free web hit counter Skocz do zawartości
Gość Lion

Zamówienie suplementów z USA, kto chętny?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Witam!

 

Chcę założyć małe szybkie zamówienie w Swanson Vitamins albo Puritan's Pride (obojętnie).

Ponieważ kończy mi sie MSM i biotyna (a raczej zestaw witamin na włosy).

 

Jak wiadomo oba wyżej wymienione sklepy są godne zaufania co do jakości, dlatego koniecznie tam.

Chciałbym jednak zamówić przynajmniej we dwóch, żeby obniżyć koszty wysyłki.

Kto pierwszy więc ten lepszy.

 

Wysłane z LG-E986 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wziąłbym MSM i biotyne. A ile wysyłka?

 

To samo pytanie;]

 

Tak w ogole to stosowalem obie firmy i jakos bardziej do Puritans mam przekonanie, jakby mocniejsze i lepsze to dzialanie mialo jednak , ale moze tylko ja takie wrazenie odnioslem??


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przesylka to min 30 $ trzeba liczyc. Mowie min, bo kazdy dodawany produkt ja zwieksza.

 

Ps.

Nie wiem ktory sklep ma lepsze, ale wiem zaden to nie sciema.

Produkty na bank dzialaja, na tyle na ile moga dzialac suplementy diety.

Moze jednak byc zamowienie z Puritana, bo mi to sumie obojetne, byle mieli jakis witaminowy kompleks, a nie sama biotyne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak i wlasnie mi sie konczy. Wlosy rosna szybciej grubsze, jak w przypadku MSM.

A ze nie wszedzie mam idealna fryzure, to jest to bardzo wskazane.

 

Wysłane z BlackBerry 9780 przy pomocy Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ta przesyłka..

Np. W Puritan, 3xMSM to ~75 zł, na allegro 1xMSM jest za 40 zł. Przesyłka z Puritan to standard $5 + additional $20. A co z cłem, nie będzie żadnych problemów? Ile i co chcecie tego zamówić, bo tylko hurt się opłaca.

 

Ja na pewno wezmę MSM, Biotyne i ew. Swanson Advanced Hair Revitalizing Formula (ale nie wiem czy dojdzie do zamówienia ze Swanson).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie opłaca się hurt, bo to tutaj nic nie daje.

Opłaca się zamawiać we dwóch max trzech, bo dzieli się koszty stałe, później koszty rosną wraz z wagą i dochodzi ryzyko VATu na cle.

 

Allegro mnie nie interesuje. Suplement suplementowi nierówny, bo na tym rynku nie ma żadnej, ale to żadnej kontroli, więc każdy sprzedaje co chce.

To nie to samo co rynek leków, gdzie leki różnych producentów mają ten sam skład chemiczny.

 

Sam znam przypadek koleżanek na LU, gdzie ten sam suplement z dwóch różnych źródeł mial diametralnie różne działanie na skórze.

Rynek suplementów to czyste eldorado.

 

Wysłane z LG-E986 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witaminy z biotyną i MSM.

Dziś w robocie wybiorę witaminy. Muszę zobaczyć czy w Puritanie mają podobne do tych ze Swanson (czyli pod kontem włosów).

Wkleję info i możemy realizować zamówienie.

 

Wysłane z LG-E986 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę się dostosować jeśli chcecie zamówić ze swansonna.

Oraz mam do Ciebie Lionie pytanie czy jest sens kupować mix dla włosów czy poprzestać na msm+biotynie,wiem że to zależy od cech indywidualnych ale pytam ogólnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

Ja na 90% biorę ten właśnie oraz dodatkowo MSM.Będę brał kapsułkę czystego MSM (1500) + jedną tego zestawu witamin.

Zobaczę jak to wypada w porównaniu do Swansona w praniu, gdzie stosowałem podobnie.

 

Napiszcie co zamawiacie i ile. Tak żeby to jak najszybciej zamknąć, najlepiej do jutra. Nie ma się co zastanawiać, bo to nie zakup auta tylko witaminki, a suplementy mi się kończą (mam zapas na 2 tygodnie).

 

Ja zrobię najpierw symulowane zamówienie (żeby zobaczyć koszty wysyłki) i podam tutaj, a dane do wpłaty wyślę na priv.

W odpowiedzi wyślecie mi swoje dane do wysyłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Angel a Ty zamawiasz cos konkretnego ?

Bo jak widac ja i Luksok mamy juz wybrane. Czekamy na Twoja deklaracje.

 

Wysłane z BlackBerry 9780 przy pomocy Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.puritan.com/puritans-pride-b ... -mg-011892 Zawsze bralem tego msm 1x dziennie, ale nie wiem czy to nie bylo za malo?? Moze lepiej jak wezme 1500 i bede wtedy bral jedna?? (widze, ze link wraca do ustawien poczatkowych wiec musisz tam wybrac 1000mg 120 kapsulek)

 

http://www.puritan.com/puritans-pride-b ... scid=28818

Co do biotyny to ta na pewno, bo jest wystarczajaca tyle ze teraz napisz ile by wyszlo z przesylka jakbym wzial po 3 opakowania i po 5(msm i biotyna), czyli te 2 opcje mnie interesuja:)

(5000mcg 120 kapsulek)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Co do MSM to nie wiem. Nikt nie wie jaka dawka jest optymalna, bo to jest suplement diety - coś co bierze się dodatkowo (ponad normalną dietę).

Wiadomo, że generalnie jak więcej, to powinno być lepiej. Wiadomo też, że zwiększając dawkę grubość włosa nie będzie rosła w nieskończoność. Ja brałem 1500 mg/dzień - tak na wyczucie. Musisz sam poeksperymentować i obserwować fryzurę (jakość włosa na całej głowie, nie tylko w obszarach objętych łysieniem).

 

Co do reszty to nie rozumiem. Podajesz link do biotyny 5000mcg 60 kaps, a w nawiasie piszesz 5000mcg 120 kaps.

Pisze konkretniej - tj tylko link oraz ilość. Przyjmuję, że chcesz po 3 opakowania tego co za linkowałeś i po 5 (jako druga opcja).

 

Podliczę to i podsumuję wszystko, tylko muszę chwilę odespać bo w robocie wczoraj i dziś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie o to chodzi nie wiadomo jaka dawka, ale mysle, ze 1000 na mnie dziala i warto bylo by sprobowac z 1500 , bo niestety wiecej niz 1x dziennie nie bede mial kiedy czasu stosowac.

 

Lion podalem ten link do tej biotyny i na dole mozesz ustawic jakie chcesz dawki i ilosc kapsulek i musisz to Ty zrobic , bo nawet jak ja ustawie i Ci przesle to wtedy wraca do ustawien wczesniejszych....

 

Tak zgadza sie o takie opcje mi chodzi:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można się podłączyć pod zamówienie ( 3 opakowania MSM 1500 mg ) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • - 5x
http://www.puritan.com/hair-skin-and-na ... ula-050779 ( z tego co widzę w magazynie pusto / dostawa w ciągu 10 dni).
/Czekamy na dostawę albo alternatywa: http://www.puritan.com/hair-skin-and-na ... ula-007580. Co myślicie?

  • - 3x
http://www.puritan.com/puritans-pride-b ... scid=27881

 

Hmm, wyjdzie na to że bierzemy prawie ilości hurtowe, a ja boję się tego cła Także ewentualnie mogę zrezygnować z MSM.

 

 

Kody rabatowe (działają - sprawdzałem, @Lion sprawdź, który wypada lepiej):

TAP10UP

RMN15PP

 

 

 

@Lion, walute kupujesz w kantorze online typu walutomat/cinkciarz, ja myślę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Panowie sprawdzałem to i niestety to nie ma sensu. Cena przesyłki rośnie wyraźnie wraz ze wzrostem ilości produktów (jest to koszt stały + koszt zależny od wagi).

 

Zaoszczędzilibyśmy może po 10-20 zł przy dobrych wiatrach i przy braku problemów na cle. Liczyłem na wyższe oszczędności.

 

Zamówiłem więc sam i zalecam by każdy zrobił to samo, bo nie warto się bawić tu w zamówienia grupowe. To nie to samo co np RU, gdzie koszt przesyłki jest stały, a cena jednostkowa produktu spada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak tez myslalem, ale dobrze, ze chociaz upewnilismy sie;] W sumie ile zamowiles wszystkich produktow z 10?? Tak zeby przesylka plus ilosc produktow sie oplacalo??


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

5 MSMów 1500 i 10 suplementów multiwitaminowych z biotyną.

MSMy są większe opakowania, więc wystarczy 5.

 

Poniżej 5 się zaś nie opłaca niczego, bo wtedy nie ma tej zniżki 60-70%.

 

Wysłane z mojego LG-E986 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...