free web hit counter Skocz do zawartości
gimbus3000

19lat, niestety dopadło również i mnie. Zdjecia

Rekomendowane odpowiedzi

Dodaj RU na przerzedzenia, emu oil i biotyne i powinno byc git:)

P.S. Chcialbym miec takie zakola jak Ty;d nawet majac 16 lat nie mialem "takich":)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ru to środek chemiczny sprowadzany przez nas z zagarniacznych laboratoriów. Robimy tak, żeby było taniej przy jednoczesnym zachowaniu jakości. Ru oficjalnie nie jest lekiem, lub jest to "lek eksperymentalny". Jest on w postaci proszku, gdzie każdy z nas przygotowuje z niego formę płynu, stosując gotowy, zalecany pojazd KB Solution, lub w standardowym (tańszym) pojeździe składającym się ze spirytusu i glikolu. Stosujesz go raz dziennie, trzymasz najlepiej min. 8h na głowie. Przewagą Ru nad branym wewnętrznie finem jest to, że potencjalnie nie ma uboków, bo nie działa systemowo. Zaś przewagą fina jest udokumentowana skuteczność, przy czym z własnego doświadczenia odradzam go jak i jego lepszą formę dutasteryd. A już na pewno w wieku 19 lat... nie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, super to wytlumaczyles. Cena mnie jednak przeraza ale moze w przyszłości sie skusze. Aktualnie mam problem bo trace ok.140 wlosow dziennie, badania krwi mam dobre. Jednakze na glowie czesto mi wyskakuja takie jakby krosty i zaczerwienienia i gdy przejade grzebienie po swiezo umytej glowie grzebieniem to caly jest w skorze (lupiez tlusy?) a szczególnie na linii wlosow. Bylem u trychologa i stwierdzil lojotok (od dziecka mialem tlutse wlosy) dostalem jakis tam loton za 200zl przeciw lojotokowy, co prawda krosty zniknely ale wlosow wypada wiecej. Mam jeszcze taki problem, ze luszczy mi sie skora na brwiach troche na czole i policzkach, dermatolog gdy tylko mu to opisalem powiedział że to łojotokowe zapalenie skóry. Sam juz nie wiem co robic, od tego wszystiego mam nerwice, jak ogarnąc to wypadanie wlosow pomózcie bo niedlugo wyląduje w wariatkowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz fina w tak młodym wieku. Jak na Ru brak kasy, to zastanów się nad stosowaniem żelu SABA.

Może inni poradzą co mógłbym stosować anty-dht.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mam jeszcze takie pytanie czy jezeli minox mi nie pomaga(zdjecia) to moge go smialo odstawic?, dodatkowo powoduje u mnie lupież

 

Zalezy jak dlugo go stosujesz, wiadomo, ze czym dluzej tym odstawienie go moze niesc ze soba negatywne korzysci.

Co do RU to w ogole tak drogo by Ci nie wyszlo, bo sam stosuje tylko na zakola i ich przerzedzenia a ja mam zakola na nw 2.5-3 wiec sa duze w porownaniu do Ciebie.Mi wystarcza 10g na 6-8 miesiecy, wiec Tobie 10 g (okolo 600 zl) wystarczylo by na okolo 8-10 miesiecy co daje miesieczny koszt razem z pojazdem okolo 50zl, wiec za zatrzymanie wlosow moim zdaniem sa to smieszne pieniadze, gdyz nie jedne g...o dajace specyfiki, na ktore sie nabieramy kosztuja krocie tego i nic nie daja:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz blokera stosowac do konca zycia, tylko jak go przestaniesz stosowac albo nie bedziesz w ogole to lysienie z pewnoscia bedzie postepowac;]

Hmm RU teraz w tym pojezdzie stosuje kilka miesiecy cos kolo 4-5 chyba i mam zatrzymanie z pewoscia i mozliwe, ze odrobinka poprawy nawet jest:)

Ogolnie podchodzilem do RU 3 razy ale tym razem obecny pojazd najlepiej na mnie dziala. Stosowalem rowiez CB ktory rowiez dawal mi zatrzymanie, ale na dzien dzisiejszy RU najkorzystniej wychodzi jezeli chodzi o CENA/EFEKTY


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz trzeba sie rowniez zastanowic czy lepiej wydawac te 100-200zł miesiecznie na te wszystkie kuracje których efekt i tej jest prawie zerowy czy lepiej odkładać te 150zł miesiecznie na lokatach i po 10-15 latach mieć na przeszczep który napewno o wiele poprawi nasz wygląd ;/


Start Kuracji : 23 maj 2014

Kuracja : Proscar dzielony na 4 czesci ( 1.25mg fina ) raz dziennie

Nizoral 2-3 razy w tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo uczyć się, inwestować w siebie, zdobywać doświadczenie i w konsekwencji zarabiać tyle, żeby przeszczep nie był problemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
teraz trzeba sie rowniez zastanowic czy lepiej wydawac te 100-200zł miesiecznie na te wszystkie kuracje których efekt i tej jest prawie zerowy czy lepiej odkładać te 150zł miesiecznie na lokatach i po 10-15 latach mieć na przeszczep który napewno o wiele poprawi nasz wygląd ;/

 

Widac, ze jestes nowy na forum i w temacie troche z innej bajki obeznany. Po 1 kilkanascie osob z efektami zatrzymania lysienia stosuja kuracje, wiec jaki tutaj efekt zerowy?? A po 2 jezeli kazdy by takim tokiem myslenia szedl jezeli chodzi o odkladanie cash i robienia ht to powodzenia;]

Dajmy na to, ze zaczniesz lysiec tak jak ja w wieku 16-17 lat i w wieku 18-19 masz juz nw 2(bez kuracji tak to szybciutko szlo) wiec zakladam, ze w przedziale 22-25 mialbys nw 5-6:) Jezeli zaczalbys ta kase odkladac w wieku 20 lat i zalozmy na to potrzebowal bys 15 lat to od 25 do 35 mialbys nw 5-6 i co dalej?? Najcudowniejsze lata mlodosci masz lysinke, ale co tam majac rodzine i juz swoje lata pozwalasz sobie na ht, i niby dalej potrzebujesz tych wlosow skoro bys byl 10 lat bez nich??:) Uwierz mi, ze wtedy mialbys wawalone na wlosy, dlatego sa kuracje plus ht, ktore to ht jedynie uzupelniaja to wszystko a nie zalatwiaja sprawy na dobre patrzac na przedzial czasowy!:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie masz świetne włosy i jak szybko zaczniesz walczyć to myślę, że spokojnie utrzymasz to co masz na kilka dobrych lat. Z takim stanem omijaj minoxa szerokim łukiem i stosuj sprawdzone tutaj na forum środki- nie baw się w szampony, suplementy itp.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, jeszcze jedno pytanie dot. Ru czy jesli juz je kiedys tam odstawie to pozniej sie posypia, czy raczej beda wypadac z taka szybkoscia jak teraz-no wiecie o co mi chodzi XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posypia się ale tak jest z każda kuracja- dziala dopóki stosujesz.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
teraz trzeba sie rowniez zastanowic czy lepiej wydawac te 100-200zł miesiecznie na te wszystkie kuracje których efekt i tej jest prawie zerowy czy lepiej odkładać te 150zł miesiecznie na lokatach i po 10-15 latach mieć na przeszczep który napewno o wiele poprawi nasz wygląd ;/

 

Widac, ze jestes nowy na forum i w temacie troche z innej bajki obeznany. Po 1 kilkanascie osob z efektami zatrzymania lysienia stosuja kuracje, wiec jaki tutaj efekt zerowy?? A po 2 jezeli kazdy by takim tokiem myslenia szedl jezeli chodzi o odkladanie cash i robienia ht to powodzenia;]

Dajmy na to, ze zaczniesz lysiec tak jak ja w wieku 16-17 lat i w wieku 18-19 masz juz nw 2(bez kuracji tak to szybciutko szlo) wiec zakladam, ze w przedziale 22-25 mialbys nw 5-6:) Jezeli zaczalbys ta kase odkladac w wieku 20 lat i zalozmy na to potrzebowal bys 15 lat to od 25 do 35 mialbys nw 5-6 i co dalej?? Najcudowniejsze lata mlodosci masz lysinke, ale co tam majac rodzine i juz swoje lata pozwalasz sobie na ht, i niby dalej potrzebujesz tych wlosow skoro bys byl 10 lat bez nich??:) Uwierz mi, ze wtedy mialbys wawalone na wlosy, dlatego sa kuracje plus ht, ktore to ht jedynie uzupelniaja to wszystko a nie zalatwiaja sprawy na dobre patrzac na przedzial czasowy!:)

 

 

sam mam 24 lata i zmierzam szybko do nw5 wiec mam przypadek podobny do Ciebie ale czy sens niszczyc sobie zdrowie finem i brac go codziennie przez cale zycie ? ;/


Start Kuracji : 23 maj 2014

Kuracja : Proscar dzielony na 4 czesci ( 1.25mg fina ) raz dziennie

Nizoral 2-3 razy w tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam mam 24 lata i zmierzam szybko do nw5 wiec mam przypadek podobny do Ciebie ale czy sens niszczyc sobie zdrowie finem i brac go codziennie przez cale zycie ? ;/

 

Tyle , ze ja mam prawie 26 lat i NW 2.5-3 i uzywalem fina w przeciagu mojej 6-7 letniej walki go jedynie 2 tygodnie;] Zapewne w twoim wieku mialbym podobny stan czyli cos kolo w 4 bez walki a skoro jestem starszy to tylko mozna sobie wyobrazic, ze bylo by pewnie kolo nw 5 czyli pozamiatane na dobra sprawe. Mysle, ze wiecej nie trzeba dodawac, zeby sobie wyciagnac wnioski.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo każdy łysieje w innym tempie i wieku. Niektórzy łysieją równomiernie całe życie od lat młodzieńczych, a niektórzy w wieku 25 lat potrafią wyłysieć w 4 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...