free web hit counter Skocz do zawartości
virus_ek

Mocny trądzik u dziewczyny

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowałem w końcu założyć ten wątek i poprosić o rady, bo chciałbym jakoś jej pomóc. Wiem, że jest internet, a w nim mnóstwo odpowiedzi, ale jak sami wiecie, więcej tam reklam, chłamu i subiektywnych ocen niż rzetelności. Poza tym, ona już próbowała wielu rzeczy, bez większych skutków. Zdałbym się na was. Czegoś ode mnie na pewno by jeszcze spróbowała.

Źródło trądziku u niej nie jest spowodowane czynnikami zewnętrznymi, tylko hormony. Nigdy też nie próbowała uderzać w problem przeciwzapalnie.

Może macie jakieś doświadczenie jak skutecznie zniwelować problemy cery albo nowe sugestie czego spróbować. Tyle razy widziałem, że ktoś próbował walczyć z łysieniem przeciwzapalnie, więc może dałoby się użyć jakichś składników do stosowania na twarz kobiecą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki to jest trądzik.

 

Wrzuć fotę.

 

Ja mam wyleczony na 95% a próbowałem prawie 6 lat to gówno wykończyć, wypróbowałem masę rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja miałem ŁZS i lekarz przepisał mi Aknenormin 10 mg, który faktycznie stosowany jest do leczenia trądziku. Brałem go ponad 6 miesięcy i wyleczyłem (jak na razie) ŁZS i nie mam z tym problemu (rewelacyjny efekt w porównaniu z tym co miałem przez kilka lat). Nie znam się na trądziku, ale jeżelli on przy ŁZS mi pomógł to z trądzikiem też mógłby pomóc, ponieważ jest on do tego przeznaczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos porad medycznych w Internecie wyznaję tylko jedną zasadę. Jeżeli masz jakiś problem udaj się do lekarza i jego zapytaj o to co na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A propos porad medycznych w Internecie wyznaję tylko jedną zasadę. Jeżeli masz jakiś problem udaj się do lekarza i jego zapytaj o to co na forum.

Próbowałes tak z włosami ? Spytaj go o RU/ASC/CB - stawiam 1000zł ze nie słyszał Ogolnie zaden lekarz Ci nie pomoze, wiec ta teoria błądzi.

 

virus_ek nie znam sie na tym dokładnie, ale czy cos na hydrokortyzonie/betha nie działa dobrze ?


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...