free web hit counter Skocz do zawartości
razorpolska1

ile to trwa?

Rekomendowane odpowiedzi

ile trwa zatrzymanie miniaturyzacji wlosow na zakolach przez saba gel z hydro i ru dawajcie swoje przyklady po jakim czasie mieliscie efekty ? mysle nad zamiana na saba z betha na miesiac i pozniej saba z hydro.


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ile trwa zatrzymanie miniaturyzacji wlosow na zakolach przez saba gel z hydro i ru dawajcie swoje przyklady po jakim czasie mieliscie efekty ? mysle nad zamiana na saba z betha na miesiac i pozniej saba z hydro.

 

ok 4-5 miesiecy na RU

 

SABA zadziałało na mnie szybko z tym że uzywałem beta i codziennie. wtedy 1-2 tygodnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na hydro jak myślisz ile by zeszło ?


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A na hydro jak myślisz ile by zeszło ?

 

Nie mam pojecia, napewno sporo dłużej, ale jest to bezpieczniejsza opcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SABA zadziałało na mnie szybko z tym że uzywałem beta i codziennie. wtedy 1-2 tygodnie

A używanie SABA 2-3 razy w tygodniu ma sens? Ponieważ ja tak stosuję i raczje nie pomyslalem by stosowac czesciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SABA zadziałało na mnie szybko z tym że uzywałem beta i codziennie. wtedy 1-2 tygodnie

A używanie SABA 2-3 razy w tygodniu ma sens? Ponieważ ja tak stosuję i raczje nie pomyslalem by stosowac czesciej.

 

Jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj pierwszy miesiac dzien w dzien co tydzien mozesz schodzic o 1 dzien mniej nastepny miesiac 3x w tyg i w pozostale dni mozesz np emu oil kazyd tak poleca ja niestety nie mam emu ale jakbym mial to tak wlasnie bym zrobil.Osobiscie ja bede robil to w taki sposob ze teraz wlasnie koncze 1 miesac i teraz bede jechal co drugi dzien a pozniej 3x w tyg i przy tym zostane jak narazie dziala fajnie


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie, jakiś czas temu zamówiłem emu gel do ahk-cu chyba u zioma. Czy jest sens stosowania tego emu na głowę bez żadnych dodatków? Bez ahk-cu? Pytam ponieważ narazie nie stosuję ani samego emu, anie emu z ahk-cu, jednak tego kremu mam znacznie więcej niż ahk-cu, a nie zamierzam ponownie zamawiać ahk-cu...

 

Masło maślane, ale jak to inaczej napisać?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze jedno pytanie, jakiś czas temu zamówiłem emu gel do ahk-cu chyba u zioma. Czy jest sens stosowania tego emu na głowę bez żadnych dodatków? Bez ahk-cu? Pytam ponieważ narazie nie stosuję ani samego emu, anie emu z ahk-cu, jednak tego kremu mam znacznie więcej niż ahk-cu, a nie zamierzam ponownie zamawiać ahk-cu...

 

Masło maślane, ale jak to inaczej napisać?!

 

nie ma sensu, żel jest przystosowany do "wsparcia" pentracji składników aktywnych. am w sbie może być ewentualnie emolientem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie mam w sumie przesuszonej skóry więc nie potrzebuję raczej dodatkowego nawilżania, co więcej włosy/skóra głowy strasznie mi się przetłuszczają. Najbardziej po śnie z samego rana więc może mi ktoś powiedzieć co na to zaradzić?

Jakiś specjalny szampon? cokolwiek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm nie mam w sumie przesuszonej skóry więc nie potrzebuję raczej dodatkowego nawilżania, co więcej włosy/skóra głowy strasznie mi się przetłuszczają. Najbardziej po śnie z samego rana więc może mi ktoś powiedzieć co na to zaradzić?

Jakiś specjalny szampon? cokolwiek?

 

spróbuj na koniec mycia i w ogóle przy wyjściu z prysznica przepłukać głowę chłodniejszą wodą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem bardzo podobny problem do Twojego. W moim przypadku aktualnie pomaga Selsun Blue + mydło dziegciowe.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...