wzrostu, profilacji oraz blokowanie czynników zapalnych)

5% minox sulfate

0,5-1% adenozyna

0,5-1% apigenina

0,5-2% hortencja ogrodowa (wacham się nad tym ciągle).

 

Całkowity koszt eksperymentu trwającego 6 miesięcy wliczając składniki oraz comiesięczną wysyłkę wyniesie około 600zł.

 

 

Warunki do przystąpienia:

-trzymanie się zaleceń stosowania

-dokumentacja na forum wraz ze zdjęciami oraz opisem.

-aktualizacje dziennika co 2 tygodnie

-nie stosowanie innych kuracji zewnętrznych - w teorii taka kuracja powinna powstrzymać całkowicie łysienie + dać spory odrost.

 

 

Dlaczego nie robię tego tylko dla siebie? - a dlatego że muszę wykonać jednorazowo porcję ok. 100ml (nie jestem w stanie wykonać mniejszych porcji), a chcę jak najlepiej wykorzystać składniki, dlatego też okres 1 miesiąca jest według mnie optymalnym do wykonywania świeżych liposomów. Składniki w nich wyłapane powinny wytrzymać taki okres bez znacznej (większej niż 10%) utraty skuteczności.

 

 

Każda osoba zgłoszona do eksperymentu co miesiąc będzie otrzymywać ode mnie 2 butelki (33ml każda) ze świeżo wykonami liposomami.

 

 

Jeśli są osoby chętne prosiłbym o zgłoszenie się tutaj. Pod koniec miesiąca powinienem mieć wszystko potrzebne składniki, oraz możemy wtedy przystąpić do realizacji

 

 

LISTA CHĘTNYCH:

cca01 - Bloker + stymulator/przeciwzapalny

epro - Bloker + stymulator/przeciwzapalny

malkolm - Bloker + stymulator/przeciwzapalny

Raffaello26 - Bloker + stymulator/przeciwzapalny

Luksok - Bloker + stymulator/przeciwzapalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możemy też ustawić termin eksperymentu na 3 miesiące wtedy koszty będą 2 krotnie niższe czyli 300zł. Także nie będzie trzeba od razu wdawać większej sumy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie ja bym mógł się pisać, ale czy jest możliwość stosowania dwóch formulacji na raz? Sprawdzilibyśmy czy takie stosowanie przyniesie pozytywny skutek i czy składniki aktywne nie kolidują ze sobą. Odstawiłbym też fina i obserwował konsekwencje przeskoczenia na RU. Jeszcze jedno pytanie, dlaczego RU 3% a nie 5%?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego że w badaniu formulacji liposomowej RU, które było wykonane już ok. 15 lat temu, stwierdzono że RU zamknięte przenika ok 6x bardziej anielej w innych pojazdach. Tekże w teorii te 3% powinno odpowiadać conajmniej 15% w hydro-alkocholowej!

 

Co do używania 2 na raz, to może to się kłócić ze sobą trochę, myślałem jeszcze nad wykonaniem kwasu hialuronowego w liposomach i dorzuceniu wam do paczki jako właśnie środek stosowany przed aplikacją pozostałych, w celu odpowiedniego utrzymania wody w skórze. Ale ciągle się nad tym zastanawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być ubytek wody przy tej kuracji? W każdym bądź razie ja bym spróbował dwa na raz i będę monitorował postępy i dzielił się na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukasz kogoś z brakiem włosów czy przerzedzeniem?

 

raczej musi byc to osoba która nadaje sie na stosowanie minoksidlu. Mogę ewentualnie robić bez minoksa w celu utrzymania. Ale znowu musiałby się znajeść 2 lub 3 osoby, bo musze wykonać oddzielnie ok 100ml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może być ubytek wody przy tej kuracji? W każdym bądź razie ja bym spróbował dwa na raz i będę monitorował postępy i dzielił się na forum.

 

ubytek wody wystepuje w kazdej kuracje w ktorej uzywa się np. spirytusu miejscowo. Oraz z wiekem czlowiek traci hialuron ze skory, przez to robią sie zmarszczki, skora się stazeje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może być ubytek wody przy tej kuracji? W każdym bądź razie ja bym spróbował dwa na raz i będę monitorował postępy i dzielił się na forum.

 

Dlaczego chcesz koniecznie stosowac 2 na raz? Jeden plyn bedzie koloru żółtego wiec raczej tylko na noc bedzie nadawał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chiciałem dwa na noc. Ewentualnie jeśli RU będzie się ładnie przyjmowało rano będę używał oddzielnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok nie ma sprawy, możesz wziąć udział.

 

Teraz tak każdy chętny musi w tym temacie opisać w kolejności:

 

1.Obecny stan na głowie + zdjęcie

2.Historię używanych środków

3.Stan włosów innych członków w rodzinie, żeby można było mniej więcej określić stopień agresywności

 

Po tym będę aktualizował listę osób, które wezmą udział w eksperymencie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziom, a może fajnie by było zrobić nowy dział: Terapie eksperymentalne?

Bo w sumie masa osób używa środków, tylko nikt praktycznie nie pisze o tym jak na niego te środki działają.

Było zamówienie CB, są szczątkowe informacje co się dzieje z tymi osobami...

Zamiawiali ludzie OC, także cisza.

Ru używa część osób i też są informacje trochę szczątkowe, podobnie ASC, czy AHK o Neosh także.

 

Fajnie by było gdyby był taki dział gdzie można by było porównać co i jak działa, żeby faktycznie trochę osób napisało. W ramach bezpieczeństwa(możliwe że nie każdy chciałby umieszczać swoją głowę na zdjęciu), można tam dopuszczać osoby dopiero po np. 2 miesiącach na forum i iluś tam postach i po zamówieniu jakiegoś składnika.

 

Można by było to robić w formie dzienników, [nazwa środka1][nazwa środka2][data startu kuracji] Nick, w środku podać wiek, co się stosowało wcześniej, sytuacje na głowie i zdjęcie. Wtedy by było to fajnie upożądkowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ziom, a może fajnie by było zrobić nowy dział: Terapie eksperymentalne?

Bo w sumie masa osób używa środków, tylko nikt praktycznie nie pisze o tym jak na niego te środki działają.

Było zamówienie CB, są szczątkowe informacje co się dzieje z tymi osobami...

Zamiawiali ludzie OC, także cisza.

Ru używa część osób i też są informacje trochę szczątkowe, podobnie ASC, czy AHK o Neosh także.

 

Fajnie by było gdyby był taki dział gdzie można by było porównać co i jak działa, żeby faktycznie trochę osób napisało. W ramach bezpieczeństwa(możliwe że nie każdy chciałby umieszczać swoją głowę na zdjęciu), można tam dopuszczać osoby dopiero po np. 2 miesiącach na forum i iluś tam postach i po zamówieniu jakiegoś składnika.

 

Można by było to robić w formie dzienników, [nazwa środka1][nazwa środka2][data startu kuracji] Nick, w środku podać wiek, co się stosowało wcześniej, sytuacje na głowie i zdjęcie. Wtedy by było to fajnie upożądkowane.

 

Dobra sugestia, za jakiś czas pewnie stworzymy podgrupę osób, które są na forum dłużej niż 3-4 miesiące i mają określoną liczbę postów. A w podforum właśnie takie dzienniki. Ale oczywiście nie zmienia to faktu że jeśli ktoś nie chce to nie będzie prowadził takowego, a ja zmuszał nikogo nie będę.

 

Tutaj natomiast wyglada to inaczej, bo sporą sumę funduję z własnej kieszeni i chce mieć pewność że wszystko będzie dobrze udokumentowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Załącznik

2. Minox

Start wewnętrznie lipiec 2012

Start zewnętrznie 23 listopada 2012

Start wewnętrznie 24 grudnia 2012

Odstawienie chyba luty

Start wewnętrznie 20 maj 2013

Fin 1mg

Start maj 2012

SABA

Start Październik 2012

około 3 miesiace 5 razy w tyg teraz 1-2

Emu+tret żel

w dni bez saba

3. Dziadek od strony matki łysy

Dziadek od strony ojca zakola

Ojciec zakola i przerzedzenia

Brat przerzedzenia

127287329_Przd.thumb.jpg.8c03ef53dc5c704c5b644c73da9b4bf7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

caa01 dodałem Cię do listy.

 

Jestes pewny ze chcesz stosowac minoksa w liposomach? Pozatym wiesz ze trzeba zuzyć w ciągu miesiąca, czyli stosować po 1ml. Na jakie obszary chcesz to nakłądać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm a to aż takie ryzyko ? Wtedy odejde od minoxa wewn. Ewentualnie raz dziennie. Na cały skalp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm a to aż takie ryzyko ? Wtedy odejde od minoxa wewn. Ewentualnie raz dziennie. Na cały skalp.

 

z minoksem jest zawsze ryzko ze spowoduje wzmożone linienie, dlatego ja bym nie używał na obszary które nie są przeżedzone.

 

Moze lepiej jeśli wykonam dla Ciebie formulacje bez minoksa, a pozostaniesz przy wewnetrznym stosowaniu, jesli działa to na Ciebie. Tylko bede musiał doszukać 2 osób, które też będą miały taka sama kuracje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już raczej linienia nie będę miał, ponieważ stosuje wewnętrznie. Teraz je przechodzę później się przerzucę na liposomy i znając zasady działania raczej nie ma możliwości żebym przechodził je powtórnie. Ewentualnie czy jest możliwość sprawdzenia samego RU w liposomach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja już raczej linienia nie będę miał, ponieważ stosuje wewnętrznie. Teraz je przechodzę później się przerzucę na liposomy i znając zasady działania raczej nie ma możliwości żebym przechodził je powtórnie. Ewentualnie czy jest możliwość sprawdzenia samego RU w liposomach?

 

tak jest, ale cena bedzie nieznacznie niższa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jest, ale cena bedzie nieznacznie niższa

o jakiej cenie mówimy? I czy będzie możliwość w trakcie kuracji dołączyć minox w liposomach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, nie ma co kombinować. Wezmę dwie formulacje.

 

racja, bo później się nie ogarnę w tym wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to teraz moja kolej:

 

stan jak w załączniku, używane środki to minox i różne dercos, revivogen itp. Efekty żadnych lub niewielki meszek. Dodatkowo fin przez 2 miesiące, który zablokował mi jakieś neurosterydy i do tej pory mam jeszcze objawy brain fog. Wiek 24 lata, łysienie od 5 lat. Ojciec NW 4A/5A w kierunku którym i ja powoli podążam.

IMG_20130402_115326.thumb.jpg.13b99ddb19ef562abc09fd0a4d108f25.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...