free web hit counter Skocz do zawartości
Gość Lion

Zamówienie suplementów z USA, kto chętny?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Jak się strzyżesz co tydzień, a wcześniej co 2 tygodnie, to trudno tu mówić o wrażeniu.

Te z puritana działają na bank.

 

Mam też suplementy od nich na przeziębienia i też działają. Wystarczy, że zrobię przerwę i zaraz łapię jakiś katar.

 

Natomiast wiele suplementów na rynku jest tak niskiej jakości, że to rzeczywiście placebo (np czosnek w tabletkach z pl, nijak ma się do tego z puritana).

 

Wysłane z mojego LG-E980 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O właśnie, @Lion dostałeś już swoją paczkę z Puritan? W trackingu mam, że 28 kwietnia wysłano via DHL i cisza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Spoko dojdzie. Oni śledzą tylko do granicy, a potem przekazują lokalnemu przewoźnikowi.

Dostaniesz przesyłkę od Poczty Polskiej, tak jak ja.

 

Wysłane z mojego LG-E980 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa, no chyba że. A da radę skądś wyskubać numer przesyłki w Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pieron wie czy oni to wogóle śledzą.

O ile pamiętam to przesyłka nierejestrowana, bo nie kwitowałem nawet odbioru. Tylko dali do ręki i koniec. A odbierałem z poczty na podstawie awizo.

 

Wysłane z mojego LG-E986 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pozostaje czekać...Jak długo do Ciebie szła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dziwne. Na stronie DHL nie można już śledzić mojej przesyłki...

No Results

 

We wish to inform you that a number of packages may experience delayed or missing tracking information. Continue to check this tracking page for the latest update. Please accept our sincere apology for any inconvenience this may cause.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nadal zamawianie supli z USA (Puritan's), to najkorzystniejsza opcja, czy może zmieniło się coś w między czasie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy nadal zamawianie supli z USA (Puritan's), to najkorzystniejsza opcja, czy może zmieniło się coś w między czasie?

 

Ciągle najkorzystniejsza ze względu na gratisy 2+3 itp. Zastanawiam się jednak czy nie kupić bardzo dużo w bulku i sprzedawać z niewielką prowizją tak żeby cena była zbliżona do tych z bezpośrednio z puritan'a w sklepie internetowym. Jakie suplementy byście chcieli żeby się w nim znalazły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie też saw palmetto 95% do mieszania z EMU oil. Myślałem także nad cynkiem i kompleksem witamin B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre propozycje. Ja bym bral cynk chelatowany, jesli moge doradzic - lepiej sie wchlania


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciągle najkorzystniejsza ze względu na gratisy 2+3 itp. Zastanawiam się jednak czy nie kupić bardzo dużo w bulku i sprzedawać z niewielką prowizją tak żeby cena była zbliżona do tych z bezpośrednio z puritan'a w sklepie internetowym. Jakie suplementy byście chcieli żeby się w nim znalazły?

A kiedy mniej więcej planujesz, to wprowadzić? Btw. ile mniej więcej idzie przesyłka z USA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

około miesiąca, w przypadku gdy zatrzymują do naliczenia VATu i cła.

 

Chcę zamówić najpóźniej w przyszłym tygodniu ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten cynk chelatowany z Puritan'a dalej jest sprzedawany jako niepowlekana tableta czy coś się zmieniło, bo pamiętam, że przełknięcie tego to była mordęga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten cynk chelatowany z Puritan'a dalej jest sprzedawany jako niepowlekana tableta czy coś się zmieniło, bo pamiętam, że przełknięcie tego to była mordęga

 

Na to wygląda, nie mają dostępnego w kapsułkach, rzeczywiście jest z tym aż taki problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest żaden problem bo zawsze można podzielić na mniejsze kawałki. Tyle, że tabletka jest dość duża, ma ostre krawędzie i ktoś kto chciałby połknąć w całości może mieć problem. Ja stosowałem ten 50mg, nie wiem jak sytuacja ma się w wersji 25mg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną w planie jest zamówienie:

 

Saw palmetto 320mg x 60 - 35zł

Zinc chelate 25mg x 100 - 15zł

MSM powder 8oz.(240g) - 35zł

Melatonin 3mg x 120 - 15zł

Biotin 5mg x 60 - 15zł

Raspberry ketones 100mg x 60 - 15zł

Organic Wheat Grass powder 17ox. (480g) - 200zł

Jason Natural Shampoo 480ml - 45zł

Avalon B-complex Shampoo 420ml - 50zł

Vitamin B-50 complex 50mg x 100 - 30zł

 

Cena będzie niższa gdy PLN się wzmocni bo na chwilę obecną jest przepaść 3,90PLN / 1USD (nie ma to jak dodruk pieniądza)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może biotyne 7.5mg zamiast 5mg? Jak uważacie?


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a może biotyne 7.5mg zamiast 5mg? Jak uważacie?

 

W zasadzie, to różnica w działaniu praktycznie żadna, a "piątki" masz 10 tabsów więcej (20 przy dużym opakowaniu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny są dobre nawet jak na ten kurs dolara. Do tego wielki plus to źródło pochodzenia.

A czy rzeczywiście jest sens stosować saw palmetto, czy bierzecie to raczej jako placebo ? Rozumiem że w grę wchodzi tylko wcierka/dodatek do emu ale mimo tego - jest sens ?


Proscar 1mg, Keto, Biotyna, Cynk, MSM.

Loxon 5% porzucony po 8 miesiącach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ceny są dobre nawet jak na ten kurs dolara. Do tego wielki plus to źródło pochodzenia.

A czy rzeczywiście jest sens stosować saw palmetto, czy bierzecie to raczej jako placebo ? Rozumiem że w grę wchodzi tylko wcierka/dodatek do emu ale mimo tego - jest sens ?

 

Sęk w tym że placebem jest przyjmowanie doustne. Natomiast stosowane zewnętrznie w jakimś niewielkim stopniu pomaga - stosunek cena/efekt jest dobry przy stosowaniu zewnętrznym. Ale traktowałbym to raczej jako niewielki dodatek do kuracji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...