free web hit counter Skocz do zawartości
ziom1990

1-2 osoby chętne do eksperymentu

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie ogólnie przerzedzaja sie wlosy najbardziej prawy przód, od 3 lat stosuje proscar, używałem spectrum F7, kirkland 5% oraz najnowszy scam vichy neogenic . ogólnie boje sie lnienia zależy na odroscie, czy kuracja niesie jakieś skutki uboczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak

 

rozwolnienie

 

Boszzee co tam lata badań i pompowanych milionów tutaj chłopaki dadzą radę

 

 

Myślę że największe korporację zainteresują się tą miksturą

 

Wiem,że nadzieja umiera ostatnia ale nie mogłem się powstrzymać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak

 

rozwolnienie

 

Boszzee co tam lata badań i pompowanych milionów tutaj chłopaki dadzą radę

 

 

Myślę że największe korporację zainteresują się tą miksturą

 

Wiem,że nadzieja umiera ostatnia ale nie mogłem się powstrzymać

 

Tutaj chodzi głównie o użycie innej bazy, składniki aktywne pozostają te same co był w badaniach i są dostępne jako lek na łysienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma skutecznego leku na łysienie i tyle w temacie.Jeżeli dla kogoś znane wszystkim dostępne leki są skuteczne to życze powodzenia(obojętnie jak zestawione) bo to tylko odroczenie wyroku + spory uszczerbek na zdrowiu. Nie warto !! Wszystkie te wasze wcierki są tylko półśrodkami z efektami raczej życzeniowymi lub krótkotrwałymi także myślę że Wam zdrowia braknie na te specyfiki. Szkoda życia ! ale róbcie jak chcecie .... trochę to zabawne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
.... trochę to zabawne

 

A co proponujesz? Może dla odmiany wymyślisz coś mniej zabawnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka grupa eksperymentalna jest z pożytkiem dla wszystkich nas lysiejacych, bo tak siedzieć i czekać z założonymi wlosami aż ktoś łaskawie wypuści polsrodek w np. 2018 to tez bez sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Off-top przeniesiony do Czy warto eksperymentować ?

Rami ostrzeżenie, za trolowanie i rozwalanie tematów w których i tak nie zamierza uczestniczyć.

Nie po raz pierwszy z resztą - poprzednio nic nie wnoszące bluzgi i wyśmiewanie, były w temacie zabiegu aleksego z działu chirurgii.

3 ostrzeżenia = czasowe zawieszenie konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Obecny stan na głowie + zdjęcie

viewtopic.php?f=6&t=825

2.Historię używanych środków

Nie wspominając o suplementach typu saw, biotyna, skrzyp i wiele innych.

-Finasteryd od marca 2012 roku do teraz.

-Minoksidil 5% od stycznia do kwietnia, porzucony z powodu braku efektów stosowania

3.Stan włosów innych członków w rodzinie, żeby można było mniej więcej określić stopień agresywności

Od strony matki wszyscy mieli gęste włosy, dziadek w wieku 70 lat gęste włosy, babka dalej ma gęste, a w młodości miała włosy do ud. Od strony ojca wszyscy łysieli jak leci, ojciec w młodym wieku stosował różne substancje, lecz poważnie zaczął łysieć w wieku 30 lat (obecnie NW5), ja odziedziczyłem łysienie po dziadku, łysiał tak jak ja już w wieku 20 lat (tak samo duże zakola, czubek nie wiem, nie potrafię stwierdzić jaką miał sytuację na głowie, strzelam, że NW5, może NW6. Osobiście bym się określił jako NW3V

 

Z Twoim zaleceniem Ziom "bez minoksa", aczkolwiek zauważyłeś, że zakola również mam spore, także do ustalenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciągle czekam na reszte składników oraz urządzeń. Mam nadzieję ze w przyszłym tygodniu będę miał już wszystko. Wtedy pozbieram kasę na eksperyment

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś coś napisać więcej o tych składnikach i urządzeniach?będą to liposomy z prawdziwego zdarzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak liposomy z prawdziwego zdarzenia, wytworzone od podstaw. Za same urządzenia zapłaciłem kilka tys zł (stypendium się do czegoś przynajmniej przydało heh)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak liposomy z prawdziwego zdarzenia, wytworzone od podstaw. Za same urządzenia zapłaciłem kilka tys zł (stypendium się do czegoś przynajmniej przydało heh)

Miałbym do Ciebie kilka pytań otóż czy RU zamknięte w liposomach dłużej utrzymuję się w skalpie aniżeli w Kb solutions oraz jaki jest ostateczny skład obu produktów i czy cena nie uległa zmianie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostateczny skład jest taki jak podałem na 1szej stronie. Cena wyniesie 400zł za 2 formulacje i 350 za jedna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy stosowanie 2 formulacji będzie wystarczające?bo z tego co wiem minoxidil powinno się stosować 2 razy dziennie lub czy można stosować Pańska formulację 2xdziennie po 0,5ml?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to są liposomy, które w skórze są znacznie mocniej kumulowane. 1x dziennie powinno być wystarczająco. Ale jak sama nazwa mówi "eksperyment" nie wiemy dopóki nie przetestujemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli byłaby takowa możliwość to w przyszłości może zrobisz coś o czym kiedyś pisałeś:"siarczan minoxidilu + adenozyna + dkk1-inhibitor(zatrzymuje łysienie) + vit b12 + biotyna + kwas retinowy) albo inne wariacje".

Mogę wiedzieć co właściwie robi witamina b12 sorki że tak poza tematem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem zaufam na słowo:)A możesz mi i innym użytkownikom przybliżyć działanie apigeniny hortensji ogrodowej bo sam nie wiem jaki wpływ na łysienie może mieć kwiatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...