free web hit counter Skocz do zawartości
robson15

Niski Testosteron

Rekomendowane odpowiedzi

Nie żebym wysuwał jakieś hipotezy,ale czy Niski Testosteron Całkowity może być przyczyną łysienia lub powodować jego przyśpieszenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, niski testosteron wpływa tylko na chujowe samopoczucie, problemy z koncentracją i zasypianiem, ginekomastie, gorszą jakoś tkanki mięśniowej i predyspozycje do tycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to też,ale jakby nie było także odpowiada za włosy,dopiero jego pochodne DHT,Androsteron itd powoduje wypadanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niski testosteron wpływa na wzmożone wypadanie włosów (poprzedni mój post był tak dla jaj), gdzieś się z tym spotkałem jak czytałem o teściu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(poprzedni mój post był tak dla jaj).

 

 

myślałem że wszyscy tu jesteśmy - chociażby ze względu na przypadłość - dorośli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, robiłem ostatnio badania i wyszedł mi testosteron poniżej normy (1,69 przy zakresie normy 2,3-9 czy coś w tym stylu). Przy badaniu ok. 2 lata temu wyszedł w dolnych granicach normy. Generalnie do zbadania testo skłoniły mnie objawy typu osłabione libido, większa podatność na zmęczenie, senność. Od ponad roku biorę RU, aleto na pewno nie ono wplynęło na obniżenie (było nisko już przed braniem RU) natomaist zastanawiam się czy nie jest to efekt brania fina heh hen dawno temu.

Pytanie jest takie: czy ktoś zmagał się z tym problemem i czy ewentualne kuracja na zwiększenie poziomu testo nie będzie gryzła się z braniem RU?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, jeszcze zanim sięgnąłem po fina zrobiłem sobie badanie testosteronu i wyszedł pod górną granicę. Ten wynik trochę mnie zaskoczył, bo chociaż mam pewne cechy wysokiego teścia, jak mocny zarost, mało tkanki tłuszczowej i wysokie libido, jednak stosunkowo wysoki głos i słaba muskulatura wskazywałyby na niskie odczyty. Biorąc duta, który teoretycznie nie powinien obniżać testosteronu, poczułem się ostatnio na tyle źle, że zacząłem czytać trochę o hormonach i charakterystyka objawów spadku testosteronu. W dużej mierze odpowiada ona temu, co mi się działo. Zaniżony testosteron to m.in.: brak porannych i nocnych erekcji, słabość, drzemki w ciągu dnia, bezsenność, oraz objawy psychiczne takie jak, obniżenie nastroju, lęki, trudności w rozwiązywaniu problemów i niezdecydowanie. To wszystko narastało. Zejście z dawki E5D na E7D na chwilę poprawiło sprawę, a po jakimś czasie problemy dalej były widoczne. Kilkanaście dni temu wziąłem ostatnią tabletkę duta i już widzę pewną poprawę. Szkoda mi kasy i czasu na badanie testosteronu, ale zastanawiam się, czy to faktycznie są skutki uboczne duta, czy jest to pochodna obniżenia testosteronu, którą on spowodował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...