free web hit counter Skocz do zawartości
Hysy Luj

Obiżenie lini poprzez naciąg

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

 

Dziś to odkryłem, robiąc minę zdziwiona + złą zaobserwowałem, że linia włosów obniża się o około 1 cm, daje to rewelacyjne efekty gdyby tak zostawić na zawsze - czyli naciągamy skórę, tniemy, zszywamy i mamy 1 cm do przodu jeśli ktoś nie wie oczy mówię mogę wrzucić fotki. W sumie powinno to być w temacie maskowanie łysienia ale z wiadomych względów zamieszczam go tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, że ktoś kiedyś w zamierzchłych czasach robił takie operacje. Wycinał skórę z zakol, czy korony i była piękna fryzura znacznie taniej niż nawet strip Był tylko mały minusik w postaci blizny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem ze kolasinski(celowo z malej) robi takie zabiegi i to za spora sume, bodajze najlepszy na swiecie w tym jest;]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To się robi bez skalpela. Robisz minę jakbyś srał i wtedy wstrzykujesz botoksu na bogatości - do pierwszego paraliżu. Mina Antka Macierewicza, co prawda, permamentna zostaje, lecz zyski na linii są spektakularne - warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wyjątkowo mądrze i inteligentnie oraz nadzwyczaj wybitnie się wypowiedział stachmurzyn. Na prawdę super. Ale to właśnie jest kolejny przykład świadczący o tym człowieku, z bardzo licznych zresztą przykładów na tym forum.

 

Hysy Luj, to jest właśnie to czego szukałem też ostatnio na tym forum i za **uja nie mogłem znaleźć, a to tutaj w dziale ''dyskusje poza tematem''

Otóż to co mówisz jest wykonalne i ta metoda to również ingerencja chirurgiczna, to taki STRIP tylko że jest to wycięcie fragmentu skóry nie owłosionej z czoła bezpośrednio pod linia włosów i po wycięciu, ściągniecie skóry ''do siebie'' (aby zamknąć szczelinę) i zeszycie. Powoduje to dosyć spektakularny efekt jeśli mowa o obniżeniu się linii włosów, ale tak samo jak i ''zwykły STRIP z tyłu głowy , również pozostawia bliznę. Metoda ciekawa i na pewno warta też uwagi w niektórych przypadkach, a nazywa się to FOREHEAD REDUCTION czyli redukcja czoła. Metoda ta pozwala na spektakularny efekt obniżenia linii a jednocześnie na sporą oszczędność graftów w przypadku połączenia jej z tradycyjnym przeszczepem włosów, i połączenie obu metod daje na prawdę już duże możliwości. Oto zdjęcia przykładowe obniżenia linii przy użyciu tylko tej metody i bez HT.

 

hairline_lowering_surgery_forehead_reduction_surgery_large_forehead_women_04.jpg

male_forehead_reduction_hairline_lowering_men_02.jpg

 

A tak na marginesie to osobiście uważam że wątek ten powinien być w dziale 'leczenie chirurgiczne'' bo jest to de-facto leczenie chirurgiczne, może też być alternatywą lub dodatkiem dla lepszych efektów, wykonana przed zrobieniem tradycyjnego HT.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako iz wczesniej bylo to tylko gdybanie to temat byl we wlasciwym miejscu- teraz fakt zaczyna byc coraz bardziej na rzeczy, wiec przenioslem tutaj. Widac po oczach, ze rzeczywiscie troche im sie zmienily, szczegolnie na plus dla tego gostka ze zdjecia, ale wylupiaste nie sa tak jak przypuszczales Antek ;]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey antydhtor znalazles juz jakies kliniki w europie ktore sie tym zajmujom lub wiecej przykladow...mowiac szczerze to az za dobrze to na tych dwoch zdjeciach wyglonda...bardzo ciekawa sprawa nie znalem tej metody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hey antydhtor znalazles juz jakies kliniki w europie ktore sie tym zajmujom lub wiecej przykladow...mowiac szczerze to az za dobrze to na tych dwoch zdjeciach wyglonda...bardzo ciekawa sprawa nie znalem tej metody

 

Na razie czytałem że w UK metoda ta jest dość popularna, więc i pewnie popularne są kliniki i lekarze co się tym zajmują. Temat zgłębiam bardziej, tak szczerze od kilku dni dopiero. Założę się że w USA także jest to znane i na pewno często praktykowane.

 

-- 22 lis 2016, 18:26 --

 

Hej, tak na szybko tylko przejrzałem trochę nt temat i moje pierwsze odczucie jest takie:

Rezultaty w wielu przypadkach (na pewno większość) po prostu porażają różnicą ''przed'' i ''po'' , moim zdaniem bijąc rezultaty HT jeśli chodzi o obniżenie linii i zakoli.

Ceny natomiast przerażają za dobrą robotę, choć zależy też wiele tradycyjnie od poziomu wielkości i trudności zabiegu, oraz od miejsca/konkretnej kliniki/konkretnego lekarza, i kształtują się średnio na pułapie 30.000 PLN (już po przeliczeniu) ale są też przypadki gdzie pacjent płacił znacznie więcej za taki zabieg bo nawet 75.000 PLN a może i więcej czasami. Wiele zabiegów zostało wykonanych też za cenę ok. 20.000 PLN. Natomiast najtańszy jaki mi się rzucił w oczy to był zrobiony za 6.400 PLN.

Ciekawostką jest pacjent który zapłacił 60.000 PLN ale UWAGA za AŻ ''- 8 cm'' czoła. Średnie zadowolenie z wykonanych zabiegów wg jednej ze stron gdzie ludzie zdawają relacje ze swoich zabiegów wynosi 89% w chwili obecnej czyli bardzo wysokie.

 

Zresztą zobaczcie sami, oto jedna z ciekawszych stronek(for) o tym z zamieszczonymi relacjami/zdjęciami, a także ceny są podawane w wielu przypadkach i przeliczone na naszą walutę (jeśli Twoja lokalizacja sieci jest w PL).

 

https://www.realself.com/forehead-reduction

 

Relacje głównie z USA, z UK, z Australii, ale trafiają się też z Afryki (gdzie dużo taniej są robione zabiegi)


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hey antydhtor znalazles juz jakies kliniki w europie ktore sie tym zajmujom lub wiecej przykladow...mowiac szczerze to az za dobrze to na tych dwoch zdjeciach wyglonda...bardzo ciekawa sprawa nie znalem tej metody

Jest kilka

Dr. Bart van de Ven

https://2pass.eu

 

Facial Team w Hiszpanii

http://facialteam.eu

 

Specjalizują się w operacjach dla osób transgenderycznych. Należą do najwyższej światowej czołówki w zakresie operacji twarzy.

 

Koszta Forehead Reduction u nich wahają się w zakresie od 6 do 12 tysięcy euro. Jednak samo obniżenie linii włosów powinno być tańsze. Od €20,000 zwykle zaczynają się ceny feminizacji twarzy, czyli pakiet złożony z rekonstrukcji kości czoła, obniżenie linii włosów, plastyka nosa, plastyka szczęki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj można zobaczyć efekty robty Dr. Aharonov, i zarazem jest to oficjalna strona kliniki.

 

http://draharonov.com/photo_gallery_for ... rgery.html

 

Lecz to niestety w USA, wklejam tylko dlatego żeby można było obejrzeć galerie zdjęć. Warto też poczytać więcej, a strona zawiera opis i odpowiedzi na pytania, wyjaśnienia i sugestie. A lekarz ten jest chyba uważany za jednego z lepszych w USA.

 

Klinika w Londynie UK

http://www.lbps.co.uk/plastic-surgery-p ... -lowering/

 

Tutaj adresy klinik z Europy oraz z innych miejsc specjalizujących się feminizacją twarzy, zatem m.in. redukcją czoła. Na liście jest jakiś adres do Turcji też.

http://www.whatclinic.com/cosmetic-plas ... on-surgery


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie interesowałoby mnie to nawet bardziej jak obniżanie linii włosów metodą FUE. Chociaż mam lekkie zakola więc sam nie wiem. Czekam niecierpliwie na więcej informacji, inaczej za rok zdecyduję się chyba na FUE w Turcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy mniejszych zakolach i forehead reduction, będziesz mieć lepszy efekt (bardziej naturalny) niż kiedy miałbyś duże zakola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto video ukazujące na czym polega, czym jest zabieg redukcji czoła (ang. Forehead Reduction) czyli chirurgicznego obniżania linii włosów (ang. Hairline Lowering).

Zabieg jak widać jest dużo bardziej skomplikowany niż mogłoby się to wydawać na pierwszy rzut oka, czyli, sprawdzenie wydajności przesuwu skóry na głowie, zaprojektowanie nowej linii, odpowiednie kąty cięć jak i w znaczeniu skalpel pod odpowiednim kątem, nacięcia od wewnętrznej strony skalpu, precyzja zarówno cięć jak i szwu.

Film pokazuje właściwie wszystko od A do Z odnośnie tego zabiegu. Zresztą zobaczcie sami.

 

 

UWAGA:

Dla ludzi bardzo wrażliwych na widok krwi czy na niecodzienne widoki z perspektywy pokazującej operacje czyli otwarcie i kombinowanie w ludzkim ciele, sceny zawarte w tym filmie mogą być nieprzyjemne, odrażające czy wręcz nawet drastyczne.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masakra Ht to pikus przy tym

 

-- 25 lis 2016, 12:07 --

 

jestem ciekawy jak to wplywa na kondycje wlosow... niby tnie pod tkanka tluszcowom ale mimo to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Strip i wytargiwanie paska skóry też wygląda drastycznie.

 

Jednak na głowie się wszystko dobrze goi, a cały zabieg jest pod znieczuleniem. Więc czuć że wycinają (nawet drapanie po czaszce) ale nie czuć bólu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
masakra Ht to pikus przy tym

 

-- 25 lis 2016, 12:07 --

 

jestem ciekawy jak to wplywa na kondycje wlosow... niby tnie pod tkanka tluszcowom ale mimo to...

 

Pewnie nijak, albo bardzo niewielki wpływ ma na kondycje włosów, bo jakoś te wszystkie baby a nawet faceci którzy mieli to zrobione nie tracą włosów przez to czy coś. A i być może nawet jest to dobre dla włosów (to tylko moja teoria) bo taką oderwaną skórę na chwile i wszelakie uszkodzenia tkanek organizm stara się naprawić gdy tylko wyczuje że jest coś nie tak, zatem będzie się starał neutralizować uszkodzenia, regenerować skórę a co za tym idzie także regenerować mieszki włosowe gdyż są one integralną częścią skóry, w przeciwnym razie np. całą teorię o tym że skóra i mieszki są regenerowane po dermarolowaniu i tych nakłuciach szlag powinien trafić. Wiem że to nie to samo i nie ta sama zasada do końca, ale istota rzeczy ma się podobnie. A żeby było wszystko ok to właśnie po zabiegu bandażuje się całą głowę żeby odpowiednio docisnąć wcześniej oderwaną skórę aby na nowo nastąpiło połączenie jej i prawidłowe związanie z resztą skóry czy z resztą tkanek, czaszką itd. W każdym razie jak dotąd z tego wszystkiego co czytałem i oglądałem to nie znalazłem nic na temat jakoby zabieg ten zaszkodził komuś ogólnie na włosy czy spowodował ich wypadanie, ale jestem w temacie od niedawna też.

 

Wiadomo natomiast że w miejscu cięć, włosy i mieszki są uszkadzane (wzdłuż linii cięcia), na pewno trwale (albo prawie trwale na bardzo długi okres czasu i nie zregenerują się już nigdy do tego poziomu co przed cięciem) w miejscu później powstających blizn i chyba nie jest to dziwne i nie podlega dyskusji. Jednak pozostające blizny są bardzo cienkie i czywiście można też je obsadzić graftami z FUE w późniejszym zabiegu czy to na samej linii włosów i nieco pod nią, jak również po bokach głowy.

Pod koniec filmu, po zabiegu lekarz nawet zaleca zrobienie HT tej kobiecie, tłumaczy to zaokrągleniem linii ale wiadomo o co też chodzi w tym.

 

-- 25 lis 2016, 23:07 --

 

Strip i wytargiwanie paska skóry też wygląda drastycznie.

 

Jednak na głowie się wszystko dobrze goi, a cały zabieg jest pod znieczuleniem. Więc czuć że wycinają (nawet drapanie po czaszce) ale nie czuć bólu.

 

Dokładnie.

Wydaje mi się że jakby ludzie robiący STRIP'a widzieli to co dokładnie im robią z tyłu głowy i jak to drastycznie wygląda po wyjęciu paska skóry to pewnie też żałowali by że podjęli takie ''drastyczne'' kroki. Choć moim zdaniem metoda STRIP z tyłu głowy jest trochę mniej inwazyjna niż FOREHEAD REDUCTION jeśli mowa o stopniu trudności i stopniu ingerencji chirurgicznej.

 

Natomiast zabiegu redukcji czoła na pewno nie ma co porównywać pod względem stopnia ingerencji chirurgicznej do metody przeszczepu włosów techniką FUE, choć i w niej też odrobina krwi się pojawia, opuchlizna, czerwony łeb itd. itp.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj zdjęcie pokazujące technikę pomiarową przydatną do wyznaczania nowej linii, aczkolwiek jak widać po tamtym filmie nie zawsze stosowaną, bowiem nieraz lekarz (i pewnie nawet na ogół w większości przypadków) projektuje i wyznacza nową linię ''na oko''. Wklejam tylko tak dla ciekawostki.

hairline-lowering-women-800x675.png


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To też taka ciekawostka, ale trzeba przyznać że jest to sprytnie wymyślone i z pewnością pomaga bardzo we właściwym utrzymywaniu skóry na swoim nowym miejscu - zabezpiecza dodatkowo skórę oprócz szwu. Co jest szczególnie ważne w przypadkach znacznego obniżenia linii czyli wycięcia szerokiego paska skóry i znacznie mocniejszego naciągu skóry aby osiągnąć pożądany efekt. Standardowo stosowana jedna taka ''płytka'' po środku linii ale można opcjonalnie czy w trudnych przypadkach zainstalować nawet 3 sztuki takich płytek (dwie po bokach).

Oto video z komputerową inscenizacją pokazującą dobrze o co chodzi.

 

https://www.youtube.com/watch?v=v6V_s1yhf4s

 

Ale niestety wymaga to wyfrezowania otworu w czaszce w celu instalacji tego jakże ''pomocnego tworu''. Oczywiście otwór nieprzelotowy.

 

Budzi też pewne wątpliwości, np. czy taka płytka zainstalowana w ten sposób nie przesunie się ze swojego miejsca podczas np. stania na głowie, uprawiania jakiś sportów ekstremalnych, albo czy te kolce/zaczepy/haczyki utrzymujące skórę nie przebiją skóry na wylot w przypadku mocnego uderzenia głową o coś. To takie które same z siebie się nasuwają ale z pewnością znalazłyby się również inne wątpliwości jak np. obawy o reakcje na ciało obce, wszelkie komplikacje z tym związane itp. itd.

Zazwyczaj przy dobrej elastyczności skóry i proporcjonalnie małej skali zabiegu redukcji czoła, stosowanie takich płytek nie jest konieczne i wiele zabiegów odbywa się bez tego dodatkowego elementu, aczkolwiek rozwiązanie to jest dodatkowo stosowane i nawet wskazane przy zabiegach o większej skali oraz kiedy skóra nie jest dostatecznie elastyczna/plastyczna a co za tym idzie niezdolna do wytrzymywania tak dużego naprężenia w wyniku mocnego naciągu, naturalnie wówczas jest też większe samo teoretyczne ryzyko rozerwania szwu/rany czy nawet i być może pękania w przyszłości w dłuższej perspektywie czasu po zabiegu.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt o tej blaszce nic nie powie. Jak tylko lekarz, który to montuje. Bo skąd Ty albo ja mamy wiedzieć jakie to niesie ryzyko. Może się nam tylko wydawać.

 

W zasadzie ryzyko masz w obu przypadkach. Bez blaszki, że szew puści. Z blaszką może pewnie pewniej się trzyma, ale co jak pieprzniesz głową w to miejsce... no właśnie. I tu i tu ryzyko pewnie.

 

Ale efekty są fajne. Myślę, że z moim czołem/czaszką gdzie czoło nie jest płaskie i niskie. Tylko raczej owalne i niepłaskie to by miało niezły efekt

 

W sumie to warto jeszcze podkreślić, że robią to osoby z serio wielkim czołem:

 

Toć ja pewnie bym obniżał o 1/4 tego co on narysował


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba nikt o tej blaszce nic nie powie. Jak tylko lekarz, który to montuje. Bo skąd Ty albo ja mamy wiedzieć jakie to niesie ryzyko. Może się nam tylko wydawać.

 

W zasadzie ryzyko masz w obu przypadkach. Bez blaszki, że szew puści. Z blaszką może pewnie pewniej się trzyma, ale co jak pieprzniesz głową w to miejsce... no właśnie. I tu i tu ryzyko pewnie.

 

Lekarz, albo ludzie którzy to przerobili na własnej skórze i jeśli mieli jakieś problemy spowodowane tym. Właściwie dowiedzieć się czegoś z praktyki od ludzi, jak to ma się naprawdę w praktyce - to chyba nawet lepiej niż słuchać teorii lekarza czy kliniki która się tym zajmuje bo na pewno tak jak zawsze i ze wszystkim, czyli co nie co powiedzą, dadzą pewne wskazówki (jak się z tym obchodzić, czyli nie walić głową w mur ), ale swoje zachwalać będą i z pewnością nie będą robić złej reputacji tego konkretnego rozwiązania nawet jeśli wiedzieliby o powstających problemach z przeszłości w związku z zastosowaniem tej metody. Niestety trudno takich ludzi znaleźć którzy mają to zamontowane i z nimi porozmawiać, wypytać, wysłuchać opinii itd.

 

Jeśli natomiast chodzi o samą metodę forehead reduction jako taką (czyli bez wykorzystania tej blaszki) to prawie wszyscy są zawsze zadowoleni, i nigdzie nie czytałem że szew puścił czy coś tam się stało niepożądanego.

  • Like 1

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te płytki montuje się w nawiercone w czaszczce otwory i dodatkowo mocuje używając cementu kostnego. Z czasem skóra sama "przykleja się do głowy", ale trwa to około roku - czasami do dwóch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ło ludzie , ja ten temat napisałem żartobliwie i widzę, że już to wykorzystali, a gdzie prawa autorskie...dobrze, że to opatentowałem w dniu pisania posta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ło ludzie , ja ten temat napisałem żartobliwie i widzę, że już to wykorzystali, a gdzie prawa autorskie...dobrze, że to opatentowałem w dniu pisania posta

 

Po prostu nie chciałem zakładać nowego swojego tematu skoro ten był jak znalazł, nie chciałem robić śmietnika, ale jeśli Ci się nie podoba to poproszę moderatora o przeniesienie do mojego tematu, albo założę inny o podobnej a nawet właściwej nazwie czyli Redukcja czoła / chirurgiczne obniżanie linii.

 

Papiery na patent daj do wglądu i niech Administracja kasuje, poza tym nigdzie nie było żadnej wzmianki o Twoich prawach autorskich, a ja pisząc kontynuacje w wątku na forum internetowym w żaden sposób ich nie naruszam nawet jeśli rzeczywiści takie by były w tym przypadku.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to był żart z mojej strony, poprostu kiedyś przed lustrem zauważyłem to co pisałem w pierwszym poście - ot taki spostrzeżenie

jak widać wcale nie takie głupie

 

można kontynuować tutaj dyskusję - mnie ona nie dotyczy bo mam przerzedzenia na całej górze więc obniżenie samej linii nic mi nie da skoro gęstości ni ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to był żart z mojej strony, poprostu kiedyś przed lustrem zauważyłem to co pisałem w pierwszym poście - ot taki spostrzeżenie

jak widać wcale nie takie głupie

 

można kontynuować tutaj dyskusję - mnie ona nie dotyczy bo mam przerzedzenia na całej górze więc obniżenie samej linii nic mi nie da skoro gęstości ni ma

 

Wiesz wszystko się bierze z głupoty, nawet z głupiego patrzenia w lustro i z takich właśnie spostrzeżeń. Największe najbardziej trafne wynalazki, pateny, zawsze początek swych protoplastów swej historii miały u podnóży głupoty, nigdy nikt nad tym nie pracował wybitnie latami. Największe odkrycia są także kwestią przypadku i dotyczy to również oczywiście najbardziej znanych leków na łysienie takich jak minoxidil czy finasteryd.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...