free web hit counter Skocz do zawartości
mildton

Nowa lista chętnych do zamówienia RU [18.08.13]

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie potrzebne informacje podałem już mildtonowi. Czekam teraz na kontakt że zlecił wysyłkę pieniędzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki chłopaki ale czekałem na wszystkie przelewy oraz byłem troche zabiegany w zwiazku z początkiem roku na uczelni. No na dniach myśle, że w końcu zakończymy to juz dosyć mocno przedłużające się zamówienie


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów mam do Was pytanie otóż eksperyment zioma w którym miałem wziąść udział nie wypalił i tu moje pytanie czy mogę prosić o 10g?

Jeśli byłaby takowa możliwość z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak zamówienie? jest szansa,że każdy będzie miał swoją porcję do końca tygodniu,albo przynajmniej na początku następnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mildton ma kase przelac, pisał do mnie ze zrobi to na dniach

 

PS. Nie piszcie do mnie na PW pytajac kiedy w koncu otrzymacie swoje porcje, bo ja tego zamowienia nie organizuje, zgodzilem sie jedynie podpiąc waszą paczkę do naszej wcześniejszej i rozesłać, a nie zoorganizować zamówienie od A do Z

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mildton mija ponad 10 dni od kiedy pisałeś, że na dniach zakończymy to zamówienie. Potrzebujemy konkretów kiedy zrobisz przelew. To chyba nie jest super skomplikowane ( a może się mylę???). Jeśli masz z tym jakiś problem to napisz, chętnie pomożemy...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez przesady 2 tygodnie mija i nadal przelewu nie ma,nawet jeśli to jakaś trudna sprawa z tym,to zawsze ktoś z forum pomoże kto robił wcześniejsze zamówienie czy coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przelew juz zrobił, dostałem potwierdzenie na maila. Czekam teraz az dojdzie do Kane'a i rozsylam wkoncu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paczki wraz z KB solution wysyłam w poniedziałek. Takze w przyszłym tygodniu kazdy powinien otrzymac w koncu swoja porcje. Wybaczcie ze w tym tego nie rozeslalem, ale cięzko mi teraz znaleźć więcej wolnego czasu, a akurat zbliża się dłuższa przerwa w ten weekend

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest coś Ru wolnego?

 

nie zostanie raczej nic, bo nikt nie rezygnował więcej.

 

Ale zawsze możecie zrobić nowa listę na 100g i ciągle mieć niższe ceny. Jako że bierzemy od Kane'a stale, zgodził się podpinać takie średnie zamówienia jak 100g do naszych wcześniejszych i otrzymywać stała cenę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy Ru jest takie dobre i warte tyle ile chce Kane?

Poczytaj forum a się dowiesz. Wg mnie RU jest tyle warte


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paczki są rozesłane, do piątku każdy powinien otrzymać. Jakby ktoś chciał numer wysyłki to pisać na PW. Temat zamykam i w przyszłym tyg przenoszę do zakończonych zamówień. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...